Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście nową Skodę Kodiaq?

Jak dla mnie będzie to tańszy Tiguan, ale nim jezdzi się spoko, więc mozna kopiować

Ale czy marka skoda zaskoczy czymś, czy to tylko będą kopie VW? 

 

http://www.forbes.com/sites/neilwinton/2016/09/08/vws-czech-value-brand-skoda-unveils-kodiaq-suv-reigniting-rumours-it-might-enter-u-s-market/#263191f33759

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

VAG to w ogóle namieszał z tymi markami. Na początku sam VW był tanią marką dla ludu, potem tanią marką miała być Skoda, a ostatecznie najbardziej jest poniekąd Seat, przy czym odpowiednika Dacii nie ma. Niemniej mają trzy marki o zbliżonym pozycjonowaniu i z tymi samymi właściwie modelami, przy czym Seaty zwykle mają odważniejszy design, a Skody są zwykle nieco większe niż odpowiedniki od VW.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=ZcbmVUPyBxw

 

 

Zakochałem się po uszy w nowej Piątce. Jest po prostu dla mnie limuzyną idealną. Duży plus za to, że pozostali przy normalnych zegarach, które mimo, że są tradycyjne to i tak wyglądają w chvj świeżo i innowacyjnie. Nie mogę przetrawić ekranu LCD zamiast zegarów tak jest w nowych Audi, czy Mercach, nie czuję tego. Tak samo z ekranem na całym kokpicie jak w Volvo.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie na oko to dodali fizyczne obwódki, a same zegary też są wyświetlone. Co mnie osobiście nie przeszkadza, bo takie rozwiązanie daje zupełnie nowe możliwości.

 

Edit: nawet to widać w 7:59, masz jakieś kolorki tylko ambientowe zamiast zegarów.

 

Ale fajne auto, choć w takiej kwocie musiałbym porównać z V90.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Wiecie, że Mitsubishi zrezygnowało z produkcji modeli kompaktowych? Nie ma już Coltów, Lancerów itd, same suvy i terenówki, zostawili tylko tego matiza elektrycznego. Ciekawe stąd ten pomysł, sporo się widzi na ulicy Lancerów, więc chyba tragedii w sprzedaży nie było.

 

Poza tym, bardzo dziwne wersje silnikowe mają. Outlander jedynie w wersjach 150KM, ASX niecałe 120 KM, a Pajero 190. O ile w Outlanderze benzynowym można przeboleć 150 KM tak w pozostałych to trochę śmiech, muły straszne muszą być. Gdzie im do konkurencyjnych suvów teraz pod tym względem.

 

Dziwna polityka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przede wszystkim to ten autopilot zostawił sobie sensowny odstęp do auta z przodu w przeciwieństwie do kierowcy Corsy, który do tego przez dobre 3 sekundy nie zareagował w żaden sposób na sytuację na drodze przed nim.

 

A reakcja autopilota dobra, chociaż to predicts an accident to po prostu reakcja na wykryty przez radary stojący samochód, w momencie kiedy Corsa przesuwa się nieco w prawo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...