Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze by to nie wyglądało, to w przypadku tego typu gry ciśnie się pytanie "po chu/j multi ?". Gry takie jak Bioshock czy Dead Space nigdy nie powinny mieć trybu wieloosobowego, bo i po co. Żeby serwery po miesiącu świeciły pustkami, kiedy wszyscy już porobią ustawki do pucharków ? A przy tym do opracowywania segmentu multi przekierowywana jest niemała część teamu, co może odbić się na długości i jakości singla.

 

Też byłem sceptycznie nastawiony do multi, ale po tym co pokazali i tak jest całkiem nieźle. Lepiej niż się spodziewałem. GOW to jedna z nielicznych serii, która zawsze trzyma pewien wysoki poziom, dlatego o singla się nie martwię, jeśli już w multi można katować takich bydlaków. ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze by to nie wyglądało, to w przypadku tego typu gry ciśnie się pytanie "po chu/j multi ?". Gry takie jak Bioshock czy Dead Space nigdy nie powinny mieć trybu wieloosobowego, bo i po co. Żeby serwery po miesiącu świeciły pustkami, kiedy wszyscy już porobią ustawki do pucharków ? A przy tym do opracowywania segmentu multi przekierowywana jest niemała część teamu, co może odbić się na długości i jakości singla.

 

Mass Effect 3 i AC Revelations mają dobre multi więc można do gry typowo singlowej włożyć tryb gry wieloosobowej, ale potrzeba mieć pomysł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rynek się zmienia i jak devi nie będą szli z prądem, to w pewnym momencie się okaże, że zostali z ręką w nocniku. Nie ma co się trzepać nad tym multi, musieli kiedyś to wprowadzić.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze by to nie wyglądało, to w przypadku tego typu gry ciśnie się pytanie "po chu/j multi ?".

 

Mass Effect 3 i AC Revelations mają dobre multi więc można do gry typowo singlowej włożyć tryb gry wieloosobowej, ale potrzeba mieć pomysł.

nie mowiac juz o serii uncharted, gdzie multi na poczatku bylo przyjmowane sceptycznie a okazalo sie ze ludzie w nie grają do teraz

 

chociaz osobiscie sam jestem sceptyczny w tym przypadku, filmik pokazal fajen zdabuijanie cyklopa, ale zpostale jego elementy wydają sie mało podniecające (bieganie i kręcenie dzwigni) a walk.. no niby mają zmienic system dla multi, ale narazie nie wyglądała porywająco (oprocz finishera)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

-The game will be longer than 6 hours

 

Bardzo dziwne, że zaznaczają iż gra będzie dłuższa niż 6h O_o 7-8h to ja w MW3 grałem... Jeszcze się okaże, że singiel stanie na 7h.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko że najwyzszy poziom jest z automatu zablokowany i najpierw trzeba przejść gre i wtedy daje o sobie znać krótki czas rozgrywki. Poza tym co to za argument że na najwyższym poziomie trudności gra się długo ? Bo się dużo ginie ? Jak będę dużo ginął na normalu i czas przejścia wyniesie 20h to mam być zadowolony bo gra była długa ? Chyba nie tędy droga.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a maraton przed clotho na very hardzie? a ostatni etap labiryntu na very hardzie w gow 3 i zaraz po nim ognisty cerber + satyry ? brrr

 

Jak się umiejętnie wykorzystuje bariery to nie jest trudno, trzeba pojedynczo odciągać satyry, reszta to zwykłe mięcho. Pod koniec wyskakiwały też cyklopy, ale na nich wystarczył młot wzmocniony rage of the titans, wytrzymywały takie natarcie jakieś 7 sekund. ;]

 

W trójce też nie było tak trudne, zawsze będzie łatwiej jak Kratos jest sam, niż ma kogoś dodatkowo osłaniać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...