Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jak za port odpowiadać będzie studio pokroju nihilistic to niech sobie do dupska wsadzą tą grę. Jeśli jednak byłby to pełnoprawny CoD z daj boże 16 osobowym multi to dni Killzone'a jako króla multi na vicie będą policzone

Nihilistic nie istnieje, a Sony drugi raz nie będzie musiało awaryjnie przydzielać komukolwiek tego produktu. Z Declassified było tak, że początkowo Acti uznało, że same przeportuje silnik na Vitę, mimo, że Sony odradzało i podsuwało rozwiązania wypracowane przez GG i Nihilistic. Acti się uparło, ale nie dali rady. Dlatego Sony by ratować ten projekt na szybko rzuciło wszystko Nihilistic i ci w ciągu czterech miesięcy na bazie Resistance'a zrobili CoDa. Sony płaciło za deweloping, marketing, a Acti zgarnęło hajs.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na pełen support emulacji N64, NDSa (a co:), PSX'a, PS2 i innych konsol.
Nie widzę innego sensu posiadania Vity, wszak indyki mnie nie rajcują, zresztą ograć je mogę na kompie/tablecie/telefonie.
Ile np. czekaliśmy na Limbo?
Ukończyłem to już na PC/PS3, a dopiero niedawno wyszło na Vitę..., same porty i gierki indie.
Tak chociaż będe miał 16GB pamięci na gierki które miło wspominam + fizyczne przyciski (wow). 
Prócz Terraway (nie wiem czy dobrze napisałem) i nowego Killzone, nie widze nic ciekawego na horyzoncie.
Myślałem, że po konfie Sony, popatrzę na Vitę i zaszeptam: "cieszę się że Cię kupiłem w dniu premiery, jestem z ciebie dumny". 
Niestety, ale w głowie mam tylko "albo Cię zhackujemy, albo wędrujesz na Allegro"  :))

Wiem, że ciągle psioczę na Vitę, no ale tak, żałuję zakupu, mogłem 3DSa kupić - DSa wspominam miło. A tak mam sprzęt bez zapowiedzi gier, jakieś gów.niane indie gierki, a przecież ten sprzęt ma power! Czterordzeniowy ARM Cortex-A9 MPCore 800Mhz, pamięć 512 MB RAM, 128 MB dla grafy, wielki, piękny ekran OLED, tylny ekran dotykowy, mikrofon, kamery, wifi itp itd. Na "papierze" brzmi tak ładnie...

Odnośnik do komentarza

tez jestem w szoku, że samo sony nie zapowiedzialo ani jednego tytulu aaa na vitę, Murasaki Baby zapowiada się bosko ale nie oszukujmy się to na pewno będzie mała pozycja do psn w stylu escape plan lub limbo. Byłem wręcz pewny, że pokażą co robi chociażby Sony Bend czyli albo spin off Uncharted albo Syphon Filter, a teraz po GDC to nawet nie wiem czy czasem nie przerzucili ich do projektu na ps4 :/ Konsola do indyków i małych perełek na psn, a killzone, tearaway i batman jawią mi się jako ostatnie duże produkcje na tą konsolę. Niby jest w co grać ale aż żal patrzeć jak marnują się takie bebechy konsoli :( :(

Odnośnik do komentarza

gier zapowiedzieli pełno przecież, tylko wszystko to praktycznie indyki lub multiplatformy.

