Skocz do zawartości

Dungeon Hunter: Alliance


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Gra już jest na PSS, a tu taka cisza? Nikt się nie skusił? Ja nie mam czasu na grę, ale na forum ps3site ludzie są zachwyceni.

 

Warto wydać 47 PLN na Dungeon Hunter?

http://www.ps3site.pl/warto-wydac-47-pln-na-dungeon-hunter/68296/

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

ja właśnie czekałem na jakieś opinie, ale skoro nie ma i jest już piątek to idę kupić

i lepiej żeby była dobra

 

edit1: wtf? kupiłem grę i do ściągnięcia jest trial + klucz... czy ja coś przeoczyłem czy nie ma dostępu do triala przed zakupem? niezły wałek na dzień dobry

 

edit2: "The campaign is about 6 to 7 hours long and with some levels being randomly generated and a level cap of at least 75 there’s plenty of replay-ability here, so that’s a lot of game for the low price point." http://gamersonlyolder.com/?p=1207

 

Gierka jest przyjemna, przypomina mi Baldurs Gate Dark Alliance - jest liniowa, ale z możliwością ponownego odwiedzania odkrytych już miejsc. Podczas tej liniowej wędrówki co jakiś czas można wziąć 2-3 questy poboczne, które i tak są związane z głównym zadaniem, więc wykonuje się je przy okazji. Trenować można 4 atrybuty - siła, zręcznosć, wytrzymałość i energia. Poza tym jest jeszcze 21 umiejętności, a każdą z nich można ulepszyć do 5 poziomu. Przedmiotów jest dużo i dają różne bonusy do statystyki postaci. Ogólnie jest dobrze i na razie nie żałuję zakupu - jest to znacznie ciekawsza opcja niż Deathspank.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Rewelacja

 

Szczegolnie dla fanow Battlenet i Diablo 2.

 

Kupe rzeczy z LOT, dobre atrybuty, przyjemna i bardzo intensywan

 

 

Typowy siekany Dungeon z armia przeciwnikow ale gra jest (pipi) przyjemna. Przypominaja mi sie godziny spedzone na szukaniu dropa w diablo 2. Bardzo podoba mi sie ta gra i jest idealnym daniem podczas oczekiwania na konsolowe Diablo 3

 

 

Rewelacja - dla pplusowcow cena 35,25 zl szczególnie ze można PS+ dzielic na 5 osob jest baaardzo atrakcyjna oferta

Odnośnik do komentarza

Recenzja na Digitally Downloaded

 

Dokładnie to co napisali. Największym plusem tej gry jest to, że na chwile obecna nie ma za bardzo konkurencji i ogólnie posucha w temacie H&S na konsole. Na singlu całkowicie nie do przyjęcia ale w co-op już gra się lepiej, plus za 4 osobowego co-opa w domu. Ot gierka do popykania z braku laku. Jak ktoś się składa na 5 to nawet wychodzą grosze. Podsumowując jak ktoś się nudzi a lubi gatunek H&S i chce z kimś popykać online to można brać. Na pewno lepsza niż Torchlight.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bywam krytyczny do takich gier bo wiele godzin spedzilem w Diablo 1 i 2. I przyznaje szczerze, ze o ile Torchlight niesamowicie mnie nudzil to DH niesamowicie mnie zaskoczyl. Ta gra jest naprawde dobra. Mocno odczuwalna jest roznica lvl u przeciwnikow. Jesli mamy problem majac 3lvl z kims kto ma 4lvl to przy przejsciu na 4-5lvl bedzie duzo latwiej, ale nadal trudno z 6lvl. Gralem narazie samemu i czesto wracalem po potiony.

Goblin King dal mi popalic... bardzo ciekawy design przeciwnikow, trole, orki, zombie, pajaki, zlodzieje... a to dopiero poczatek. Grafika nie jest tak mroczna jak w diablo ale ma swoj urok. Troszke traci WoW, ladne rysowane tekstury.

