Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam za małą memorkę :(

 

btw kto z forumowiczów ma vitę i jest ze śląska?przyszedł mi do głowy pomysł by zrobić nieoficjalne spotkanie ludzi z foruma przy okazji następnego spotkania vitowców.

 

Ja mieszkam bardzo blisko Katowic, ale o takich rzeczach to w temacie spotkan V mozna gadac.

 

Co do MGSa, mi juz sie sciagnal, jutro zobacze jak w akcji sie sprawuje :).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Kotaku miało okazję zamienić kilka słów z Hideo Baba - producentem Namco Bandai odpowiadającym za Talesową serię - pytając między innymi, czy wśród zaplanowanych na ten rok zapowiedzi przewidziano również te związane z odsłonami wydanymi na PS Vita.
 
Baba bez zbiedniałego owijania w bawełnę przyznał, że niestety, ale na obecny moment nie mają żadnych planów związanych z grami na Vitę. Za główny powód podał relatywnie słabą sprzedaż kieszonki w Ameryce Północnej, ale i zaznaczył, że jeśli sytuacja ulegnie znacznej poprawie, to może ponownie rozważą kwestię ich wydania.
 
Prawdopodobnie powyższą argumentację możemy zastosować także do One Piece: Pirate Warriors 2, które nie doczekało się kieszonkowej zapowiedzi na zachód, jak i przyszłych ewentualnych tytułów Namco Bandai jakie pojawią się w Japonii - przynajmniej do czasu, gdy PS Vita nie zacznie osiągać lepszych rezultatów w pozostałych regionach świata.

http://psp-team.pl/newsy/na-razie-mo%C5%BCecie-zapomnie%C4%87-o-zachodnich-wydaniach-kieszonkowych-tales%C3%B3w-15311

 

Sranie w banie...taka vesperia na ps3 też nigdy Japonii nie opuściła, a konsol chyba mało nie ma

Odnośnik do komentarza

Men's Room Mayhem - nowy ekskluzyw na Vitę, na razie kompletnie nic o nim nie wiadomo, poza faktem, że wczoraj został on zarejestrowany i dłubie nad nim Sawfly Studios. To pierwsza gra tego studia, składającego się praktycznie w całości z byłych pracowników Studio Liverpool, którzy nie załapali się na angaż do Evolution Studio.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

„PlayStation Vita ma oddanych fanów, ale jest ich za mało”

 

Krótka i dosyć łatwa zagadka - kto mógł wypowiedzieć powyższe zdanie? Oczywiście prezes Sony Computer Entertainment America, złotousty Jack Tretton, który uwielbia rozmawiać z mediami, co widzimy po ilości wywiadów z nim.

W trakcie programu IGN - Up At Noon, Tretton poruszył wiele tematów, ale bez wątpienia najciekawsza jest jego wypowiedź na temat PS Vita.

 

Jeśli faktycznie planujesz coś zmienić i zrobić rzecz z której zapamiętają cię ludzie, musisz podjąć ryzyko. W 1995 roku gdy stawaliśmy w szranki z Nintendo i SEGĄ mogło to wydawać się szalone. Dlatego gdy dzisiaj ludzie pytają 'Dlaczego wypuszczacie handhelda dedykowanego grom?', nasza odpowiedź jest prosta. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie często przebywają poza domem, a chcą grać.

Dlatego dostarczamy im właśnie dedykowany grom sprzęt.

 

A co z posiadaczami Vity?

 

To co mnie bardzo cieszy, to fakt, że osoby, które posiadają Vitę są z niej bardzo zadowolone. W trakcie E3 mówiłem o tym, że posiadacz tej konsoli średnio kupuje na ten moment 10 gier.

Mamy więc bardzo oddanych fanów, ale jest ich za mało na ten moment.

