Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy poziom trudności w serii zawsze jest w miarę prosty do zrobienia jeśli wie się co się robi. Nawet na klony jest określony sposób by na God'zie zrobić go bez czarów i RotG.

 

Trzymam kciuki za tryb multi. Troszkę wątpię w powodzenie versus'a, ale hordę czy co-op w kampanii przywitałbym z otwartmi rękami.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

A wiadomo cos czy Linda będzie dawał głos Kratosowi w GoW:A?

 

Bo ja nie wyobrażam sobie innego głosu Kratosa ;)

 

chodzilo mi w kontekscie polskiej wersji językowej,bo eng Kratos jest lepszy i nie podlega to dyskusji.;-)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Eee bo wyszło bdb?

 

No to ja się zgadzam z Lindą bo według mnie dobrze zagrał Kratosa (tylko on reszta ... jak to w PL dub). I nie chodzi mi o żadne porównanie do oryginału bo tu wiadomo, że Carson nie ma konkurencji jak każdy oryginał. Ale na tle tych wszystkich polskich dubbingów, Linda-Kratos mi się podobał. A już na pewno 1000 razy bardziej niż przereklamowany np. Boberek-Drake (wytrzymałem chwilę).

 

W zasadzie to zwisa mi PL dubbing ale jeżeli go zrobią a raczej zrobią to również chciałbym, żeby znowu dali Lindę.

 

PS. Linda już w trailerze pozytywnie zaskoczył

 

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ale minusow...

 

Źle mnie zrozumieliscie. Ja się tylko odnosilem do polskiej wersji językowej że nie widzę innej osoby niz Linda.;)

 

Tak zgadzam się głos Terrence C. Carson jest lepszy niż Lindy i nie podlega to dyskusji

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

dla mnie w świecie gier sa 2 głosy które nie mają konkurencji, właśnie kratos i snake z mgs. próba tłumaczenia i dawania innego aktora to prpostu profanacja i chamstwo! to tak jak by to lamborgini wsadzać silnik od malucha!

gó.wno i tyle

 

te 2 głosy nigdy nie powinny być rozdzielone od swoich postaci. dlatego tak bardzo mnie dziwi to jak ktoś mowi że linda dobrze wypadł. gdyby wypadł przez okno to by lepiej zrobił :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Słupek

Wg mnie to dobrze wypadł tylko Żebrowski, reszta razem z Lindą słabo :P Ale wiadomo, każdemu się nie spodoba.

Tak jak piszesz w trailerze nawet dał radę, ale przez całą grę począwszy od pierwszej kwesti, jak dla mnie słabo (bardzo) w porównaniu z oryginałem. Poza tym to że jedna postać zagra dobrze to jeszcze nic nie świadczy, bo liczy się całokształt. A tutaj jak wiadomo PL Dub w grach leży i kwiczy.

 

Na szczęście mamy wybór i każdy będzie grał z taką ścieżką jaka mu się podoba.

 

Wracając jeszcze do czystego multi to nie widzę tego, ale chętnie przyjął bym starcia 1vs1 jak walka 2D z Zeusem w trójce.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie - kwestia gustu.

 

Zresztą zasadniczo to mam to gdzieś (dubbing) - jedynie napisy mnie interesują (chociaż też 50na50). No ale po prostu Linda mi się podobał i tyle, tak samo jak Radzio jak Max Payne (od razu uprzedzam, bez porównania do McCaffreya, ofc).

 

Chociaż, chociaż, chociaż muszę przyznać, że jest jedna gra - jeden polski dubbing. Który wypada lepiej niż angielski oryginał - Infamous 1/2... Tam jest tak TRAGICZNY oryginalny dub, że nasz polski, słaby i tak wypada lepiej (imo). To tak lekkim offtopem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

trzeba też pamietac ze ostatnio w różnych grach kwestie mówione nagrywa sie jednocześnie z mo-capem, tak że zachowanie i głos bohatera sa do siebie bardzo dopasowane. a tymczasem polski dubbingowiec siedzi sobie przed mikrofonem i czyta z kartki teksty, nie widząc gry, nie wiedząc o co w niej chodzi, mając tylko instrukcje do danej sceny w stylu "(postać krzyczy zmęczona)" , wiec nie dziwota ze to nędznie wychodzi

 

inna sprawa to że dla mnie osobiscie wszelkie polskie dubbingi w grach to szajs, zabijają klimat na miejscu, jedyne dubbingi jakie naprawde są spoko to w niektorych bajkach (np shrek2), tylko że tam jakoś zarówno tłumacz lepiej sobie radzi z oddawaniem klimatu (bo zapewne oglądał juz gotowy film, a nie musial tylko tłumaczyc skryptu, jak i aktorzy lepiej sobie radzą, nawet jeśli aktorem i w grach i w bajkach jest boberek. ktory rzeczywiscie w uncharted jest średniacki, a w madagaskarze jest za(pipi)isty)

Odnośnik do komentarza

-The game is Gow1 length

-Revamped" combat and weapon system

-promptless" mini-games

-New puzzles

-The new composer is Tyler Bates

-New gameplay feature or features

-3D support

-The game will be more like GOW1 and GOW2.

-It will have more color than GOW3.

-Bigger creatures than Polyphemus in SP.

-Variable framerate like pass GOW titles

-Kratos model will be rebuild to reflect a younger version.

Odnośnik do komentarza

Długość GoW 1. Po tym co wyczytałem niebaudzo chce mi się w to wierzyć...a i tak za krótka. Nowe zagadki i nowe elementy gameplay'u? A to nowina! Być może ulepszony system walki będzie faktycznie świerzszy od tego co mamy w trylogii. Biorąc pod uwagę finisher'y oraz inne wersje białej broni niż BoC powinno być nieźle.

 

Zmiana kompozytora to najwiksza zagwozdka. Nie zapeszam jednak. Może wyjść.

Odnośnik do komentarza

z tym że ma byc bardziej kolorowo to troszke średnio mi sie podoba

 

a co do zmiany kompozytora, z jednej strony lipa bo poprzednie soundtracki byly mega i słucham ich do dziś

 

z drugiej strony ten nowy robił muzyke do 300 i też wyszło za(pipi)iscie

http://www.youtube.com/watch?v=e2WfBvHyUdg

 

http://www.youtube.com/watch?v=UazGVrQQeHM&feature=relmfu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a ja najbardziej czekam na jakies materiały z singla z kratosem. w sumie dziwi mnie ze najpierw pokazali filmik z multi (i to względnie obszerny, a nie jakis 2 sekundowy teaser) , licze ze niedlugo pokarzą podobnej długosci materiał z singla

narazie multi dla mnie jest na 3 planie

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Szkoda tylko że najwyzszy poziom jest z automatu zablokowany i najpierw trzeba przejść gre i wtedy daje o sobie znać krótki czas rozgrywki. Poza tym co to za argument że na najwyższym poziomie trudności gra się długo ? Bo się dużo ginie ? Jak będę dużo ginął na normalu i czas przejścia wyniesie 20h to mam być zadowolony bo gra była długa ? Chyba nie tędy droga.

 

Słuchaj jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, proste jak drut.

 

ps. nie trzeba być masochistą i no lifem, że by skończyć gow na chaosie, dużo pracuję mam dużo na głowię i nie mam czasu siedzieć i grać po 12h dziennie takie czasy już dawno minęły, więc wypraszam sobie ocenianie mnie z góry......skąd ta nienawiść ???????

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...