Skocz do zawartości

Nowy DASH 2.0.13141.0 (wiosna2011)


Rekomendowane odpowiedzi

Tja. Tyle ze czesc naszych sklepow wysylkowych sprzedaje tylko konsole po flashu. Jak kupowalem w 2006 roku 360tke ze Skynetu to nie bylo nawet mozliwosci kupna "czystej" konsoli. Tacy uzytkownicy moga byc w czarnej (pipi)e .

 

No i bardzo dobrze!

 

Nie to, że nie kupują oryginalnych gier to jeszcze chcą konsole nową za darmo. haha

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Mam na dysku, mialem FM3 na plycie i PGR4, ale sejwy poszly sie walic po tym jak mi konto naprawiali i sprzedalem, bo nie chcialo mi sie znow grac, a na razie ejstem splukany i nie wiem kiedy L.A. i MK sie na mojej polce pojawia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

nie wiem jak ktos przy zdrowych zmyslach moze wierzyc w plotki tak niedorzeczne jak wymiana dowolnej wersji akurat na slim 250gb,

MS nawet przy awariach i naprawach gwarancyjnych nic nie wymienia na inne tylko na takie same, wiec jakby byla taka sytuacja to jedyne co by wymienial to srodki konsol na poprawne, a nie zaraz konsole na inne wypasione, bo tak naprawde to by musial wymienic i konsole i hdd i zasilacze, co jest calkowita bzdura bez wnikania w szczegoly plotki

 

MS juz wydal oswiadczenie na te plotki, problem z nieczytaniem gier w niektorych konsolach mial dash BETA, finalny nie ma tego problemu...

http://majornelson.com/2011/05/18/clearing-up-some-confusion/

Edytowane przez Juchy
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze poleci banhammer dla ludzi z live, wyjdzie jakas gra majaca juz wymagany update dasha. Poczekamy co bedzie dalej. ;]

bany byly od zawsze i kolejne zadnej rewolucji nie zrobia

ale z tego co mi wiadomo to wlasnie ten nowy update w ogole nie kladzie nacisku na banowanie bo po co? skoro on przywraca konsole niejako do oryginalu wiec po co by mial je jeszcze banowac...

 

bany nowe to sie zaczna jak te nowe firmware napedow beda hackowac, a to dopiero przyszlosc nie terazniejszosc...

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze poleci banhammer dla ludzi z live, wyjdzie jakas gra majaca juz wymagany update dasha. Poczekamy co bedzie dalej. ;]

bany byly od zawsze i kolejne zadnej rewolucji nie zrobia

ale z tego co mi wiadomo to wlasnie ten nowy update w ogole nie kladzie nacisku na banowanie bo po co? skoro on przywraca konsole niejako do oryginalu wiec po co by mial je jeszcze banowac...

 

bany nowe to sie zaczna jak te nowe firmware napedow beda hackowac, a to dopiero przyszlosc nie terazniejszosc...

Ciekawe, czy jak jakiś pirat posiadający nieoflagowaną konsolę po podpięciu sprzętu do live i zainstalowaniu poprawki dostanie bana. Z jednej strony powinien, bo przeróbka zostanie wykryta, z drugiej ten cały reflash za sprawą update może zmienić konsolę na legalną.

Odnośnik do komentarza

zawsze nanda mozna poprawic, czyli wyzerowac wszelkie flagi jak chce sie miec pewnosc nie dostania bana...

to czy wylaczyli calkowicie system banowania jaki byl do tej pory to nie wiadomo, watpie, ja raczej opisuje ze ten dash nie wprowadza innego bo nie ma tak naprawde po co skoro dotychczasowe nielegalne firmware nie beda dzialac to co maja zmieniac skoro te firmware nie sa zagrozeniem juz...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj ciekawą przygodę, która pewnie nie zakończy się happy endem. Pojawiła mi się do pobrania aktualizacja. Pobrałem, konsola się zrestartowała i poinformowała mnie o instalowaniu aktualizacji... aż nagle dupa... wywaliło błąd na 24 znaki. Myślę - pewnie jakiś błąd z połączeniem czy coś, więc konsolę zrestartuje - ale się nie dało. Więc odłączyłem kabel zasilający i od nowa. Włączyłem, od razu pojawił się ekran z aktualizacją i to samo.

