Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest bez sensu, ale myślę że szybko spadnie do obecnego poziomu starego modelu.

Bo ja slimkę kupię. Wolę LCD niż OLED, bo zamiast dużego kontrastu i przejaskrawionych kolorów, ZDECYDOWANIE wolę ekran który jest trwalszy i się nie wypala. I jest ostrzejszy .

Dodatkowe plusy: mniejsza waga i rozmiar, dłuższy czas działania, standardowa wtyczka zasilania też stanowią zachętę.

 

Mam stare PSP model 1002, japoński z 2005 i wszystko hula jak marzenie. Po 9 latach z OLED-a zostałyby pewnie "strzępy" :(

Odnośnik do komentarza

Ahahaha, a nie mówiłem, że nowy model będzie miał z dupy cenę? :D To było do przewidzenia. Podobnie było z kolejnym modelem PS3 "superslim".

 

 

Obawiam się tylko, że cena "nowej" Vity będzie wyższa od starej. Bo wiecie, to "nowość" i będą szukać naiwnych na nowy model, gdy stary może okazać się tańszy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

garść newsów:

- vita slim zapowiedziana w us, premiara na wiosne

- borderlands2 wyjdzie na wiosne, bedzie zawierac 6dlc:Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Psycho Character Class, Mechromancer Character Class, Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 and the Collector’s Edition Pack oraz funcje cross-save, bundle z nową vitą i kartą 8gb wyceniono na 199$

- god of war collecion(1&2) wyjdzie w eu 8 maja

- sly collection(1&2&3) wyjdzie w eu 16 kwietnia

Odnośnik do komentarza

ano, cena ok 630zl za vite,8gb karte i borderlands2 jest super, jak jeszcze wrzuca takie same bundle z finalem x/x-2 i minecraftem to moze wreszcie w us ruszy sprzedaz vity. Duzo tez zalezy od jakosci portow - jak wiemy przy finalu nie ma co sie martwic bo japonia cieplo wypowiada sie o jakosci, co do b2 jestem dalej bardzo sceptyczny czy to wyjdzie zjadliwie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dziś ma się pojawić soft 3.10, zmiany:

 

You can now display up to 500 applications on the home screen.
A Calendar application has been added for PS Vita, allowing you to set up gaming events with your friends. Sync your Google calendar to have all your events with you on your PS Vita. You can also share your favorite events by using the Messages and Email applications.
A new “Manage Content on Memory Card” option has been added to the Content Manager application. You can now view the data on your memory card, making it easier than ever to manage content on your PS Vita. You can now view memory usage by content type, and delete content and applications.
You can now send and receive voice messages using the Messages application on PS Vita. Exchange voice messages with your friends and players on PS4 and PS Vita.

Odnośnik do komentarza

dobra ale tak serio... po co wam kilka kont na konsoli przenośnej?

 

btw. u mnie na konsoli z 3G brak problemów  z softem

Aby ojciec mógł grać w swoje gry, a dziecko w swoje i mieć przy tym blokadę rodzicielską? Aby dwóch użytkowników(np. bracia) mogli posiadać własne save'y z gry? Aby można było zagrać na czyjejś konsoli w momencie gdy nie ma się swojej? Aby można przechowywać profile z różnych regionów? Ponieważ ktoś ma taki kaprys? 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...