Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej moim zdaniem powrót Flooda będzie czerstwy i źle się odbije na całym uniwersum. Co prawda grało się przeciwko nim całkiem sympatycznie (nawet w The Library w Halo 1), ale żebym ucieszył się z ich powrotu to 343 musi zastosować jakieś potężne zmiany w gameplayu.

Odnośnik do komentarza

w silentium się wiele rzeczy wyjaśni, tam jest wzmianka o jakimś wydażeniu sprzed milionów lat (w opisie ksiązki na amazonie, pewnie poznamy ułamek historii flooda) ale nie wierzę że Flood nie powróci, i o ile dadzą nam odpocząc w cz 4 to pewnie w 5 i 6 będzie na tapecie - a co do mechaniki wystarczy że flood poinfekuję coś innego :P

Odnośnik do komentarza

a nie napisałe że nie będzie go na pewno w tej formie, a dowiemy się o nim czegoś więcej?

 

była by beka jak by w 4 zrobili tak jak z CE, w rekalamch nie było za wiele o powodzi (nawet nie wiem czy cokolwiek było) i w sumie ja się nie spodziewałem że dojdzie kolejna strona konfliktu, jak by w h4 powtórzyli ten manewr było by spoko (niekoniecznie z floodem) ale pewnie szanse marne na taką akcję bo to by była już czwarta frakcja ...

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

IMHO Killzone 3 może się schować. H4 (przynajmniej na screenach) wygląda po prostu lepiej. A jeszcze jeśli weźmie się pod uwagę, że w Halo przemierzamy wielkie, otwarte światy, a nie ciasne korytarzyki 2x2 to efekt tylko się wzmacnia.

 

 

Zaczekam jednak jak x360 wyjdzie w PS+ albo skończę na youtubie :P

Halo, to nie "ambitne" gry od Sony. Nie da się tej gry skończyć na YT.

 

Tak, i Frank napisał na neogafie że absolutnie nie będzie go w Halo 4 i wszyscy odetchnęli z ulgą.

Nie wszyscy. Sporo ludzi lubiło starcia z astro-zombie. Zdecydowanie wymagały one innego podejścia niż walka z Covisami. Jedni to strategicznie planujący militaryści, drudzy to brutalna horda.

 

ta gra będzie miała obowiązkową instalację na dysku ?

Tylko do multi i Spartan Ops. Ale możesz użyć pendrive'a jako dysku.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

41 dni..i mało i dużo. Kto z Was zamawiał preordera w Ultimie? Ciekawe, że mają napisane, że "premiera około 6-tego", w sensie jak..? Słać będą przed czy po swojego "około"? Pamiętam, że H:R kupiłem w sklepie dzień przed premierą czyli około premiery oficjalnej, chmm....będę raczej nerwowo wypatrywał listonosza po szóstym, nie chciałbym nie grac w weekend 9 - 11 listopada. Niech to "około" będzie przed 6.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...