Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy posiadacze Wii U sie wykruszyli... bo cos nie moge Mariana pogonic za bezcen juz od tygodnia. Troche zal, ze Zerudy nie ogram... Chociaz nie przecie bedzie na NX  :reggie: Padlet mial spory potencjal i szkoda, ze tak malo gier wykorzystalo go w jakikolwiek przydatny sposob. Co przeszedlem to moje.

Ostatnio też na Konsole i Gry były sztywniutkie promocje, możliwe, że wszyscy którzy chcieli zaopatrzyli się w co chcieli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra logiczno-platformowa w której operujesz po kilkudziesięciu planszach kapitanem grzybkiem. Pomysł powstał właśnie w Super Mario 3D World na Wii U i są bardzo przemyślane i wciągają jak bagno, zresztą którą reckę Mario nie przeczytasz to w każdej przygody kapitana Grzybka są umieszczane w najlepszych cechach tej gry. Tak więc za te 85zł grzech nie brać bo raz wygląda obłędnie, dwa jest czymś co obecnie na konsolach nie istnieje. To już Twoja decyzja czy lubisz takie gry. Ale każdy kto miał/ma Wii U powie Ci że jest to jedna z najciekawszych gier na tą platformę.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

W Madgames, pod koniec zeszłego roku. Właśnie dostałem od nich emaila i chyba okaże się że skończy się ten cyrk szczęśliwie, ale jeszcze zobaczymy:

 

 

Witamy,
Procesy reklamacyjne Nintendo są dość zawiłe. Nintendo stwierdza, iż usterka nie występuje. Postanowiliśmy, że wymienimy Panu konsole na taki sam egzemplarz. Oczywiście w pełni sprawną. Gwarancja będzie przedłużona o czas oczekiwania.
Pytanie tylko czy chce Pan zrobić system transfer ze swojej konsoli, czy nie jest on konieczny?
Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

DK DK DK, SMM nawet nie ma po co brać, przecież to jest gorsze od jakiegokolwiek Mario. W Mario masz pewność, że będzie minimum bardzo dobrze, a w Makerze to jak se znajdziesz, to może będą fajne poziomy, a może nie. 

 

wystarczy wiedzieć gdzie szukać poziomów w mario makerze i już, masz ich całe zatrzęsienie na reddicie chociażby ;) 

Odnośnik do komentarza

Jak ograłeś już Rayman Legends i mało Ci to bierz Donkeya. Jeżeli nie, to Rayman powinien być priorytetem. Wiem, nie z listy, ale... Mario 3D World to gra do której mam dużo zastrzeżeń, ale nie ma platformówek 3D, więc must have. A co do SMM to nikt Ci na to nie odpowie. Ale mam propozycję: wpisz sobie w youtube Quaz Super Mario Maker. Gość jest świetny, mi się go rewelacyjnie słucha, ma genialne recki. I nakręcił też filmik w którym bawi się w robienie poziomu. Ten filmik powiedział mi o grze o wiele więcej niż wszystko inne co widziałem czy czytałem. I przekonał, że to nie dla mnie gra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...