Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

na iTunes pojawiły się właśnie próbki z całego soundtracka. Odsłuchałem je.

 

7eaNY-1.gif

 

co to będzie za gra T_T

 

EDIT; jak komuś się nie chce instalować tutaj ma próbki

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLR9cWI6CW3fTf67f4M_Hg3comLxaxoaN-

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystkie utwory mają być nowe. 343 tłumaczy to chęcią nadania nowej trylogii jej własnego charakteru.

No i wlasnie to sie kloci z tym co powiedzial sam Neil.

Najpierw gada ze nie chce rewolucji i jego muza ma byc ewolucja tego co bylo, a okazuje sie ze to co zrobil nie ma nic wspolnego z poprzednimi czesciami.

Oczywiscie nie oznacza to ze OST nie bedzie dobry. Po prostu nie brzmi to jak Halo.

Odnośnik do komentarza

Siema panowie. Mam pytanie z troche innej beczki. Nie jestem stalym bywalcem xboxa ale taka gra jak Halo 4 nie moze mnie ominac. Skupiam sie na grze klanowej ( szczegolnie na ps3 ) i pytalem juz o to samo przy okazji cod'ow na x i Gears of War 3. Teraz przyszedl czas na Halo. Jak wyglada scena klanowa w tej grze w PL? Czy jest duzo polskich klanow, jezeli tak to jakie to ekipy? Gdzie badzie mozna pograc turnieje czy ligi? Czy ktos wie czy liveleague ruszy z turniejem w Halo 4? Pytania zadane moze troche za wszesnie ale przeciez scena halo nie istnieje od miesiaca.

Odnośnik do komentarza

Scena turniejowa w przypadku Halo zawsze wyglądała bardzo dobrze. Drużyn było sporo (przybywało ich z każdą kolejną częścią), a ludzie potrafili się zebrać i w razie konieczności sami coś zorganizować. Tak organizowali, że dostali w pewnym momencie wsparcie od MS.

Niestety wszystko przycichło w przypadku Reach, który nie chwycił tak, jak poprzednie odsłony. Do tego niektórzy dorośli i doszły dodatkowe obowiązki (studia, praca, rodzina).

Na szczęście zainteresowanie Halo 4 jest duże i wygląda na to, że scena znowu ożyje.

Turnieje na pewno będą organizowane, ale nie ma jednego miejsca, w którym będą organizowane (na pewno dowiesz się o nich tu, na forum).

 

Nie jest to już tajemnicą i mogę o tym śmiało powiedzieć - tak, Halo 4 będzie grą turniejową LiveLeague. Nagroda też będzie niczego sobie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale marudzicie. Nie ma zmian - źle. Są zmiany - źle. Co by nie zrobili to będzie źle, nie wy będziecie marudzić, to będą marudzić inni.

 

Przez 10 ostatnich lat nie grają w Halo ciągle i ci sami ludzie, a i preferencje się zmieniają. Trzeba dorosnąć i się z tym pogodzić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

DonSterydo zależy jakie to są zmiany i jak wpływają na rozgrywkę.

Po tym, gdy spędziło się ponad dekadę fanatycznie wielbiąc serię i rozpracowując ją na wszystkie możliwe sposoby wiesz mniej więcej jak dana mechanika w płynie na zabawę.

 

ale Halo to nie tylko MLG jemu pochodne :)

więc dopóki będą potrafili rozgraniczyć to co robią to niech się bawią z listami jak chcą, aby było dla każdego coś miłego,

 

muza gniecie tzytzki, i jestem bardzo zadowolony że jest nowa, a nie odświeżyli coś starego :)

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

DonSterydo zależy jakie to są zmiany i jak wpływają na rozgrywkę.

Po tym, gdy spędziło się ponad dekadę fanatycznie wielbiąc serię i rozpracowując ją na wszystkie możliwe sposoby wiesz mniej więcej jak dana mechanika w płynie na zabawę.

 

ale Halo to nie tylko MLG jemu pochodne :)

więc dopóki będą potrafili rozgraniczyć to co robią to niech się bawią z listami jak chcą, aby było dla każdego coś miłego,

 

muza gniecie tzytzki, i jestem bardzo zadowolony że jest nowa, a nie odświeżyli coś starego :)

 

Nikt nie mówi o MLG.

Halo zawsze miało prosty i przejrzysty system gry, który skupiał się na równym starcie dla wszystkich i walce o pozycję w celu dominacji na mapie. Niestety Reach zepsuł tą formułę, a H4 wydaje się iść w podobnym kierunku, naprawiając tylko część wad poprzednika.

Duża ilość playlist o różnym stylu gry nie jest dobrym rozwiązaniem - sztucznie dzieli społeczność i utrudnia zorganizowanie jakichkolwiek rozgrywek (bo wyniku tego każdy gra w inny sposób). Doskonały przykład to MLG (teraz dopiero mówię o tej lidze) za czasów H3 i HR. W czasach trójki zasady były dość podobne i ludzie łatwo przeskakiwali z gry casualowej do turniejowej. A za czasów Reach... Powiedzmy tak - Halo, to gra, która stworzyła MLG, a mimo to Reach wyleciał z jednego sezonu.

Odnośnik do komentarza

nie mam dobrego zdania o MLG, odkąd zaczęły się tam pieniądze to najchętniej grali by w SC i nic więcej, ciekawe jak wsparcie sponsorskie H:R (bo nie wieżę że MS chce tyle bulić za tytuł który zrobiło Bungie gdzy za rogiem ma H4)

Dywersyfikacji list nie unikniemy, Halo to moloch i wielu ludzi nie odpala nic innego jak grifball albo living dead, i tak jak kiedyś skill był silnikiem napędowym tej gry tak teraz właśnie ta różnorodność wybija Halo z morza tytułów, nie znaczy że nie chciał bym powrotu do korzeni, gdzie 4 znów zasiądnie na zasłużonym tronie dla graczy HC (ale obawiam się że szanse są marne). Poza tym nie oszukujmy się 343i chce trafić do wszystkich a HC stanowią ułameczek kupców danego tytułu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...