Lekko podenerwowany sprawdziłem co to za kod i dogrzebałem się że wyskakuje to u osób które mają wymieniony napęd. Pomyślałem "pięknie czas na zakup nowej konsoli", ale skoro i tak już dupa i mi konsola w ogóle nie działa to wpadłem na pomysł podmienienia napędu na oryginalny w którym padł laser. Poszukałem na necie jak się rozbiera konsolę i po małej wojnie z konsolą i jej otwieraniem zamieniłem napędy. Włączyłem, aktualizacja się zastosowała, wyłaczyłem, podmieniłem napęd na ten z działającym laserem i jak na razie wszystko gra. Ciekawe tylko jak długo.

P.S. Nigdy nie przerabiałem i nie przerobię konsoli - za stary na to jestem, ale takie nastawienie Microsoftu zaczyna być śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj ciekawą przygodę, która pewnie nie zakończy się happy endem. Pojawiła mi się do pobrania aktualizacja. Pobrałem, konsola się zrestartowała i poinformowała mnie o instalowaniu aktualizacji... aż nagle dupa... wywaliło błąd na 24 znaki. Myślę - pewnie jakiś błąd z połączeniem czy coś, więc konsolę zrestartuje - ale się nie dało. Więc odłączyłem kabel zasilający i od nowa. Włączyłem, od razu pojawił się ekran z aktualizacją i to samo.

Lekko podenerwowany sprawdziłem co to za kod i dogrzebałem się że wyskakuje to u osób które mają wymieniony napęd. Pomyślałem "pięknie czas na zakup nowej konsoli", ale skoro i tak już dupa i mi konsola w ogóle nie działa to wpadłem na pomysł podmienienia napędu na oryginalny w którym padł laser. Poszukałem na necie jak się rozbiera konsolę i po małej wojnie z konsolą i jej otwieraniem zamieniłem napędy. Włączyłem, aktualizacja się zastosowała, wyłaczyłem, podmieniłem napęd na ten z działającym laserem i jak na razie wszystko gra. Ciekawe tylko jak długo.

P.S. Nigdy nie przerabiałem i nie przerobię konsoli - za stary na to jestem, ale takie nastawienie Microsoftu zaczyna być śmieszne.

 

To powiem ci ze miałeś przygode mi jak padł napęd to samą głowice wymieniłem i aktualizacja poszła bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj ciekawą przygodę...

 

zadnego cudu nie miales, to oczywiste bylo ze tak sie zachowa konsola bo dla niej masz ta kosnoe zmodyfikowana, najprawdopodobniej masz naped innej firmy niz mailes czyli firmware w tym napedzie udaje tylko ten oryginalny ale oryginalnym nie jest...

czyli dla konsoli masz ja zmodyfikowana przez podmiane napedu na nieoryginalny niz byl...

 

tak jak na forum pisalem juz, w tej chwili jak ktos naprawia naped i chce to zrobic przez wymaine napedu to niech zmeinia na identyczny jak byl oryginalnie, wtedy problemow nie bedzie, podmiana na nieoryginalny robi duzo problemow...

 

Twoj problem sie nie skonczyl na moje oko, bo naped jak jest robiony update jest tez flashowany na nowy firmware pod nowy typ nosnikow jakie beda teraz wychodzic

 

wiec jesli podmieniles na jakis stary naped ze starym firmware ktory nie byl upgradowany to duze prawdopodobienstwo ze jak juz bedziesz mial nowe plyty to po prostu ich nie odtworzysz na nim...

 

To powiem ci ze miałeś przygode mi jak padł napęd to samą głowice wymieniłem i aktualizacja poszła bezproblemowo.

a czemu miala CI nie pojsc bezproblemowo

laser nie ma zwiazku z firmware, laserow mozesz sobie do woli wymeiniac, nie ma to zadnego wplywu na konsole...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...