Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 8 level i jak na razie nie nudzi mi się. Oprócz walki jest też przejmowanie punktów, uruchamianie pułapek, zbieranie skrzyń, podnoszenie broni i nawalanie Polifema, który napiernicza łapami po planszy i naszym celem jest zgładzić go.

 

I racja - dwóch na jednego to praktycznie przegrane starcie, chociaż dobre parowanie, używanie magii i przedmiotów pozwala wyjść zwycięsko. Dziś miałem przypadek, gdzie chłop z prawie całym paskiem życia ścigał mnie (ja na wyczerpaniu), przeskoczyłem go i zasadziłem mu takiego kopa, że spadł w przepaść. Frajda niesamowita. Więcej mapek podbije ją jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem chwilę i mogę zacząć wymieniać wady (bo to takie polskie):

- nie do końca wiem, kiedy mi się kończą cooldowny na specjale (w szczególności L2);

- sklepik. jest strasznie gubiący, do teraz nie wiem jak się w nim odnaleźć;

- czasami błedy w matchmakingu (grałem przed chwilą 4v2);

- brak trybu 1v1 (ale wydaje mi się, ze w fullu będzie);

- dziwnie działający R1;

 

A jakie są plusy?

Cała, (pipi)a, reszta. Jestem wielkim fanem GoW, więc to multi biorę w ciemno.

 

 

A co do chaosu - wystarczy nie napie.dalać tępo w przyciski.

Odnośnik do komentarza

Nawet dosyć przyjemne. Po kilku godzinach grania stwierdzam, że jest nie najgorzej. Miejscówki są ładne i klimatyczne, wykończenia przeciwników też fajnie wyglądają, tryby są niby standardowe choć drużynowe przejęcia terenów wypadają ciekawie ze względu na cyklopa który może napierdzielać łapami w nas i przeciwników. Wykończenie wielkoluda daje masę radochy i może przeciągnąć szalę zwycięstwa.Wizualnie i dźwiękowo jest świetnie (w końcu to GoW).

Parę błędów też się znalazło. Gdy napiernicza się 4 graczy na ekranie jeszcze można to ogarnąć, ale kiedy wyskakuje więcej graczy to już nie wiadomo kto kogo w krzakach ten tego. Chaos to mało powiedziane (a wszystko przez efekty, błyski itp.) . No i gdy gości jest dwóch, a ty sam to masz nikłe szanse na wyjście cało, a jeśli kolesi jest więcej to nawet się nie ruszysz.

Sklepik początkowo ogłupia ale powoli "czaję" o co chodzi... chyba.

Początkowo nie ma takiej mocy w ciosach ale wraz z rozwojem postaci i ulepszaniem arsenału i pancerza robi się konkretna jazda i specjale cieszą michę.

Odnośnik do komentarza

Nabiłem 10 lvl, i o ile z początku bylem miłe zaskoczony bo uwazalem ze multi w takiej grze to nieporozumienie, to teraz juz odpuszczam.

Masheriada, juggle gdzie ni choo ja czasami nie idzie przerwac czyjegos napieudalania i po co sie tu irytować. Atakuje kolesia z 1/4 energii i co z tego, jak on odpala specjale za specjalne i zaliczam zgon w błyskach i trzaskach nie mając okazji zrobienia uniku. Cos dla ludzi lubiących testować swoją wytrzymałość na jeubnięcie padem o sciane. Ogólnie oczopląs i kociokwik :) przydałby sie jakis trening jeszcze taki jak na początku, moze byloby mnie chaosu - bo on jest wszedzie, a największy w deathmach'u. Pewnie amatorzy białego szaleństwa :) znajdą w tym radoche, ja odpadam.

 

Za to singla nie mogę się doczekać.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

A to będzie ten sam engine co w singlu? Wiecie, niektóre studia dev. zgłaszają multi zewnętrznej firmie i ta robi multi na innym silniku. Jak taki sam engine będzie w singlu to słabiutko z grafą. Odpalając "trójkę" przeżyłem niemały szok, a ten GoW:W jest po prostu średniakiem. Co do multi to też nie bardzo, może muszę dłużej pograć i dać szansę. Na razie to jest jeden wielki chaos. Pewnie singiel będzie krótki to multi wyebali na siłę. :(

Odnośnik do komentarza

Oglądałeś gameplay z singla żeby pisać, że będzie brzydki ? No i tak jak wspomniał humanno, narazie nie ma się co martwić, tym bardziej jak twórcy mówili, że chcą zrobić lepszego singla od GoW3.

Ja sobie dzisiaj sprawdzę betę, ale po opiniach tutaj wnioskuje że będzie ona w stylu "albo to polubisz, albo znienawidzisz".

Odnośnik do komentarza

dla mnie to jest niegrywalne w obecnej postaci - masa niezbalansowanych rzeczy, walki to seria interruptów, zasięg niektórych ataków to żenada, combosy z których nie ma ucieczki, żadnych midair recovery widzimy tylko jak nasz chłopek jest podbijany, do tego przegięte power weps, takie blades of kratos to jest jak nuke w call of duty - nabijacz fragów - gdzie w tym sens? dla mnie jatka jest za mało techniczna, a masherka nudzi się z prędkością światła

 

ale ok to jest beta takie rzeczy jak balans są do poprawienia, mozliwe że na full będzie to lepiej wyglądało

 

ale mam wrażenie że to multi położy matchmaking - to jest gra tego typu że ktoś o 5leveli wyżej rozjeżdża całą konkurencję w pojedynke bo ma lepszy armor, lepszy dmg, lepsze wszystko i jest nie do ruszenia, jeśli nie będzie bardzo surowego matchmakingu z filtrami leveli (a obecnie level 15 dolosowywany jest do noobów) to ja tego multiplayera nie widzę

 

5/10

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się szukać wywiadu, ale przed E3 było mówione, że single ma być krótszy niż w GOW3. Krótszy, ale bardziej intensywny? Spoko; krótszy i równie spier.dzielony i nierówny jak w GOW3? To już nie przejdzie.

Edytowane przez XM16E1
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne: multi to tylko ciekawostka. Liczy się tylko singiel i jeśli po odpaleniu go w marcu po 10 sekundach wejście Kratosa urwie mi jaja, posieka na drobne i wrzuci Cerberowi na śniadanie to multi mi nie przeszkadza, ale jeśli rozgrywka w singlu zostanie okrojona i skrócona bo twórcy skupiali się na multi to mają wpier*ol konkretny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...