Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Też gram Amazonką (10 lvl), pierwsza eksperymentalna postać - na razie ładuję w Berserk, nic innego mi nie podchodzi. Kamraci, jak to jest z pochówkiem - co mogę zyskać? Praktycznie wszystkie zebrane po lochach kości zakopałem (R.I.P.) i nie stwierdziłem żadnych profitów :P

 

Gierałka jest przezacna - szkoda tylko, że w pewnym wieku ciężko o kompana, z którym można by wspólnie przed TVikiem przemierzać ten piękny świat...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co kaman w tym tytule i na czym polega jego fenomen? Non stop teraz słyszę jak ktoś się nim jara. Czez gra, Willy gra - wszyscy zachwyceni... Odpaliłem nawet kilka filmów, ale nadal nie kumam. W sumie mam chęć na jakiś szpil na wiele godzin (tak żeby połupać w to do czasu Dark Souls 2), ale serio - póki co temat jest mi obcy i głupio wybecelować 150zł w ciemno. Grafa serio jest taka dobra? Z filmów (nawet w HD) tego nie widać.

Odnośnik do komentarza

Chyba najladniejsza gra razem w TLOU w tym roku, co do tego nie ma watpliwosci. Wspaniala, plynna animacja, recznei rysowane postacie i tla - CUDO.

Polaczenie RPG z mordobiciem? Amer, nie mozesz tego nie lyknac. Ciekawe jak teraz z graniem miedzy nami, na X360 nie dalo rady :<

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Fenomen polega na tym ze tak jak pisze Dawid to bijatyka w całkiem niezłym systemem walki 6 klasami o różnych buildach śliczna grafika i fajna muzyka. Jak lubisz staroszkolne klimaty Shadows of Mystaria od Capcomu i farmienie z Diablo to nie da sie tej grze powiedzieć nie. Każdego Bossa Zabilem juz chyba z 50 razy i dalej sie nie nudzi czekasz tylko na to (pipi)e podsumowanie modląc sie żeby wpadł ten (pipi)y mieczyl z +30% do Tempest damage albo Luk z Powershoot boostem xD

Odnośnik do komentarza

ja obiektywnie napiszę, że to super gra ale zdecydowanie nie dla każdego. Nie ma tu jakiejś super fabuły, zwrotów akcji czy wielkiego otwartego świata do zwiedzania. To tylko lub aż japońska wariacja idei rozgrywki z diablo. A jak wiemy niektórzy diablo kochają, a inni nienawidzą, zdecydowanie to seria którego wielu fenomenu nie rozumie. A system walki to już po prostu chodzona bijatyka w stylu dragonx axe, caddilac and dinosours czy alien vs predator. Jeśli lubisz diablo i chodzone bijatyki to jesteś w domu - super oprawa te doznania spotęguje i w grze będziesz zakochany. Jeśli natomiast zamiast ciągłego farmienia i szukania lepszych itemów cenisz sobie zapadające w pamięć momenty, sploty fabularne itp to raczej to nie jest tytuł dla Ciebie. 

 

Jest wiele gier bardziej uniwersalnych w pozytywnym odbiorze od DC ale jak jego idea Ci przypasuje to na prawdę jest to jeden z lepszych tytułów jaki wyszedł w ostatnim czasie

Odnośnik do komentarza

Też gram Amazonką (10 lvl), pierwsza eksperymentalna postać - na razie ładuję w Berserk, nic innego mi nie podchodzi. Kamraci, jak to jest z pochówkiem - co mogę zyskać? Praktycznie wszystkie zebrane po lochach kości zakopałem (R.I.P.) i nie stwierdziłem żadnych profitów :P

 

Gierałka jest przezacna - szkoda tylko, że w pewnym wieku ciężko o kompana, z którym można by wspólnie przed TVikiem przemierzać ten piękny świat...

profitów nie budiet. grzebanie kości daje tyle, że wpada za to dzban i oczyszczasz sobie z nich plecak, bo tylko 32 szkielety możesz zabrać do plecaka;

Odnośnik do komentarza

Jak zakopujesz trupy to masz szansę na to ze dostaniesz jakas część ich ekwipunku ja np po Maniorze dostałem Luk z prawie 300 damage i ogólnie dobrymi afixami tylko nosić nie moege bo od lvl 85. A po grze multi w online dostajemy zwłoki ludzi z którymi graliśmy taka (pipi)owa wersja sharowania ekwipunkunku bo totalnie randomowa

Odnośnik do komentarza

ja to w ogołe jestem przech00y, bo dopiero po ugraniu 80h zobaczyłem, że jak mojemu wskrzeszonemu NPC spierdaczy się ekwipunek, to nie należy od od razu wyrzucać z tawerny, tylko trzeba wejść do plecaka NPC i dać mu graty z jego drugiego plecaka; masakra, ile fajnych postaci przez to pogoniłem... :/

Jedyna wada tego jest taka, że podmieniać equip można im tylko w tawernie, a w czasie podróży już bryndza :/

Odnośnik do komentarza

no nie, swojego ekwipunku nie da rady;

najlepiej było jak z Jaczesem cisnąłem; na koniec zabawy pisał, że miał przewalone, bo nie naprawił sprzętu zanim zaczął grę; ja sobie później wskrzesiłem jego postać jako NPC i cholera 90% ekwipunku nie nadawało się do użycia ;) średnio przydatny bot, ale na kilku rajdach jego amazoneczka była całkiem f pytkę kompanką ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...