Skocz do zawartości

Resident Evil: Revelations


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Nie. Ze 3 korytarze przejdziesz i już koniec.

 

Demo również bardzo mi się spodobało. Sterowanie za pomocą jednej gałki jest spoko, ale w momencie kiedy dowiedziałem się, że można też grać tak, że równocześnie celujemy i chodzimy, to postanowiłem, że zainwestuje chyba również w CC Pro. Można też grać tak, że celujemy guzikami ABXY, ale w sumie myślę, że lepiej będzie to wypadało na drugim analogu.

Odnośnik do komentarza

Nie. Ze 3 korytarze przejdziesz i już koniec.

 

Demo również bardzo mi się spodobało. Sterowanie za pomocą jednej gałki jest spoko, ale w momencie kiedy dowiedziałem się, że można też grać tak, że równocześnie celujemy i chodzimy, to postanowiłem, że zainwestuje chyba również w CC Pro. Można też grać tak, że celujemy guzikami ABXY, ale w sumie myślę, że lepiej będzie to wypadało na drugim analogu.

 

Ja celuje ABXY i jest to bardzo wygodne, w Mercenaries 3D sprawdza sie to swietnie, w demku Rev rowniez. Latwo sie tez przyzwyczaic do tego wbrew wszelkim pozorom :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w to demko na tyle żeby się uspokoić i utwierdzić w przekonaniu, że jest na co czekać. Gra ma super klimat (początkowo myślałem że lokacje są zbyt oświetlone ale sama końcówka dema dała mi to na co czekałem) i w przeciwieństwie do RE5 nie ma w niej kretyńsko zachowujących się przeciwników. Osobiście wolałbym zombiaki niż to coś co nas atakuje ale lepsze to niż wieśniaki, które po prostu w żaden sposób nie były straszne.

 

Lokacje wyglądają ładnie (przynajmniej te w demku), menu ekwipunku jest dużo lepiej zrobione niż w RE5 a sterowanie da się jakoś przeżyć. Nie trawię celowania na przyciskach (dlatego nie gram na PSP w nic co tego wymaga) więc postaram sie przejść całość z trybem strzelania ustawionym na FPP. Stawiam, że na wyższych poziomach trudności będzie trzeba jednak już grać w ujęciu TPP zeby nie pozostawać w za długo w jednym miejscu. Gra się w sumie prosi o tego cholernego analoga a ja fanem tego badziewia nie jestem.

 

Dialogi i fabuła mogą być raczej słabe ale seria mnie do tego przyzwyczaiła więc nie jest to dla mnie minus. Raczej charakterystyczna część każdego RE.

 

Czy tylko u mnie ten koleś co się go spotyka na końcu demka mówi nie poruszając ustami ??

 

Ogólnie to jest bardzo fajnie. Mam nadzieję, że dostanę przesyłkę z grą przed następnym weekendem. Będzie się działo :)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu miałem okazję trochę pograć w demko i jak dla mnie, fana Residentów wypas na maxa. Bardzo fajnie wygląda 3D > nie ma w sumie jakieś wielkiej straty na grafice a jak dla mnie dzięki temu sporo fajniej się gra. W końcu ktoś wycisnął trochę soków z procesorów :) bo samy mario człowiem żyć nie będzie.

 

Sterowanie może być chociaż zamówiłem na piątek circle pada mimo wszystko. Jednak jak ktoś od zawsze gra w RE to będzie jak w domu i bez tego dodatku. Ogólnie dla tej gry kupiłem konsolę i już po demie widzę, że było warto!

Odnośnik do komentarza

I dobrze , niech ci 3DS służyć długo będzie !

Co do sterowania już się wypowiadałem , dla mnie standardowe zdaje egzamin , bez problemu lawirowałem sobie między monstrami ale też ciężko przewidzieć jak będzie w pełnej wersji heh . Taka ciekawostka (wczoraj o tym przeczytałem) w opcjach można jeszcze bardziej podkręcić efekt 3D , na very strong jest naprawdę sugestywnie. W ogóle grafika faktycznie zaskakuje , pozytywnie ofc . Po demie zapowiada się Resident za jakim niektórzy dłuuugo czekali , dawajcie znać jak komuś już wpadnie w łapska pełna wersja.

Odnośnik do komentarza

Ja również odpuszczę sobie Circle Pad'a. Tym bardziej, że recenzent z IGN twierdzi, że wspomniane akcesorium nie sprawdza się za dobrze.

Co do samego dema, moim zdaniem wypadło naprawdę świetnie. Statek jako lokacja prezentuje się wyśmienicie. Wprowadza specyficzną atmosferę zaszczucia klimatem podobną do pierwszych odsłon serii. Szkoda (znów powołuję się na serwis IGN), że stanowi ona tylko niewielki procent całej gry, reszta lokacji nie jest już ponoć tak klimatyczna.

Warto też wspomnieć, że po ukończeniu dema na poziomie "Normal" odblokowuje się nam tryb "Hell" gdzie oprócz trudniejszych i liczniejszych przeciwników możemy przetestować pistolet maszynowy MP5 (niedostępny na poziomie "Normal").

Edytowane przez Le Magnifique
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.