Skocz do zawartości

Darmowe gry od Sony


Fenikz

Darmowe gry od Sony!  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie darmowe gry ściągnięcie na PS3? (zaznacz 2 tytuły)

    • LittleBigPlanet
    • inFamous
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation
  2. 2. Jakie darmowe gry ściągnięcie na PSP? (zaznacz 2 tytuły))

    • LittleBigPlanet
    • ModNation Racers
    • Pursuit Force
    • Killzone: Liberation


Rekomendowane odpowiedzi

LBP pobrane z PSN US jest po polsku, ale nie da się importować starego profilu - przynajmniej ja nie mogę, nie wiem czemu (cały czas próbuję).

 

to LBP jest raczej "gołe", bez dodatków. a edycja GOTY była tylko z dodatkiem MGS, bez piratów.

 

ja pierr... "nie ma żadnych zapisanych danych", co za debilizm, nowy profil utworzyło, stary jest cały czas an dysku ale nie chce widzi go... czyli mam amerykańską wersję po polsku która nie widzi sejwa z polskiej wersji - LOL!

a jeszcze najlepsze, że drugi raz pobrało te same aktualizacje... ale nowych trofeów nie ma - są jedne dla wszystkich wersji (chyba)

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

tak z ciekawosci.

Mam infamous na plycie. I pewnie z plyty przejde.

Jak kiedys bym chcial infamous pchnac to wersja z psn bedzie widziec sejvy itp?

 

lbp US nie jest kompatybilne z dodatkami UE i odwrotnie

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

no dobra dodatki itd to OK, ale sejwy? :/ ch*j pobiore z pl...

 

z infamous jest pewnie jak z lbp, czyli wersja eu widzi sejwy, a us nie. poza tym, nie lepiej grać z dysku (oszczędność lasera, szybsze wczytywanie (chociaż i tak infamous sie szybko wczytuje))?

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

savy ZAWSZE są regionalizowane czyli jak masz save z wersji pal to musisz mieć grę z wersji pal by go widziała. W Twoim przypadku po prostu musisz ściągnąć LBP z polskiego store by widziało Ci save'a.

 

Ja miałem wcześniej wersję ntsc LBP(kupowałem zanim jeszcze przesunęli o miesiąc premiere z uwagi na tą zakazaną piosenkę) i musiałem ściągać LBP z US Store by mi widziało save'a

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

savy ZAWSZE są regionalizowane czyli jak masz save z wersji pal to musisz mieć grę z wersji pal by go widziała. W Twoim przypadku po prostu musisz ściągnąć LBP z polskiego store by widziało Ci save'a.

 

Ja miałem wcześniej wersję ntsc LBP(kupowałem zanim jeszcze przesunęli o miesiąc premiere z uwagi na tą zakazaną piosenkę) i musiałem ściągać LBP z US Store by mi widziało save'a

 

No dobra - troche nie ten temat ale skoro jest ten wątek to zapytam - pierwszy raz inFamous'a skończyłem i zplatynowałem angielską wersję bo polska mi "nie leży" (pudełko było z oznaczeniami PEGI), przedwczoraj chciałem sobie freeruna zrobić z wszystkim na maxa dlatego ściągnąłem sobie jeszcze raz grę z konta UK (ang wer.) ale mi save'ów nie widzi :P ktoś wie ke passa?

 

E: Dobra już mam odp :(:

 

Tu nie chodzi o kompatybilność regionową, tylko wersja z PSN nie widzi sejwa z płyty. Tak jest np z Burnout'em.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o kompatybilność regionową, tylko wersja z PSN nie widzi sejwa z płyty. Tak jest np z Burnout'em.

 

Co do programu to pobrałem LBP którego normalnie nie posiadam i WHD którego nabyłem dawno temu ze składki. Dla w miarę nowych graczy to zadośćuczynienie to najlepsze co mogło im się przydarzyć, tym bardziej jak mieli np kilka kont.

 

@down

Dokładnie tak

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

no to widocznie mamy doczynienia przy savach:

- kompatybilność regionalna - zawsze

- kompatybilność wersja płytowa/cyfrowa - zależne od gry

 

Bo mi np LBP z us store widzi save z pudełkowej wersji którą swego czasu wyplatynkowałem. Z Infamous nie wiem jak jest bo choć skończyłem go jakiś rok temu to nie mam save'a bo nie zdążyłem go przenieść ze starej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Czy może ktoś jest w posiadaniu niemieckiego konta? Chciałbym pobrać Hustle Kings, więc może ktoś ma się kontem podzielić?

 

Ewentualnie może ktoś, skądkolwiek, udostępnia takie konto podobnie jak to z demem Duke'a i ktoś posiada dane tego konta?

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A gdzie znajdę gry na PSP? Widzę, że z poziomu PS3 są tylko dostępne te na PS3, a gdzie te na PSP? Muszę z konta na PSP wejść do Store, czy jak? Bo na amerykańskim Store z poziomu PS3 mogę ściągnąć i gry na PS3 i na PSP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...