Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

- David Fincher nakręcił 2 minutowy teaser który zadebiutuje 18 października u Fallona

- Conan O'Brien użyczył głosu w grze

- będą nagrody w grze dla amatorów amerykańskich debat prezydenckich

- na początku newsa mowa o 500 mln dolarów, ale to chyba jakaś bzdura autora newsa, ale tak czy inaczej to najważniejsza i najbardziej kosztowna kampania dla MS

 

jechanie po bandzie to nietrafne określenie :P chodzi o to że MS się nie (pipi) i zapewni dobrą reklamę dla Halo 4 w najbliższym miesiącu

 

tymczasem znalazłem pełny soundtrack na jutubie

 

http://www.youtube.com/watch?v=qldRY7Nx9fo <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=gY7c8au0CXE&feature=plcp

 

reszta na jego kanale

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość

 

Więcej szczegółów na temat 2 minutowego live-action trailera

 

David Fincher (director of Se7en, Fight Club, The Social Network and Alien 3) and Tim Miller (Scott Pilgrim vs The World, The Girl with the Dragon Tattoo) have been in Prague filming an extended 2 minute live-action trailer for Halo 4.

 

"Fincher and Miller will help deliver an emotionally-charged look at the backstory of “Halo’s” iconic hero, the Master Chief."

 

The trailer will première on October 18th on Late Night With Jimmy Fallon, and will be uploaded to the Waypoint Youtube channel immediately after - about 6am BST. I'll post the video as soon as it's up.

 

"Titled “Scanned,” the trailer is an action-packed cinematic production that offers a captivating look at the backstory of Master Chief, and provides a glimpse of the new threat he will encounter in “Halo 4.” Filmed in Prague, “Scanned” continues the franchise’s tradition of expanding the universe through award-winning live-action stories, adding to the lore and anti(pipi)ation for the next chapter in the landmark franchise"

 

zła wiadomość

 

jakiś hiszpan już ma kopię Halo 4

 

 

IMG_20121009_WA0002.jpg

 

408587_503224369689079_1054986190_n.jpg

 

czas opuścić halogaf :/

 

Ewjip.gif

Odnośnik do komentarza
nieźle ... chyba że to trolowanie ... bo te płytki średnio mi się podobają ...

 

Wyglądają na prawdziwe. Głupie pytanie, nie znam się w cholerę - możliwe, że płyty są już wytłoczone? Zawsze mi się wydawało, że tłoczenie ma miejsce chwile przed premierą...

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Na chwilę przed premierą to by nie zdążyli rozesłać gier do sklepów ;)

 

Resident Evil 6 już niektórzy przecież kupili na koniec sierpnia, czyli miesiąc przed premierą. Pamiętam, że też jakiś Czech miał GT5 na kilka tygodni przed premierą.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

No tak. Myślałem bardziej, że to tak z tydzień przed premierą wyjeżdża z tłoczni, gdzie te tłocznie są rozmieszczone tu i ówdzie w różnych miejscach na świecie, żeby to później dostarczyć do sklepów przy ograniczeniu dłuższych większych transportów. Na ten przykład H:CE A jest "made in Ireland".

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

408587_503224369689079_1054986190_n.jpg

 

Wiem, że to mało znaczący szczegół, ale może w końcu Halo będzie miało ładne menu oraz ekran startowy. Jedynie przy Reachu Bungie troche się postarało. Fajnie by było, gdyby pracował w tym 343 Pan, który odpowiadał za menusy w Metroid Prime. :wub:

 

ta, zgadza się. Menu z MP 1 to dzieło sztuki :] do dziś robi wrażenie. no i ta muzyka absolutnie klimatyczna. Mi menu z H3 się bardzo podobało, fajny nastrój.

Odnośnik do komentarza

Gdy gra osiąga status GOLD oznacza to właśnie, że poszła do tłoczni, więc możliwe, że nie jest to fejk. W związku z tym ostrzeżenie:

 

ZAMIESZCZENIE SPOILERA NA FORUM OZNACZA STAŁEGO BANA!

 

Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno ;)

 

Nikt nie mówi że jest inaczej :) Nie wiem ile tłoczni ma Microsoft w Europie, ale czy w Polsce też się produkuje płytki?

 

Tak, jedna z takich tłoczni jest w Piasecznie, tuż pod Warszawą. Ale czy MS jeszcze coś tam tłoczy trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...