Skocz do zawartości

PSX Extreme w formie elektronicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Perez

A bedzie mozliwosc kupna bezposrednio ze sklepiku Android?

 

Nie. e-Kiosk działa tak, że na ich stronie e-kiosk.pl zakładasz konto i tam dokonujesz zakupów i płatności. Ich aplikacje na PC, Androida i iOS to niejako programy do odczytu tego, co tam kupisz. Np. po zakupie pisma, w programie PC-towym aktualizuje się Twoja teczka z zakupami i masz wgląd do swoich pism. 

 

Perez , planujecie może wydanie archiwalnych numerów ,a  szczególnie tych które mają nakład wyczerpany ? Please!

 

Nie i to nie jest kwestia naszego planowania. Obecny wydawca może dysponować numerami, które wydał, czyli od 166. (stąd też nie sprzedajemy starszych). Te z lat 2011-2012 (166-183; numer 184 będzie dostępny bezpłatnie od wtorku) może kiedyś zdecydujemy się udostępnić jako e-wydania, kwestia sprawdzenia, jaki będzie odzew w przypadku aktualnych wydań. Starsze po prostu nie są nasze i nie możemy nimi dysponować. 

 

To ja przekleję moje wątpliwości z portalu:

 

Dużo pisaliście na łamach PPE (głównie HIV o ile kojarzę) o tym, że cyfrowa wersja (ciach)...

 

edit: w sumie to mój komentarz odnosi się do tego co wyczytałem na e-kiosku o książkach... Czy czasopisma w ogóle będzie się dało ściągnąć poza dedykowaną aplikację?

 

De facto powinienem odnieść się do tego dopisku "edit" :). Jak wyżej - e-Kiosk ma swoje aplikacje dedykowane i poprzez nie możesz jedynie odczytać e-wydania. Nie ma tak, że wrzucamy PDF-a i każdy otwiera sobie, czym popadnie. 

 

Jest szansa, ze będzie można zaopatrzyć się w e-wydanie na Windows Phone ?

 

Obecnie e-Kiosk udostępnia aplikacje na PC, Androida i iOS.

Odnośnik do komentarza

Niezmiernie miło mi zakomunikować, że od numeru kwietniowego PE będzie wydawane również w wersji elektronicznej. 

 

E-wydania do nabycia będą poprzez e-Kiosk.pl, który oferuje swoje aplikacje na PC, Androida oraz iOS. Już we wtorek trafi tam najnowszy numer wraz z trzema numerami archiwalnymi z tego roku. Dodatkowo bezpłatnie udostępnione zostanie wydanie z grudnia 2012, tak aby każdy mógł przetestować PE w wersji cyfrowej. 

 

Cena e-wydań została ustalona na 8 zł. 

 

Jeżeli są jakieś pytania - proszę pisać w tym temacie. 

Mam nadzieję że to nie żart z okazji 1 Kwietnia :D

Odnośnik do komentarza

Niedlugo konczy mi sie prenumerata i wlasnie zastanawialem sie nad jej przedluzeniem, ale niestety ze wzgledu na to, ze mieszkam poza granicami Polski to koszt zakupu magazynu jest przez wysylke dwa razy wyzszy, wiec zakup nie jest az taki oplacalny. Numer idzie za granice tydzien (dowoza to rowerem?), ja musze czekac, a poczta zgarnia tyle samo co wy - gdzie tu sprawiedliwosc ?!
 

E-wydanie to calkiem dobry pomysl wlasnie dla osob zza granicy, zdecydowanie wole papierowe wydanie, ale jesli mam za nie placic 2x wiecej i jeszcze tak dlugo czekac to lepiej sie nad tym zastanowic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Na razie e-wydanie to kopia strony z pisma. Zachwalany mógł być np. EDGE, którego wersja cyfrowa to zupełnie co innego (dodatkowe galerie, dźwięki etc.), ale nie ukrywamy, że na dzisiaj to zbyt duży projekt dla nas, żeby robić równolegle z wydaniem papierowy e-wydanie, które jest w sumie podobne, ale w wielu aspektach zupełnie różne. Na razie czekamy na odzew w temacie obecnej wersji e-wydania :)

Odnośnik do komentarza

Zassałem narazie numer archiwalny i wszystko hula jak powinno

 

Na PC? Jeśli tak, to tutaj problemów raczej nie ma. 

