Jump to content

milupl

Użytkownicy
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Exclusive Sony

About milupl

 • Birthday 03/14/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  sport, gry :-)
 • GamerTag:
  milupl
 • PSN ID:
  milupl

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Wczoraj pojawił mi się komunikat na moim b8, że "bateria w pilocie jest bliska rozładowaniu". Drobny smaczek, a cieszy.
 2. B8, nie wziąłem. Już nie pamiętam na ile lat była gwarancja, ale pamiętam że musiałbym dołożyć 1,5 k.
 3. Jak na razie ze wszystkich pokazanych gier najlepiej prezentuje się Sarah Bond
 4. milupl

  iPhone

  Wiadomo kiedy do Siri wprowadzą polski język , bo coś mówili o początku roku, a tu nadal nic.
 5. Ale w hdr wyglądają bardziej naturalnie, a nie przejaskrawione jak na 2 pierwszych zdjęciach. Ps. Już był tu taki jeden co lubił jak kolory są "soczyste", lubował się w szczególności w niebieskich zębach
 6. Ale były jeszcze NBC sport, sieć 5G, systemy bezpieczeństwa, vision car i trochę o 25-leciu. Tak, żałuję że czekałem, ale jednak miałem nadzieję że pokażą coś więcej.
 7. Nie znalazłem dedykowanego tematu, więc zapytam tu. Kiedyś oglądałem film, tytułu którego nie mogę sobie przypomnieć. Krótko napisze co z niego pamiętam. Miejscem akcji jest jakaś baza, chyba na innej planecie. Po pewnym czasie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, coś jest niszczone, ale tylko w nocy. To coś zostawia ślady. Finalnie okazuje się, że owy powrót to wytwór wyobraźni/snu głównego bohatera /dowódcy, ale taki prawdziwy . Więcej szczegółów nie pamiętam. Może ktoś oglądał ten film i pamięta tytuł, byłbym wdzięczny.
 8. @Perez Chciałem zapytać jak to w końcu jest, że z jednej drukarni wychodzą " felerne" i „normalne„ egzemplarze, bo tak jak pisałem wcześniej u mnie po stronie 26 jest strona 19, a później jest ok . A nie słyszałem/czytałem, aby ktoś miał podobnym przypadek.
 9. Proponuję koledze powoli się do tego przyzwyczajać.
 10. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale zdublował mi się temat numeru. Tam gdzie powinna być recenzja Death Stranding znowu są "zakupy w wirtualu" i po stronie 26 znów mam stronę 19
 11. Czyli % "psujących" się oledów wynosi ok 60 %. Toż to xbox360 juz zdecydowanie lepiej wypada (ok 30 - 33%), który uważany był za koszmar jeśli chodzi o awaryjność. Nie chcę ktoś kupić mojego oleda, na razie bez wypaleń
 12. Ja w zeszłym roku właśnie zmieniłem sony w756c na oleda lg b8. Nie powiem złego słowa na tv sony, ale jednak oled to zupełnie nowa jakość jeśli chodzi o czerń i odwzorowanie kolorów. Telewizor chodzi średnio 3-4 h/dzień, bardzo często tvn24, na razie wszystko ok. Ps. Przed chwilą sprawdzałem plansze testowe 4k i wszystko w porządku, czyli wypaleń brak.
 13. Do czego to doszło, żeby komuś odradzać jakiś model telewizora, bo będzie oglądał telewizje
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.