Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Mejm napisał:

Dzisiaj z nudow obejrzalem te recenzje. Nie wiedzialem nawet, ze premiera juz byla. Jak forumek nie hajpuje to tak wlasnie jest. No i z tymi dokretkami to prawda.

 

Recenzja bez spoilerow.

 

Obejrzałem Chrisa i jeszcze tego kolesia recki:

 

:wujaszek: :pawel:

 

Dajcie znać jak było w kinie.

Odnośnik do komentarza

1 i 2 starego kanonu (trójkę niekoniecznie no chyba, że chce się zrobić 100%)dla duetu Stewart-McKellen, a tak to najlepiej First Class z Fassbenderem i McAvoy'em. DotFP takie średnie. Apocalypse nie widziałem ale z tego co czytałem nie straciłem za dużo (chociaż pewnie nadrobię jak trafi się okazja).

 Oczywiście Logan i Deadpool też można obejrzeć bo to ta sama piaskownica. 

Z seriali to obowiązkowo Legion. Serial z Amy Acker The Gifted podobno nierówny chociaż nie miałem jeszcze przyjemności sprawdzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stara trylogia nadal bawi. Nawet trojka. Mi sie ta czesc podobala i pamietam ze chyba scena z mostem byla jakims tam kamieniem milowym cgi czy cos. W kazdym razie jak juz obejrzysz 2ke to szkoda ominac 3 bo jest bezposrednia kontynuacja.

 

Wolverine origins go.wno straszne. Logan go.wno pretensjonalne.

 

Nowa seria xmen ok. Future past chyba najwiekszy kasztan chociaz internet mowi, ze apokalipsa ale nie pamietam dlaczego (i to w sumie moze byc dowod, ze jednak prawda).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Origins jednak widziałem, ale nic z tego nie pamiętam poza chyba jedną sceną. Logan się dzieje w Japonii czy tam innych Chinach? Z tego widziałem chyba urywki jak gdzieś leciało w tle.

Deadpoola widziałem na premierę więc tego nie wliczam do back logu. Pewnie i tak nadrobię wszystkie, ale przynajmniej wiem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Nie, Wolverine z 2013 dzieje sie w japonii. Calkiem zapomnialem o tym filmie xD Nie potrafie ci powiedziec o co tam biegalo ani kto byl zly. Logan to ostatni film z "trylogii" Wolverine.

 

W sumie obejrzyj wszystkie filmy. Po postach widac, ze kazdy propsuje co innego i pewnie sam bedziesz niektore polecane/odradzane tytuly widzial odwrtonie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...