Skocz do zawartości

Resident Evil: Revelations


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Już bez żartów. Mając do wyboru wersję na handhelda i podpakowaną edycję HD na każdą możliwą konsolę, wybór jest oczywisty. Grafika, sterowanie, Raid Mode online - jak RE: Revelations, to tylko na PS3/X360/Wii U/PC.

 

Edit; Czy dwie osoby, które wlepiły mi za tę odpowiedź minusy, będą chętne się ujawnić i to uargumentować? Bo zajechało niezdrowym fanbojstwem...

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Bez urazy dla nikogo, ale osoby, które twierdzą, że wersja na 3ds'a jet najlepsza to albo nie mieli styczności z grą na konsoli innej aniżeli 3ds abo są ślepo zapatrzeni w 3ds'a.

Ja zanim dorwałam wersję na 3ds to miałam okazję wypróbować grę na Ps3 i niestety stwierdzić muszę, że jeżeli mam do wyboru "męczenie" się na 3ds z dość nie wygodnym sterowaniem lub swobodne granie w padzie to niestety, ale wybiorę to drugie. Wersja 3ds poszła na allegro w imię wersji na ps3.

3ds ma niestety to do tego, że grając dłużej zaczynają mi drętwieć palce czego nie mogę powiedzieć grając na padzie, tak więc jeżeli już mam wybór między wersją na 3ds'a lub grając padem to wybiorę to drugie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja gram na 3dsie tylko w domu bo w pracy nie wypada a wszędzie jeżdżę jako kierowca:) Może raz w roku gdzieś lecę to wtedy może zabiorę konsole ale przeważnie wtedy oglądam film w samolocie albo gram na smartphonie. 3ds to moja łóżkowa konsola :D

 

Ok ściągnąłem demo i sterowanie po ograniu RE 6 mnie już nie przekonuje. Wybiorę wersje pc na steamowej wyprzedaży pewnie  20 zł wydam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Odkopię temat.

 

Przeszedłem ostatnio na normalu, zajeło mi to jakieś 12h i jestem bardzo zadowolony. Myślałem że to będzie gierka na max 6-7h i tu było duże zaskoczenie. Druga sprawa do świetny gameplay, dużo ukłonów w stronę starszych części [1-3, pojawia się nawet coś na wzór Nemesisa]. Ciekawy pomysł z różnymi ekipami i modyfikacjami broni. Jedyne czego mi zabrakło to zagadek. 

 

 

Jak macie 3ds to na pewno warto obczaić.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście żałuje, że seria nie została exem na 3DS'a bo Capcom wykonało kawał świetnej roboty przy Revelations na 3DS'a. 2-ka mogła wyjść tylko na New 3DS'a to myślę że również pokazałaby klasę samą w sobie a handheldowi moim zdaniem od kilku lat brakuje pozycji pokroju MGS'a, RE czy Ace Combat (ktorych obecnie ze świecą szukać). 

Odnośnik do komentarza

Już lecę kupować zdechłą platformę dla multiplatformowego tytułu ;-] chodziło mi o sytuację gdyby seria Revelations pozostała tylko na 3DS'a, to mogłoby to pozytywnie wpłynąć na sprzedaż konsoli, bo od dłuższego czasu firmy 3rd Party uderzają w stylistykę chibi postaci a nie każdy to trawi (i nie zawsze dobrze to też wygląda). 

Odnośnik do komentarza

Bo nie oszukujmy się REV2 nie był tworzony z myślą o handheldach tylko już o stacjonarkach. Nawet chyba wersję na Vitę nie tworzył ten sam zespół.

 

A szkoda mogli nawet z tego zrobić handheldową serię bo przyznam że MT Framework Mobile dawał na zwykłego 3DS'a radę a ciekawy jestem co by Capcom wycisnął z New 3DS'a, gdyby się przyłożyli. W sumie dla Revelations i MGS3 kupiłem specjalnie Circle Pad Pro (to był dobry zakup), gdy posiadałem zwykłego 3DS'a. Z kolei na C-sticku nie gra się tak wygodnie (a może nie jestem do niego tak przyzwyczajony). 

Odnośnik do komentarza

W ogóle ta podseria jest bardzo fajna. Przeszedłem jedynkę na 3da z circle Padem i grało się wybornie. Stary, dobry resident. Brakowało zagadkę ale sama gra przypomina właśnie stare części. Proszę mimo wielu prób do dziś nie przeszedłem re5 i re6. Rev2 też jeszcze nie, mam na vitę ale nie grałem jeszcze. Jeśli rzeczywiście jest tak słabo to szkoda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rev2 ograłem najpierw na PS4, a potem kupiłem na PSV, bo jak dla mnie to idealna gra na konsolę przenośną, ale edycja na PSV jest tak tragiczna, że momentami zastanawiałem się czy nie przerwać grania. Dźwięki rodem z konsol 8bit, nie mówiąc już o celowaniu, które jest tragiczne i miałem duży problem w zabijaniu przeciwników. Jak planujesz ograć Rev2, to lepiej kupić wersję na PS4 i ograć w remote play'u na PSV :)

Dla Rev1 zastanawiałem się nawet czy nie kupić 3DS'a, bo wersja na PS3 mi się strasznie podobała swojego czasu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie czytam. Mam konsolę z softem 3.60, grę kupiłem dawno temu, mam ją i na PS4 i na PSV ale nie mam często jak grać na PS4 a Vitę i 3DSa ogrywam w metrze regularnie. Czytam, że mogę odpalić Adrenaline, plugin do Henkaku i podkręcić GPU, wtedy podobno nie spadają FPSy aż tak mocno. No ale nie wiem, czy chce mi się bawić. 

 

EDIT: Ponoć wersja 1.04 śmiga cały czas w okolicach 30 fpsów. Może jak odpaliliście wcześniejsze wersje to już potem nie sprawdzaliście? Pierwsze 2 wersji trzymały GPU na 111 mhz pomino, że Vita może ustawić 222 - nowe wersje to wymuszają i zmieniają oświetlenie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...