Jump to content

Oceń okładkę PSX Extreme #164


Okładka PE#164  

71 members have voted

  1. 1. Jak oceniasz okładkę nowego PE ?Recommended Posts

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samochód na okładce? No, od biedy ujedzie, choć moim zdaniem jakiś art z "Yakuza 4" czy "Dragon Age 2" by się bardziej nadawał.

I co to za biała ramka znowu? Pomysłodawcę tego świetnego inaczej patentu powinno się palnąć w łeb, bo to paskudnie wygląda - jak z jakiegoś taniego fanzinu, a nie "największego magazynu konsolowego w Polsce".

3/10

Link to comment

Okładka ładna, ale nie żeby miało to jakiekolwiek znaczenie.

Zabawny natomiast jest napis pod Shiftem "pogromca GT5?", a w samej recenzji w zasadzie brak porównania do GT5, nie wiem na ile godzin gra wystarczyy, czy dużo jest wyścigów, brak nawet wzmianki o tym jak sprawuje się sterowanie kierownicą. To ostatnie pewnie dlatego że grę recenzował HIV i po prostu kierownicy nie posiada...

Link to comment
Guest Orson

Samochód na okładce....czy to magazyn motoryzacyjny?

1/10

 

 

cóz za głupia opinia..czyli co, nie moze byc samolot, piłkarz, żołnierz (bo to nie pismo o militariach), to co moze byc?

 

__________________________

 

jak dla mnie okladka 7\10 , nie jakis crap ale bez rewelki

Link to comment
Guest Grzegosz

Ależ Wy jesteście głupi. Na okładce widnieje niejako "postać z gry", bo przecież NFS: Shift to gra wyścigowa, w której "występują" samochody. Gdyby to był samuraj z gry o pradawnych Chinach, nikt nie płakałby, że to magazyn dla miłośników orientalnej historii. Albo gdyby to była postać z Final Fantasy, nikt nie narzekałby, że PE jest magazynem dla nastoletnich wyznawców animowanych superbohaterów. Nie zmienia to jednak faktu, że okładka 164. numeru jest mocno średnia. To znaczy sam wybór tytułu bardzo dobry, ale, na litość boską, dlaczego zamiast Huayry, będącej wizytówką gry, daliście bezpłciowego Nissana? Podejrzewam, że nie było lepszych zdjęć nadających się na okładkę, tudzież nie chcieliście naśladować najnowszego numeru Top Geara, w na okładce którego umieszczono wlaśnie Pagani Huayrę.

 

4/10

Link to comment

No samochód.

Wiadomo, że ulubione tematy okładkowe PE to auta lub panowie z bronią rodem z jakichś FPSów, a z takiego tematu raczej nie idzie za wiele oryginalności wykrzesać (choć się da- vide jakaś stara okładka , bodaj z Gran Turismo 3 (4?), z autem w jesiennym lesie, czy coś takiego takiego- to była ładna rzecz). Tutaj średniak- 5/10

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...