 

Kim gracie? Ja gram magiem... przy LVL postaci nie wiem w co ladowac punkty. Dalem + w sile zeby moc lepsza zbroje miec, ale jak znam zycie magowi trzeba pakowac inna umiejetnosc. A tak to focusuje sie na pakowaniu w ognista kule i leczenie. Dodalem troche do LOT zeby wiecej kasy lecialo z trupow.

 

Jakies pomysly? Ochota na coopa?

Odnośnik do komentarza

Kim gracie? Ja gram magiem... przy LVL postaci nie wiem w co ladowac punkty. Dalem + w sile zeby moc lepsza zbroje miec, ale jak znam zycie magowi trzeba pakowac inna umiejetnosc. A tak to focusuje sie na pakowaniu w ognista kule i leczenie. Dodalem troche do LOT zeby wiecej kasy lecialo z trupow.

W menu pomocy jest napisane co daje rozwijanie atrybutów, dla maga najważniejsza będzie energy = mana. Rozwijanie siły magiem dla zbroi nie ma sensu, bo mag pewnie będzie miał dobre ubrania w swojej klasie (wymagające energii) - tak jest na pewno w przypadku rogue, ma dobrą zbroje wymagającą zręczności i już nim nie ma sensu inwestować w siłę. W wiosce możesz zresetować przydział punktów więc nic straconego.

Odnośnik do komentarza

Gra bardzo fajna :) ... ja niestety ciągle mam problem z zagraniem co-op online :/ Wybieram meczyk, daję join.. chwilkę pomyśli i wyrzuca mnie z info, że zostałem rozłączony :(

No nic... w singlu też się fajnie gra :)

 

Pierwsze podejście robię Magiem. Na razie przy każdym lvlup daję +1energia i +1 na zmianę do pozostałych atrybutów.

------------------------------------------

 

Gram na Move i muszę przyznać, że pomysł z takim sterowaniem jest naprawdę świetny i dobrze się sprawdza w praktyce :)

Jedyna wada grania na Move to.... bolące oczy! :D

Niestety wieczorem, w ciemnym pokoju ostre światło z kulki razi mnie w oczy :) ... prawdę mówiąc jest to na tyle męczące, że wieczorami będę chyba grał na padzie ;(

Dziwie się, że współpraca z Movem nie była podkreślana w kampani reklamowej gierki (i na odwrót-w reklamowaniu Move-a nie wspominano jakoś o tej pozycji) ,gdyż sterowanie sprawuje się doskonale-chyba nawet o wiele lepiej niż np w takim K3.

Włączyłem dziś grę kontrolnie (dopiero za parę dni będe miał czas przysiąść), ale myślę, że np taki mag po krótkiej wprawce będzie roznosił wszystko na swojej drodze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że to dziadowska popierdółka ale gierka daję radę. Ostatnio podobał mi się w tym stylu Titan Quest na PC i jak dla mnie pokłady miodziku na podobnym, wysokim poziomie. Poziom trudności w sam raz by nie było za łatwo i nie za bardzo irytująco.Po męczącym Demon's Souls, bajka.

Z czystym sumieniem polecam.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogarnij się i napisz po polsku naj sam wprzód. Zestawy ubrań? Bizu? WTF?

Widać, że nie bardzo rozumiesz temat.

 

Postaram sie przełożyc

 

Sety = zestawy

 

 

Przedmioty z zestawów posiadają czasem specjalne magiczne właściwości niespotykane w zwykłych przedmiotach magicznych czy rzadkich.

Za nałożenie dwóch lub więcej elementów z danego setu otrzymujesz specjalne dodatkowe właściwości.

 

 

Teraz rozumiesz?

 

Ubrania = zbroja , hełm , buty,rekawice

 

Bizu = biżuteria czyli pierscienie

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ktos ogarniety ,moze mi powiedziec czy w tej grze wystepuja sety? Znaczy zestawy ubran bizu etc?

 

 

Sety są na pewno, ale nie mam zielonego pojęcia, jaki bonus daje konkretny set( czy w ogóle coś daje?).

 

Mam 26 lvl magiem ale żadnego seta nie udało mi się jeszcze złożyć;) Zawsze jakiegoś jednego itemu brakowało, potem znajdowało się lepszy itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.