Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie jaki jest problem z MCU i Marvelem a’la Fox? 
MCU zaszło za daleko bez FF i X-Menów aby teraz ich dołączać. 

Jak uzasadnić Walkę w Nowym Jorku z A1 bez FF? Jak tą z Thanosem? Reed Richards był w komiksach prawie w każdym Crossoverze głównym dowodzącym i planującym. Tak samo X-meni. MCU urosło za bardzo aby nagle wrzucić drużynę superbohaterów.

Jeśli Marvel z Disneyem odzyskają X-men i FF, to trzeba zrobić restart MCU. Nie będzie innego wyjścia.
 

Odnośnik do komentarza

No to napisałem, że niech to będzie Earth-999 albo jakaś inna i mamy multiwersum Marvelowskie gotowe.

 

56 minut temu, szejdj napisał:

no mnie najbardziej męczy ta obsada z xmenów, jeszcze ci starsi ze Stewartem czy Hugh Jackmanem byli znośni, ale to co jest obecnie z tym festiwalem brytyjskich aktorów to mehhh, tylko Jennifer bym zostawił.

Jennifer z każdą kolejną częścią jest coraz gorsza, a w Apocalypse to w ogóle wyglądała jakby się jej nic nie chciało poza inkasowaniem czeku (coś jak Bruce Willis od dekady oprócz filmu Looper).

Odnośnik do komentarza

Mnie Lawrence nigdy nie kręciła. Ma taki sam talent aktorski na twarzy co Rosamund Pike, czyli żaden.

 

A co do trailera... Nie mam zdania. Ani grzeje, ani ziębi. Opis fabuły dowala jeszcze złymi kosmitami chcącymi zrobić z Jean żywą broń. 

Spoiler

In Dark Phoenix, the X-Men face their most formidable and powerful foe: one of their own, Jean Grey. During a rescue mission in space, Jean is nearly killed when she is hit by a mysterious cosmic force. Once she returns home, this force not only makes her infinitely more powerful, but far more unstable. Wrestling with this entity inside her, Jean unleashes her powers in ways she can neither comprehend nor contain. With Jean spiraling out of control, and hurting the ones she loves most, she begins to unravel the very fabric that holds the X-Men together. Now, with this family falling apart, they must find a way to unite — not only to save Jean’s soul, but to save our very planet from aliens who wish to weaponize this force and rule the galaxy.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kalel napisał:

 

 

meh

 

-Konfklikt na linii Magneto-Xavier? Check.

-Kombinezony? Check.

-Fasbender grający Fasbendera? Check.

 

Już się nie mogę doczekać, te xmeny to moje guilty pleasure, mój ciemny pasażer, łykam wszystko jak leci. Już mogę kupić bilet.

 

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Farmer napisał:

Mnie Lawrence nigdy nie kręciła. Ma taki sam talent aktorski na twarzy co Rosamund Pike, czyli żaden.

 

A co do trailera... Nie mam zdania. Ani grzeje, ani ziębi. Opis fabuły dowala jeszcze złymi kosmitami chcącymi zrobić z Jean żywą broń. 

  Pokaż ukrytą zawartość

In Dark Phoenix, the X-Men face their most formidable and powerful foe: one of their own, Jean Grey. During a rescue mission in space, Jean is nearly killed when she is hit by a mysterious cosmic force. Once she returns home, this force not only makes her infinitely more powerful, but far more unstable. Wrestling with this entity inside her, Jean unleashes her powers in ways she can neither comprehend nor contain. With Jean spiraling out of control, and hurting the ones she loves most, she begins to unravel the very fabric that holds the X-Men together. Now, with this family falling apart, they must find a way to unite — not only to save Jean’s soul, but to save our very planet from aliens who wish to weaponize this force and rule the galaxy.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przy okazji chyba poprzedniego filmu gdzieś natknąłem się na informację, że istnieje jakieś porozumienie na linii Lawrence - McAvoy - Fassbender. Negocjują stawki razem i cała trójka rezygnuje jak kogoś nie będą chcieli w filmie. Na tym etapie to już chyba nikt jej nie chce. 

Oby to zresetowali przed podpięciem do MCU. Na początek poproszę dobry film z młodym Loganem. 

Odnośnik do komentarza

Strasznie nijako to wygląda na ten moment. Zresztą ten wątek Jean jakoś nigdy mnie specjalnie nie jarał. Po słabym Apocalypse tym bardziej nastawiam się na seans w domu.

No ale McAvoy i Fassbender w tym uniwersum chyba nigdy mi się nie znudzą, mimo coraz bardziej wtórnej w kolejnych filmach relacji między nimi. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Masorz napisał:

Szejdi nikt nie pisał przecież, że Jennifer jest brzydka czy coś.

a tutaj?

20 godzin temu, mcp napisał:

mało urodziwa wieśniara.

 

 

 

19 godzin temu, Shen napisał:

Słabo to wygląda, Phoenix i nie ma żadnych kosmitów?

cały film opiera się na kosmitach i akcja dzieje sie w kosmosie, no ale kto by tam sie interesowal, warto tylko napisać że słaby trailer i nuda xdddd

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...