Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwila powiedzieli w Lidze + Extra...

Przeje.bana sprawa... Wasilewski to twardy chlop oby jak najszybciej wrocil do gry. Zal mi chlopaka.

 

Dokładnie. Co do Ligi + Extra - ciekawa rozmowa z Pawłem Brożkiem. Widać, że niegłupi chłopak ;).

 

 

Heh to samo chcialem napisac na forum tylko na koniec te info o Wasylu zbilo mnie z tropu.

Fajnie, że jest ambitny i mowi ze chce wyjechac tylko do ktorejs z najlepszych lig swiata i Rosji/Szkocji/Ukrainie mowi "nie". Ciekawe czy mowil prawde, ze gdyby Wisla zaoferowala mu wysokie warunki finansowe to bylby w stanie podpisac kontrakt nawet na piec lat czy tylko tak dyplomatycznie odpowiedzial zeby sie nie narazac kibicom.

Ps. Motyw z Frankiem tez niezly ;)

Odnośnik do komentarza
moze sie nie znam, ale nie wygladalo mi to na jakis celowy wjazd, troche rozpedzeni byli, ale swoja droga masakra, przydalby sie nam wasilewski teraz..

nogi mu złamać na pewno nie chciał ale ewidentnie nie celował w piłkę i chciał sfaulować Wasilewskiego.Pewnie gdyby wiedział co się stanie to by odstąpił ale fakt faktem-chciał faulować.

 

Swoją drogą te dwie drużyny w zeszłym sezonie walczyły w barażach o mistrza Belgii i już wtedy było ostro na boisku.

Odnośnik do komentarza

Kurde,ale o co Wam chodzi?Znałem kolesia,wszyscy się zachwycali jak on to ostro grał,nigdy nie odpuszczał,kosy na lewo i prawo rozdawał.I w pewnym meczu jakiś typ tak mu wjechał w nogi,że poszły więzadła,teraz nie może nawet biegać(a klasa ).Nie powiem,żal mi Wasilewskiego,ale nadziała się kosa na kamień,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała itepe itede.Mam nadzieję,że wróci do futbolu tak baj de łej.

Odnośnik do komentarza
Kurde,ale o co Wam chodzi?Znałem kolesia,wszyscy się zachwycali jak on to ostro grał,nigdy nie odpuszczał,kosy na lewo i prawo rozdawał.I w pewnym meczu jakiś typ tak mu wjechał w nogi,że poszły więzadła,teraz nie może nawet biegać(a klasa ).Nie powiem,żal mi Wasilewskiego,ale nadziała się kosa na kamień,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała itepe itede.Mam nadzieję,że wróci do futbolu tak baj de łej.

 

 

(pipi) farmazony i tyle. Można grać ostro ale nikt nie zasługuje na łamanie nóg wślizgami. Futbol to nie gra dla baletniczek, okej, ale też nie walki gladiatorów.

 

O co nam chodzi? Nie wiem, może potrafimy okazać odrobinę współczucia. Wiesz, taki ludzki odruch, choć Tobie pewnie bliżej nieznany sądząc z tego co piszesz ["i dobrze, należało mu się" ].

 

Mam nadzieję, że Leo znajdzie jakieś rozwiązanie tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Szkoda chłopaka. Wasyl gra ostro, ale nie brutalnie. Dobrze gra w bark w bark, czasem mu jakiś wślizg nie wyjdzie, ale nie robi wjazdów wyprostowaną nogą, w piszczel rywala. To złamanie jest bardzo poważne i nie wiadomo jak będzie u niego z chodzeniem, normalnym życiem, nie mówiąc o grze w piłkę. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy go w kadrze

Odnośnik do komentarza

"Witsela za brutalny faul czekają minimum 4 mecze przerwy. Piłkarz przeprosił, wsparł go również jego trener. - Wszyscy żałujemy, tego, co się stało, a Axel przede wszystkim. Kiedy wróciliśmy do szatni w przerwie zobaczyłem, jak samotnie siedzi na ławce. Płakał rzewnymi łzami jak dziecko. Bo przecież to jednak jeszcze dziecko (piłkarz ma 20 lat-red.) - powiedział Laszlo Boloni. Miesięcy przerwy, a może i złamanej kariery, łzy Witsela jednak nie zwrócą..."

tvn24

 

witsel1.jpg

Odnośnik do komentarza

Raz-współczuję mu i sądzę,że taki faul to zbrodnia.Tyle,że tak jak pisałem-trafiła kosa na kamień.Że Wasyl nikomu nogi nie połamał?Wielokrotnie niewiele brakowało.

Dwa-Na tym forum są chyba równi i równiejsi,lol.Taki Obso jak walnie komentarze w topicu o Sentim to jupi do rodzynów.Chociaż może,tu nie mam racji ,bo z takim czymś wyjeżdżać mogą starsi forumowicze.Więc sorry,jak ktoś się zbulwersował.Tak współczuję Wasilewskiemu,ale mimo to uważam,że zapracował na takie coś.

Odnośnik do komentarza

Mi tam Wasilewski zawsze kojarzył się z grą w ramie w ramię niż wejściem wyprostowaną nogą w nogi rywala. Jest też druga strona calej sytuacji - nie wykluczone, że podobne wejście Witsela w nogę innego gracza nie miałoby takich poważnych konsekwencji. Cisse dwa razy miał chyba otwarte zlamanie. Raz doznał go w towarzyskim meczu z Chinami po kompletnie niegrożnym wejściu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...