 

Zapytałbym więc - co SCEA robi by ich pozyskać, bo to właśnie USA dostarcza najmniej gier 1st party na Vitę. A w Japonii wystarczyła premiera jednej gry (Toukiden) by sprzedaż podskoczyła trzykrotnie. Miło się słucha takich wywiadów, ale jeśli Sony opiera sukces PS Vity na funkcji remote play w PS4, to mam ogromne obawy o sens istnienia tej konsoli.

A cały wywiad znajdziecie poniżej.

http://www.ps3site.pl/playstation-vita-ma-oddanych-fanow-ale-jest-ich-za-malo/159280

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Możliwe, że mało kto to zauważył, ale swego czasu na neogafie był nawet osobny temat o tym. A o czym konkretnie. Mianowicie wchodzimy na stronę:

http://us.playstation.com/

Na samej górze wchodzimy pod zakładkę PSVita i przez chwilę widzimy ogromnym drukiem: "Your home for Indie games"

Teraz ciekawe, jak to teraz zrealizuje samo Sony. Tytuły AAA są już raczej martwe na tym sprzęcie, dla gier Indie PC jest chyba najlepszą platformą. Nie ukrywam, że jakbym miał otrzymać rewelacyjną platformę do gier tego typu, jeszcze dokładając jakieś exlclusivy to dla mnie byłaby to platforma idealna. Ale PC ma na chwilę obecną najlepsze indyki. A jeśli chodzi o gry AAA! To już chyba wszystko jest jasne. Na ten rok jest jeszcze kilka gier od dużych developerów. Na przyszły z tego co wiem nie ma nic.

Odnośnik do komentarza

Ja coraz czesciej mysle o sprzedaniu. Wydalem chyba 1400zl za sprzet ktory sie kurzy. Beda w robocie, wole posiedziec na forumku/fejsiku za pomoca telefonu, niz grac w Ninja Gaiden. Poza tym mam tablet. :/

Albo bede musial myslec o sprzedazy, albo spiraceniu i zrobieniu z tego przenosnej maszynki do emulacji, z fizycznymi przyciskami.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja coraz czesciej mysle o sprzedaniu. Wydalem chyba 1400zl za sprzet ktory sie kurzy.

Mam tak samo , tylko ze mnie przed sprzedaniem powstrzymuje możliwość współpracy konsolki z PS4.

 

Taaaa, ktora bedzie sluzyla jako Remote Play ;d

 

To cos wiecej niz Remote Play, ps4 bedzie lezalo w domy a ty bedziesz mogl grac z dowolnego miejsca na swiecie ( pod warunkiem ze bedziesz mial dostep do szybkiego neta )

 

Tutaj to bedzie wygladalo tak :

-kupujesz gre PS4 na PSN 

-grasz na PS4 ,a savy laduja w chmurze

-odpalasz PSvita w dowolnym miejscu z dostepem do neta

-logujesz sie na swojego PSN pobierasz aplikacje Gaikai

-i grasz w wszystkie gry jakie zakupiles na psn na psvita po przez Streamowanie

 

Tak to przynajmniej wyglada na papierze

Nie po to Sony wykupilo Gaikai za kupe szmalu zeby zrobili z PSVita pilota do PS4.

 

http://www.gaikai.com/careers - oferty  pracy w gaikai przejetym przez Sony. Szykuja cos ciekawego na PS4 i Vite?

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowy soft dostępny, z ciekawszych rzeczy:

- antyaliasing w menu konsoli = koniec poszarpanych krawędzi na bąbelkach :P

- przy każdej grze w jej live area pojawiła się ikonka ps plus - można tam bezpośrednio ściągać stany gier z chmury albo zdecydować, jakie gry mają się aktualizować na bieżąco - dotychczas vita miała te funcje ale znalezienie ich w menu konsoli było bardzo nieintuicyjne bo były ukryte w menadżerze zawartości

- gdy przytrzymamy ps button pojawi się menu gdzie obok regulacji jasności ekranu doszło bezpośrednie wyłączanie wifi czy trybu samolotowego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...