Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem z ciekawosci ten filmik. "It's easy as that" powiedział gościu po 2 minutach tłumaczenia w hui żmudnego i utrudniającego życie procesu xd

 

sprawdź XM czy w ogóle na Wii jeszcze ściągniesz tę apkę z legalnego źródła. No i przeniesienie jest permanentne - raz przeniesine rzeczy z Wii na zasze znikaja z tej konsoli 

 

#nintendotakiedobre

 

(pipi)owa firma ;/ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

hói, bombki zbite xd 

(pipi)ac to, ide poczytac w necie o przerobieniu tego szmelcu, przynajmniej bede mogl grac w gry z gc.

 

 wii bardzo prosto się softmodzi, wystarczy karta SD i komputer z jej adapterem i smiga. Tylko pamietaj, że granie w gry z GC równa sie posiadanie Wii z wsteczną żeby pada podpiąc (memorkę można zemulować) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Elegancko. NIeługo prawie każdą warta uwagi grę na WIi U bedzie mozna kupic za 8 dych:

https://twitter.com/NintendoEurope/status/765458239421120512/photo/1

Wiadomo kiedy te tytuły w tej serii pojawią się u nas? Czy szybciej (a może i nawet taniej?) będzie zamówić z jakiegoś zagranicznego sklepu?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

 

Jest przecież jak byk podane że 30 września.....

 

no-co-ty-nie-powiesz-serio.jpg

 

Słowo klucz to było "u nas". Chodziło mi oto czy Ninny dalej traktuje nasz kraj po macoszemu? Czy nie ma jakiś obsuw względem premier na zachodzie?

Elanczewski zrozumiał i mi odpowiedział na pytanie.

 

 

 

Jakbym miał coś innego na myśli niż nie odpowiedzenie Tobie to bym nie napisał. Wybacz że oczywistym jest obecnie iż każda europejska premiera na platformy Nintendo dotyczy również naszego kraju. No ale skoro dla Ciebie to było "niezrozumiałe" i ciężko było przeczytać poprzednie strony tematu to przepraszam, następnym razem będę bardziej elokwentny i choć kolega XM mnie ubiegł to dodam iż jeżeli nie chcesz przepłacać to najlepiej jest złożyć pierwszy pre-order bo nawet w KiGu wstępna cena będzie trzymała się w granicach 70/80zł a po premierze tak jak ostatnio podniosą ceny gier do prawie 100-ki :-] 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

chrno-x, dobra, nie wiem po co ta spina, nie chcę się kłócić, bo w sumie nie ma o co ;) . Sorry, że wcześniej się nie interesowałem się jak wygląda obecnie sytuacja N w Polsce, ale dopiero od kilku dni mam WiiU. Sorry, że przed zadaniem pytania nie przeczytałem wszystkich 150 stron tematu. I dzięki za odpowiedź.

 

Żeby nie było offtopu: konto Nintendo Network ID spokojnie można rejestrować na Polskę? Tzn. czy nie ominą mnie przez to jakieś promocje albo nie będę miał przez to dostępu do jakiś tytułów z eShopu? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...