Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

chwila, czyli jak kupuję vitę w play dostaje dwie karty sim która jedną wkładam do telefonu jako "normalną" z numerem do dzwonienia do telefonu i drugą "z internetem" do Vity? liczyłem na sam mobilny internet z vitą.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

jutro przejdę się do playa mam nadzieje, że już szczegóły oferty salony dostaną (chociaż wątpię, jutro weekend) w takim wypadku wstrzymam się z zakupem do czasu zakończenia umowy o telefon, czyli do listopada/grudnia jakoś.

Odnośnik do komentarza
PSP swego czasu zostało bardzo szybko złamane, tym razem Sony dobrze się zabezpieczyło i minie jeszcze sporo czasu zanim Vita oprze się piratom.

PS-Vita-pirat.jpg

potencjalny pirat

 

Sony ma już trochę doświadczenia w kwestii piractwa, na PS3 trochę im się udało, ale z PS Vitą ma być jeszcze lepiej i jeszcze gorzej dla osób które nie lubią kupować gier. Jak tego dokonało? oczywiście za pomocą specjalnych nośników do gier oraz kart pamięci, które znacznie utrudniają pracę takich ludzi jak Dark AleX. Scott Rohde z Sony o zabezpieczeniach:

 

Potrzebowaliśmy czegoś, co będzie walczyło z piractwem od pierwszego dnia i to właśnie dlatego karty pamięci, które kupujesz do gier, mają nowy, własny format.

 

Czy na PS Vitcie pogramy kiedykolwiek w piraty? Z pewnością prędzej czy później będzie taka możliwość, tyle że będzie trzeba sporo dłużej poczekać no i online nie pogramy już wtedy.

 

Czujemy, że jest to całkowicie konieczne by mieć pewność, że ludzie nie będą piracić gier. Mam na myśli własny system zabezpieczający na każdej z tych kart. To coś, co daje nam pewną ochronę przed piractwem na długo.

 

PS Vita nie dla piratów

Odnośnik do komentarza

No niestety taka polityka sony. Widzialem karte pamieci 32GB na allegro za 499 zl jakby ktos chcial.

Poza tym, sony obietnicami tez sobie glowy nie zawraca, mowilo sie, ze gry w ps store beda znacznie tansze od tych pudelkowych, taaa... Taki Rayman Origins w pss kosztuje 149 zl, a w empiku wersja pudelkowa 139 zl :]

Panom z sony pragne przypomniec, ze chciwosc gubi :P

Odnośnik do komentarza

Miałem zamiar kupić 32gb,no ale bez jaj 500zł :confused: ? Toć to PS2 kosztuje 400zł ,a karta pamięci ,a konsola to jednak zasadnicza różnica.

Mam nadzieję ,że w przyszłości stanieje.

Z grami podobnie, niektóre bardzo tanie ,a niektóre dosyć drogie ,ale taki Ucharted na pewno kosztował więcej w produkcji niż Motorstorm ,jednak różnica cen jest dość duża.

Wracając do kart,zamiast 4gb które rozdawali niedawno ,mogli by dawać 32gb :sorcerer: ,to by dopiero była motywacja,do kupna.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...