 

dziś zapowiedzieli:(wklejam z mypsvita.pl)

  • Rogue Legacy - gra zadebiutuje na konsoli PlayStation 4, dostępna będzie także na Vicie
  • Binding of Isaac: Rebirth - produkcja zostanie wydana na obie konsole w 2014 roku, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają ją bezpłatnie
  • Volume - gra autorstwa Mike’a Bithella (Thomas was Alone), ekskluzywny debiut w przyszłym roku dla PlayStation 4 oraz Vity
  • Hotline Miami 2 - ekskluzywny debiut na PlayStation 4 oraz Vity w 2014 roku
  • Helldivers - taktyczny shooter bazujący na rozgrywce drużynowej
  • BigFest - menadżer festiwalu muzycznego
  • Minecraft - niezwykle popularna, szczególnie wśród młodszych odbiorców, kreatywna gra w tworzenie czegoś z niczego trafi na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita
  • Gravity Crash Ultra - rozszerzona wersja znanego użytkownikom PS3 Gravity Crush trafi na PlayStation Vita
  • Murasaki Baby – klimatyczna gra logiczno-platformowa

jeszcze zapowiedzieli menagera piłkarskiego, a w tym roku wyjdzie batman, killzone, rayman legends i tearaway, dead nation, flower czy final fantasy x i x-2 hd

 

ps. minecraft pomimo tego co mówili na konfie będą też na vitę(a nawet na ps3) co powiedzieli w wywiadach po konfie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

pełna lista indyków pokazanych na GC zmierzających na vitę:

  • Age of Zombies (BlitWorks/Halfbrick)
  • A-Men 2 (Bloober Team)
  • Assault Android Cactus (Witch Beam)
  • Avoid Droid (Infinite State Games)
  • Broken Sword: the Serpent’s Curse (Revolution Software)
  • Eufloria HD (Omni Systems)
  • FEZ (Polytron Corporation)
  • Final Horizon (Eiconic Games)
  • Flame Over (Laughing Jackal)
  • Gravity Crash Ultra (Just Add Water)
  • Gunslugs (Abstraction Games)
  • Hotline Miami 2: Wrong Number (Dennaton Games and Devolver Digital)
  • Joe Danger 1 (Hello Games)
  • Joe Danger 2 (Hello Games)
  • Kick & Fennick (Green Hill Studios)
  • Muramasa Rebirth (Aksys Games)
  • Rogue Legacy (Cellar Door Games)
  • Samurai Gunn (Teknopants)
  • Supermagical (Tama Games)
  • Switch Galaxy Ultra (Atomicom)
  • Table Top Racing (Ripstone)
  • Volume (Mike Bithell)
  • Wasteland Kings (Vlambeer)

Do tego FM2014, Minecraft, Murasaki Baby, Borderlands2...zapowiedziane wcześniej pozycje, za chwilę TGS czyli targi w jedynym kraju na świecie gdzie vita się w miarę dobrze sprzedaje więc na pewno będą kolejne zapowiedzi...nie było szału ale FM2014,Murasaki Baby czy Broken Sword5 od razu wskoczyły na listę moich must have'ów. Do szczęścia brakuje mi po prostu nowych tytułów AAA od wewnętrznych lub zewnętrznych studiów.

 

btw. Shahid obronił swoje imię...odpowiada za indyki w Sony i wywiązał się z zadania, baaa obiecuje, że dużo więcej indyków w drodze, a teraz jego team jest w 100% skoncentrowany nad dostarczeniem jrpg na vitę

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Muramasa Rebirth w końcu doczeka sie premiery w eu, szkoda ze jedynie wydanie cyfrowe ale wraz z nim ponoć m sie pojawić długo oczekiwane dlc, 4 postacie każda bedzie miała po 2 dodatkowe poziomy

 

Chciałbym mieć w pudełku ale ze dlc bedzie mieć blokadę więc raczej poczekam na wydanie psn

Odnośnik do komentarza

nie potwierdzili, ze to ips, ale juz w takim psp 3000 ten ekranik byl świetny wiec chyba nie ma sie o co martwic. 

 

btw, PS Vita TV też ciekawie sie zapowiada. 

xvita-tv.jpg.pagespeed.ic.SODP_8HCgW.jpg

 

-odpalanie gier z PSX/PSP/PSV (sloty na karty)

-remote play

-usługi internetowe

 

ceny 300-500zł netto w zaleznosci od tego czy goła konsolka czy z padem +8GB

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...