Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

:frog: To kup większą baterię, jest to oficjalny produkt, bodajże ma 2x większą pojemność, ale kosztuję stówkę :( niestety, ale bateria w gamepadzie to faktycznie porażka. Za to w pro controllerze to geniusz, 40h na jednym ladowaniu na lajcie, po roku od zakupu dopiero musiałem podładować xD 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja muszę swojego Pro Controllera co kilka dni ładować bo bateria nie trzyma (jakbym grał codziennie to wyszłoby że działa te kilkadziesiąt godzin ale tak to co tydzień ładowanko czy używam czy nie). 

 

Co do większej baterii to taką zaposiadam i polecam. Przy Xenobladzie na 3-jce z oszczędzaniem wychodziło mi równe 10h (a trzeba przyznać że w grze dużo się korzysta z ekranu). Jeżeli nie korzystasz w ogóle to czas działania jest w stanie wzrosnąć o jeszcze 2h średniej. Tak więc polecam!

Odnośnik do komentarza

Przecież w saturnie wszystko jest droższe niż w innych sklepach które sprzedają Nintendo :whyyy: Jestes z warszawy, nie lepiej kupić w Konsole i Gry? raczej mają taniej. 

 

ciekawostka - nintendo.co.uk zmieniło design strony

Zamówiłem jednak w kig, nie chciało mi się ruszac du.py z domu kwik!

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem z czyms takim? 

hqdefault.jpg

Podczas wchodzenia w Bayonecie do sklepiku wyskakuje mi takie coś, a normalnie grac się da, misje da się włączyc, tylko nie wejsc do sklepiku a jest to dziwne bo dopiero przed chwilą to wyskoczyło i ciągle juz tak się dzieje, a wczesniej normalnie mozna było wchodzic do Rodina... Płyta lustro, zero rys.

Odnośnik do komentarza

Raz tak miałem w bodaj Mario Kart 8, faktyczne przeczyszczenie plyty i wlozenie z powrotem do napedu naprawilo sytuacje. 

 

Ale widzę, że ludzie mieli podobne problemy, moze laser się zabrudził i teraz ma problemy z odczytywaniem? 

 

polecają to kupić:

 

https://store.nintendo.com/ng3/browse/productDetailColorSizePicker.jsp?productId=prod90009

 

:dunno:

 

może zrób rzecz szaloną i dmuchnij w szparę na płyty? :dog: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Raz tak miałem w bodaj Mario Kart 8, faktyczne przeczyszczenie plyty i wlozenie z powrotem do napedu naprawilo sytuacje. 

 

Ale widzę, że ludzie mieli podobne problemy, moze laser się zabrudził i teraz ma problemy z odczytywaniem? 

 

polecają to kupić:

 

https://store.nintendo.com/ng3/browse/productDetailColorSizePicker.jsp?productId=prod90009

 

:dunno:

 

może zrób rzecz szaloną i dmuchnij w szparę na płyty? :dog:

moze jeszcze niech żwiru nasypie do środka?

sprezone powietrze predzej pomoze

Odnośnik do komentarza

 

Raz tak miałem w bodaj Mario Kart 8, faktyczne przeczyszczenie plyty i wlozenie z powrotem do napedu naprawilo sytuacje. 

 

Ale widzę, że ludzie mieli podobne problemy, moze laser się zabrudził i teraz ma problemy z odczytywaniem? 

 

polecają to kupić:

 

https://store.nintendo.com/ng3/browse/productDetailColorSizePicker.jsp?productId=prod90009

 

:dunno:

 

może zrób rzecz szaloną i dmuchnij w szparę na płyty? :dog:

moze jeszcze niech żwiru nasypie do środka?

sprezone powietrze predzej pomoze

 

 

wiadomo, że sprezone powietrze bardziej pomoze niz klasyczne dmuchniecie, ale zawsze warto sprobowac, tym bardziej ze ludziom to pomagało ;)

 

@XM. nie ma sprzętu bezawaryjnych, są tylko sprzęty mało awaryjne :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Wsadź rurkę ze sprezonym powietrzem i przedmuchaj. Tylko, ze wtedy mozesz paprochy rozdmuchac po konsoli i moze z tego byc wiecej szkody niz pozytku. Bezpieczniej by bylo rozkrecic i wtedy dopiero przedmuchac. rozebranie konsoli to nie problem. ew zastosowac plytke do czyszczenia laseru ktora Ci podrzuciłem w linku.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie Majstry: założyłem sobie konto My Nintendo i w dziale Account Activity mam na liście Zeldę Wind Waker HD i DLC do Mario Kart. Zelda była bonusem do Mario Kart 8, a DLC kupione przeze mnie za kasę. Czy jeśli kupię sobie znowu WiiU i założę na konsoli profil na moje konto to będę mógł te rzeczy pobrać? Bez żadnych cyrków z nr seryjnymi konsoli?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...