 

Na apkach mobilnych są jakieś problemy z łączeniem czy szybkością działania, ale to już ustalamy z e-Kioskiem, co można w tym temacie zrobić. Zresztą w kwestii apki na iOS mają lada dzień wydać aktualkę, bo poprzednia aktualka podobno więcej zepsuła, niż naprawiła :)

Odnośnik do komentarza

Na androidzie działa elegancko. Spis treści i zakładki ułatwiają nawigację. Wkurza trochę obniżanie rozdzielczości w czasie przesuwania strony. Aplikacja pc działa, ale jest mało intuicyjna. Do interfejsu trzeba się przyzwyczaić. Wiadomo może czy będzie kiedyś dostęp do publikacji przez www?

 

Elektroniczne wydanie dobrze się czyta, rozdzielczość jest odpowiednia. Do papieru raczej nie wracam, bo szkoda mi miejsca. W przyszłości będę miał dostęp do numerów, które normalnie bym już wyrzucił.

Odnośnik do komentarza

Wielki plus dla redakcji za udostępnienie e-wydania.

Minus, że przez e-kiosk, który jest po prostu BEZNADZIEJNY (ich aplikacja na iOS to jakiś kiepski żart).

Wiem, że to nie wina redakcji, ale nie udało mi się przejrzeć gratisowego numeru na iPadzie 3, bo w międzyczasie apka zaliczyła 7 zwiechów i 3 resety. 

 

Perez bierz bata i pogoń tych od e-kiosku :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Zassałem narazie numer archiwalny i wszystko hula jak powinno

 

Na PC? Jeśli tak, to tutaj problemów raczej nie ma. 

 

Na apkach mobilnych są jakieś problemy z łączeniem czy szybkością działania, ale to już ustalamy z e-Kioskiem, co można w tym temacie zrobić. Zresztą w kwestii apki na iOS mają lada dzień wydać aktualkę, bo poprzednia aktualka podobno więcej zepsuła, niż naprawiła :)

na ipada :) muli czasami ale myslalem ze to kwestia internetu mobilnego i po prostunie widzialem roznicy :P
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zamowilem prenumerate na caly rok w formie elektronicznej. Nie spodziewam sie, ze wydanie elektroniczne bedzie tak dobre jak wydanie np. gameinformera, ale z ciesze sie niezmiernie, ze moje prosby sprzed paru lat zostaly wysluchane. 

 

Mam nadzieje, ze forma elektroniczna odniesie sukces i zainwestujecie w osobna aplikacje jak np. ma newsweek, ale to czas pokaze.

Odnośnik do komentarza

Obczaiłem na PC "kioskową" aplikację. Dla mnie to niewygodne, ale ludzie czytają książki i czasopisma na kompie, także... Plus za chyba zero kompresji, obraz ostry jak żyleta. Małe zdziwko zaliczyłem, gdy przeglądałem Extrima na ekranie monitora - wygląda to lepiej niż "na piśmie". :)
Chciałbym w sumie mieć w takiej jakości wszystkie numery pisma. Dziwi mnie brak prawa do posiadania starych numerów. Cd-Action też miało kilku wydawców i jakoś się dogadali, na płytkach wrzucili archiwalne numery od roku '96roku, tylko że w biednej, skompresowanej pdf'owskiej jakości, krzywo poskanowane:). Ale co jubileusz powiększają bazę. Szkoda że tu nie macie takich planów. Przydało by mi się to do remastera w HD mojego filmiku o PE :), mam już dość skanowania, a i jakość woła o pomstę do nieba:).
Cieszę się, że pismo tak się rozwinęło. Niestety, ale daleki przyszłość marki, to chyba PPE + interaktywne pismo na tablecie. Niestety.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...