Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem tempa ściągania na wii u. Do tej pory mało sciagałem bo na płytach wszystko kupuje. Uruchomiłem ściąganie data pack do xeno ok 15 gb w 2,5 h mi się ściągnęło. Tempo porównywalne na moim łączu z xbox live czy steam. Nintendo chyba powoli goni konkurencje w infrastrukturze sieciowej

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dość długo posiadałem kompa z P4 1,4GHz i 256 MB RAM, więc wiem doskonale co to cierpliwość ;-)

 

Poza tym przekładanie za długich loadingów, na rzecz miodu jaki daje gra to troszkę głupota.

Ale tak to już jest, jeden zrezygnuje z miodu bo loading za długi, a drugi oleje grę bo na MC ocena nie jest na zielono. :reggie:

Co kto lubi i kto jakie ma tam gusta, więc bez spinek :)

 

U mnie na PS4 rwania nie uświadczyłem a gra już ukończona.

Odnośnik do komentarza

Nie znam się za bardzo na prawach konsumenta, ale zawsze mi się wydawało że w UE sklep musi przyjąć na gwarancję sprzęt w ciągu 2 lat od zakupu. No ale super jeżeli tak nie jest ... będę musiał sam rozkręcać i naprawiać (podejrzewam, że usterka prosta do wyeliminowania).

Odnośnik do komentarza

http://youtu.be/1lTh-CNmJ_E

 

przykładowa oferta na ten wentylator (niestety niestandardowy za sprawą uchwytów):

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Nidec-Internal-Cooling-Fan-Replacement-Repair-Part-for-Nintendo-Wii-Console-/231289130840?hash=item35d9e80f58

 

Zanim zamówisz to rozkręć bo może wystarczy przeczyścić układ chłodzenia i obroty zejdą,

jak masz kota albo psa to jest to dosyć możliwe.

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i co z tym Pikminem 4? Myślicie, że wyjdzie jeszcze na WiiU? Przydałby się jeszcze taki killerek :) Chociaż i tak jestem zdania, że Ninny nadal oferuje najwięcej ciekawych exclusiwów względem konkurencji, gdzie nadal w większość tytułów można również zagrać na PC.Gdzie te czasy żebym sikał za nową konsolą Sony oglądając zwiastuny mocarnych exów? Dopiero Uncharted 4 to zmieni, ale potem znowu długo nic na horyzoncie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...