Skocz do zawartości

Wipeout 2048


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ja w online często trafiam do pokoju gdzie jest nas 2-3 i czeka się wtedy w nieskończoność jak dołączą inni bo event startuje dopiero od minimum 4 graczy. Szkoda, że tak mało ludzi pyka w sieci w ten fantastyczny tytuł

 

Nie jest tak znowu tragicznie, osobiście nie mam problemów ze znalezieniem graczy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Tak mniej więcej do końca marca nie było problemów z chętnymi do zabawy. Trochę gorzej jest z serwerami, które ostatnio regularnie wyrzucają mnie z lobby. 

 

Wymęczyłem 16 poziom online i stanąłem na 17, jak już się zbierze ekipa to po jednym evencie zazwyczaj wylatuję z lobby.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

jak sprawdzają się na vicie kampanie z ps3, chodzi o hd i fury? to kropka w kropkę to samo co na dużej konsoli?scigac sie mozna furami z 2048 czy tylko tymi z kampanii z ps3? Kusi mnie ostatnio by znowu pocisnąć w 2048 ale mam za małego skilla na platynowanie podstawowej kampanii, którą już dawno temu skończyłem, a ostatnio co chce pograć w kampanie online to ludzi praktycznie mi nie znajduje :(

 

trochę spiepszyłem, że kiedyś nie pobrałem za darmo w ramach pakietu welcome back wipeouta hd na ps3 bo bym miał za free na vitę, wtedy to olałem bo miałem gierkę ze składki pobraną z innego konta :(

Odnośnik do komentarza

trochę spiepszyłem, że kiedyś nie pobrałem za darmo w ramach pakietu welcome back wipeouta hd na ps3 bo bym miał za free na vitę, wtedy to olałem bo miałem gierkę ze składki pobraną z innego konta :(

 

Wykonałem identyczna gafę ;/

 

Spróbuj zaglądać na serwery w weekendy przed południem - mnie właśnie wtedy najłatwiej grało się w sieci. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

W Wipeouta gralem na PSX, PSP i PS3, wiec na PS Vita gra byla dla mnie pozycja must-have, pogralem juz troche w tego "nowego" i bardzo mi sie podoba - super sa te nowe trasy w bardziej miejskich klimatach.
Graficznie wyglada rewelacyjnie - szczegolnie tryb Zone, ktory juz w Wipeout HD mi sie podobal, loadingi w grze sa troche dlugie (uaktualnialem gre), ale nie jest az tak zle. Nie podoba mi sie troche dzwiek wydawany przez bolidy - takie wycie cos jak formula 1, wolalem dzwiek z Wipeout HD.

 

Sporym zaskoczeniem bylo dla mnie to, ze gra jest w calosci w jezyku polskim oraz to, ze kazdy z teamow ma inny glos (rowniez polski) - swietna sprawa !

Niestety Onlinie nie gra zbyt wiele osob i czesto musialem bardzo dlugo czekac na zebranie 3 osob w trybie kariery online.

Mam tylko nadzieje, ze tryb Single Player nie bedzie za krotki i jest tam duzo roznych eventow.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jeśli szukacie kompana do lotu to piszcie na PSN: BialostockiWezyr

 

WipeOut 2048 to ROTG (racer of the generation). Uczucie pędu, design, ciągle coś się dzieje na tych torach i TRUDNA, powtarzam TRUDNA przez co SATYSFAKCJONUJĄCA. 14.5/10. Absolutnie jedna z najlepszych serii ever made. Props za konwersję Fury HD na Vitę :)

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie za double post, ale chciałem podzielić się opiniami.

 

WipeOut 2048 i 2049 mam w całości zaliczone na złoto.

 

Czuję, że wydarzenia strefowe spędzą mi sen z powiek i wywołają nie jeden bluzg z moich ust. Jednak zdobycie złota po wielokrotnych próbach w okresie ostatnich kilku tygodni to świetne uczucie :banderas: Pucharki wpadają rzadko, ale ta gra jest tak świetna, że są one tylko dodatkiem do smakowitego kąska.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy później...

Próbowałem wczoraj pograć w online i PSN stwierdził, że jednak nie mam network passa (a miałem, w dzień premiery vity wklepany w system),

okazało się, że przez to, że ściągłem wipeouta jak był w plusie system anulował mojego passa i po zakończeniu abonamentu nie mogłem już grać.

 

Musiałem tym amatorom wysłać zdjęcie, że posiadam fizyczną kopię gry i podać kiedy network passa wprowadzałem. Rzuca się w oczy, że polskie plejstejszon nie ma dostępu do bazy danych użytkowników i ich gier i tylko pośredniczą w kontaktach ze SCE. Polak = klient gorszej kategorii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.