Skocz do zawartości

Dexter sezon 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No (pipi)a serio gadam. Wreszcie pachniało starym Dexterem, motywacje miał czysto instynktowne, a nie jakaś je.bana schizofrenia czy inne zwidy religijne.

 

A ten ziomek od siostry Batisty pewnie coś odkryje o Dexie dzięki tej swojej magicznej wyszukiwarce (zauważcie, że teraz za każdym razem jak czegoś szukał w necie to był właśnie search engine tego stażysty). No i chyba wszyscy wiemy co się stanie jak się pochwali tą wiedzą Dexterowi.

Odnośnik do komentarza

No (pipi)a serio gadam. Wreszcie pachniało starym Dexterem, motywacje miał czysto instynktowne, a nie jakaś je.bana schizofrenia czy inne zwidy religijne.

 

A ten ziomek od siostry Batisty pewnie coś odkryje o Dexie dzięki tej swojej magicznej wyszukiwarce (zauważcie, że teraz za każdym razem jak czegoś szukał w necie to był właśnie search engine tego stażysty). No i chyba wszyscy wiemy co się stanie jak się pochwali tą wiedzą Dexterowi.

czyli serio pisales, ze Hanks zaczal porzadnie grac? aha

Edytowane przez kad2
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=5CfNarCjSHM&feature=related

 

 

 

Doakes, I'm sorry what did the judge just say?

ALL RISE, MOTHERFUCKA!!

 

 

Doakes, do you have any pets?

SOME MICE, MOTHERFUCKA!!

 

 

 

Why you wont you talk to me doakes?

IM SHY, MOTHAFUCKA

 

 

 

Okay, Mr. Doakes. Is there anything else you'd like with your meal?

SOME FRIES, MUTHAFUCKA!

 

 

 

Doakes, why did your girlfriends cooking taste so bad?

SHE TRIES MOTHAFUCKA!

 

 

 

Hey Doakes , what do we need for the camping tripp?

SUPPLIES MOTHERFUCKER

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Odcinek nr 11 zaliczony. Szykuje się fajna końcówka (IMO jak przy okazji każdego sezonu). Kilka spraw, które mnie ciekawią:

 

- motyw Debry i jej uczuć do Dextera - to, jak zostanie rozwinięty

- Quinn - czy po akcji z Batistą zmieni swój charakter?

- obraz Travisa - co policja powie na twarz Dextera?

- ręka ze sprawy Ice Truck Killera - motyw jest ciągnięty od początku sezonu i mam przeczucie, że to może być czarny koń jeśli chodzi o zakończenie tego sezonu, a i może zalążek do kolejnego

 

Odnośnik do komentarza

Po popisach młodego Hanksa w Dexterze stary będzie musiał się bardzo napocić, żeby załatwić mu jakieś kolejne role.

 

(pipi)a na co moje oczy były narażone przy tym ostatnim odcinku. Przestali się już całkowicie pierd/olić i akcja budowana jest na gigantycznych bzdurach jak supertajne donosy na policję z prywatnej komórki. Oczywiście Debrze wystarczyło wyjaśnienie skąd Dexter wiedział, że ta nawiedzona ma pojemniki z gazem "bo tak", po co dalej drążyć temat. Oczywiście ci dobrzy nie mogą ginąć, są ratowani albo ratują się w ostatniej sekundzie.

A z mordą Dextera na obrazie to już pojechali po krawędzi tak, że powinni dostać jakąś nagrodę za niezamierzone wywołanie efektu komicznego.

 

Dobry ruch z tym wątkiem kazirodczym, może odwróci uwagę jakichś fetyszystów od głupoty i miałkości fabularnej głównego wątku.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Obejrzałem 4 sezony. Na drugim odcinku piątego sezonu powiedziałem sobie: "Pier.dole". Może nie potrzebnie oglądałem wtedy równocześnie The Wire, dlatego taka reakcja.

 

Tak czy inaczej, jest sens pchać się w 2 ostatnie sezony? Z tego co tu wyłapuje, to lekka rozpacz jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...