Skocz do zawartości

Darmowe gry od Sony


Fenikz

Darmowe gry od Sony!  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie darmowe gry ściągnięcie na PS3? (zaznacz 2 tytuły)

    • LittleBigPlanet
    • inFamous
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation
  2. 2. Jakie darmowe gry ściągnięcie na PSP? (zaznacz 2 tytuły))

    • LittleBigPlanet
    • ModNation Racers
    • Pursuit Force
    • Killzone: Liberation


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Little Big Planet nawet ściągnięte z US Store będzie po polsku.

u mnie jest dziwnie. kiedys dawno temu kumpel wpadl z LBP i sobie chwile pogralismy po czym zabral.

teraz mam LBP z welcome back i jest dalej po angielsku i nawet ladnie rozpoznalo ze wrocilem po dlugim czasie sa savy itp

 

zeby tak sie jeszcze dalo infamous jakims sposobem na eng przerobic

Odnośnik do komentarza

Najpierw pobrałem wipeout`a, później zobaczyłem że jak sie zapisze do plusa dostane burnouta. Zapisałem się pobrałem za free grę, ale 2 gry z pakietu welcome back już nie moge. Czy ktos wię o co chodzi? Miały być 2 gry a nie jedna. Czuję się oszukany, skoro zaliczyło mi BP jako drugie darmowe pobranie, skoro nie było o tym mowy.

Odnośnik do komentarza

Najpierw pobrałem wipeout`a, później zobaczyłem że jak sie zapisze do plusa dostane burnouta. Zapisałem się pobrałem za free grę, ale 2 gry z pakietu welcome back już nie moge. Czy ktos wię o co chodzi? Miały być 2 gry a nie jedna. Czuję się oszukany, skoro zaliczyło mi BP jako drugie darmowe pobranie, skoro nie było o tym mowy.

Q: I no longer have the option to choose my free Welcome Back games. What can I do?

A: If you navigate away from the Welcome Back section of the store without choosing your free games or exit the store completely you may need to follow the below in order to choose and download your free games.

On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB

Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List

Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed

Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”

You will be taken to the store to choose your remaining free games.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

hej slyszalem jakieś plotki o tym że jak na drugim koncie (np amerykanskim) zassa sie też darmowe gry to moga leciec jakies bany itp czy to prawda? czy cokoliwiek mi grozi za sciagniecie darmowych gier w europie i w usa?

 

pytam glownie z ciekawosci bo zassalem infamous i dead nation i te 2 gry chcialem, ale moze dobiore jakies 2 pozostale mimo ze srednio mnie kuszą

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a za dema/kupowane gry/darmową zawartość/składki z innych kont były kiedyś bany? IMO to debilne ploty, najpierw wystawiają graczy do wiatru - awaria PSN, a teraz będą jeszcze za to banować?

 

@czapa - ponoć miesiąc na pobranie gier i wykorzystanie/aktywację ps+. tzn nie trzeba (chyba) pobierać od razu, ale trzeba wybrać sobie gry, inaczej przepadnie - opcja pewnie zniknie i tyle.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że musisz najpierw wejść do psn z poziomu konsoli i uaktywnić te gry do pobrania. ja np. z ps3 mogłem pobrać tylko gry dla ps3 ale potem zrobłem jak wyżej na psp, po czym wróciłem na ps3 i mogłem już ściągnąć te gry na dużą konsolę. zrobiłem tak gdyż na memory stick brak mi miejsca i muszę dokupić nową.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...