Skocz do zawartości

Wipeout 2048


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to rzeczywiście pewne, że muszę płacić drugi raz? Sprawdziłem w PS Store i faktycznie mogę DLC tylko kupić, nie widzę innej opcji :(

 

To fajnie, że WHD kupiłem na płycie, mam platyne i 100% Fury, a nawet mogłem grę mieć za darmo w ramach zadośćuczynienia SONY, a teraz mam wydać jeszcze dodatkowo 47zł. FFFPYTEE!!! :banana: :banana: :banana:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A jednak udało mi się ściągnąć HD i Fury za free, czyli wychodzi na to, że KAŻDY może to zrobić na Vicie, kto posiada WHD na PS3 zdobyte byle jaką drogą. Z przyjemnością przejdę tę genialną pozycję jeszcze raz.

 

Tymczasem skończyłem kampanię w 2048 na elite i zdobyłem również wszystkie trofea singlowe. Pod względem trudności oceniłbym je 7/10, w zasadzie nie ma nic trudnego, Zico przeszedłem po ok 1,5 h treningu, co jest cienkim czasem w porównaniu do tego z WHD (który mi zajął chyba z tydzień codziennych treningów).

Pozostało mi jeszcze przejść kampanię multi oraz wypełnić w niej wszystkie węzły i będzie platyna. Zdobył ją już ktoś na forumie?

 

EDIT:

 

Jest platon :dance2:

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Coati jednak miał rację...przyzwyczaiłem się i po prostu ten Wipeout wymiata...Prodigy na słuchawkach i jazda....nawet 30fps nie przeszkadza(o dziwo nie widziałem spadków fps, a zacząłem właśnie drugi sezon). Co więcej kontrukcja tras podoba mi się bardziej niż w Wipeout HD....są szersze, dłuższe, a przede wszystkim mają pełno rozjazdów. Jedyne wady to brak prawdziwego online i raceboxa.

 

Szkoda, że Wipeouta HD kupowalem kiedyś ze składki przez co nie mam go na koncie głównym i nie mogę pobrać za free dwóch dlc - btw... to są całe kampanie znane z ps3 czy jak to dlc wygląda?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

kapitalny ten Wipek, kończę właśnie ostatni sezon, aż chce się grać i grać...tylko przeklinam pod nosem jak mam się ścigać na SOL :P

 

Ogarniesz Sol z czasem, to naprawdę najłatwiejszy tor w nowym W.

 

Zone 65 robi się właśnie na Sol, A+ na elite zresztą też. 

 

Moje początki z tym torem też były niesympatyczne :P. Teraz to mój faworyt :).

 

Grywasz coś po sieci?

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

grywam choć ostatnio czasu na gierki mam mało :) skończyłem właśnie kampanie singlową i w weekend wziąłem się za multi. Szkoda, że z tego co widzę to tylko kampania z graczami,a nie klasyczny tryb multi.

 

Faktycznie,może ten Sol z czasem będzie dla mnie bardziej przyjazny. Przeklinam brak band na tym torze ale np za pierwszym razem w Zone dojechałem do 50 strefy co przy innych torach było nierealne nawet pomimo wielokrotnych prób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...