Skocz do zawartości

Resident Evil: Revelations


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem koncepcji sterowania za pomocą X,Y,B,A. Dlaczego nie robią tak, jak to było na Dreamcascie? Chodzenie właśnie na tych przyciskach (Y-Up, B-dół itd, tak jak krzyżak) natomiast celowanie na analogu. Analog przecież jest wygodniejszy do tego typu rzeczy niż przyciski.

Odnośnik do komentarza

No Ultima nie wysłała pre-ordera , nie pierwszy raz dają doopy z grami na 3DS i nawet nic nie napiszą (podobnie było z Super Mario 3D) , możliwe że gra gdzieś się wynurzy "na mieście" tak właśnie dorwałem Mariana niepozornie i spokojnie leżącego sobie na półce w MM .. Mimo wszystko porażka , też chciałem w weekend zgrać echh Polska.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Swoją droga ten tryb Raid zapowiada sie ciekawie. W recenzji na IGN przeczytałem, że można jakieś przedmioty kupić za monety zdobywane dzieki Street pass czy też za spacerowanie z konsolą w trybie uśpienia. W końcu na coś sensownego można je przeznaczyć. Gram zmieniło wpis w moim zamówieniu że planowana wysyłka będzie dziś (tylko czy to prawda czy po prostu będą zmieniać tak codziennie). Jak zobaczę grę na półce to kupię i po prostu anuluje zamówienie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ilu jest w naszym kraju posiadaczy 3DS-a , ale ten (pipi) pseudo dystrybutor (sklepy też powinny mieć rozpoznanie od kogo biorą towar , z kim robią deal ) powinien być podkablowany do centrali N . Nazwa "Pre-ordery " jest ogólnie hańbiąca dla procederu który u nas mam miejsce , brak możliwości kupna "normalnie" w sklepach gier podczas premier , instrukcje (pipi) poprzyklejane jak na paczce chipsów , brak N Clubu , brak zdrapek w N Shopie itp. itp .itp > Autentycznie gardzę ludźmi odpowiedzialnym za te klocki w Polsce , zamiast (pipi) ACTY zróbcie leszcze tak żeby można było kupić normalnie produkt najpierw , wczoraj pierwszy bym sobie ściągnął Residenta na 3DS heh ..

Odnośnik do komentarza

aaaaaahahaha ale akcja. To jak dzisiaj ultima nie będzie miała to zamawiam z amazona. Co za żałosna dystrybucja. Idę zaspamować facebooka Nintendo Polska.

 

A tak w ogóle to nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tak wygląda dystrybucja takich gier na premierę w Polsce. Wiedziałem, że Nintendo kuleje bo mam Wii ale... tutaj to już porażka. Mogłe 100 razy zamówić już z Amazona. Ehhhhhhhh

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Panowie też w RE przy 3d zdarza się, że często obraz się rozchodzi ? W Mario prakycznie tego nie mam, a tu często mam podwójnie. Coś może z ustawieniami mam ? czy taki rok tego 3d w RE.

 

Ale jak dasz najmocniej (dodatkowo w menu, bo RE ma coś takiego) to oczywiście to normalne bo jest mocno przegięte wtedy. Im większy efekt 3D tym większa możliwość rozdwojenia obrazu...

 

A tak w ogóle w końcu dorwałem swój zestaw. Dzisiaj obadam co i jak : )

 

20120131249.jpg

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...