Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry mecz, przyjemnie się oglądało naszych kopaczy, ale tylko w ataku. Nie dziwi mnie juz czemu mamy tak dobrych bramkarzy, skoro obrona ssie mudżyńską pytę.

 

W zasadzie wszystkie dobre akcje, które zapamiętałem rozpoczynały się od Błaszczykowskiego, tak było w przypadku słupka Murawskiego, gola Lewandowskiego, strzału Dudki, który wybronił z trudem bułgarski bramkarz. Kuba może nie zachwyca sposobem prowadzenia piłki, ale imponuje szybkością i spostrzegawczością o czym świadczą dobre podania.

 

W kadrę Smudy uwierzę, jeśli powalczą jak równy z równym w meczu z Hiszpanią (tja, wygórowane oczekiwania).

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Z Espanią to jeszcze pewnie wygramy, jak od nich pojedzie Segunda Division, nie wiedząca co to Polska, myśląca, że J Dudek to coś polerował, dlatego mówi się, że jest Polish, z motywacją do gry na poziomie Jacka Gmocha opuszczającego swoją ukochaną pozycję, gdzie może kreślić kółeczka i rysować strzałeczki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Skład reprezentacji na mecze z Finlandią (29.05 Kielce) , Serbią (02.06 Kufstein, Austria) i Hiszpanią (8.06 Murcia,Hiszpania)

 

Bramkarze:

 

Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade).

 

Obrońcy:

 

Dariusz Dudka (Auxerre), Kamil Glik (Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus).

 

Pomocnicy:

 

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mateusz Cetnarski (GKS Bełchatów), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Adam Matuszczyk (FC Köln), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Rubin Kazań),Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa).

 

Napastnicy:

 

Ireneusz Jeleń (Auxerre), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Artur Sobiech (Ruch Chorzów).

 

 

Ludovic Obraniak opuścił zgrupowanie z powodu kontuzji. Jego miejsce zajął Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szczerze mowiac to licze na takie wlasnie wyniki. Tylko Smudy szkoda.

 

Czas jednak zrozumiec, ze to nie trener jest kluczem do sukcesu. Czas zrozumiec, ze najpierw trzeba polska pilke rozpie.rdolic do cna, by byly gruzy na ktorych cos sie da wybudowac i powstanie jakis system znajdujacy i rozwijajacy, a nie niszczacy talenty.

Czas zrozumiec ze jeden koles (typu przyszywany Francuz) nie odmieni reprezentacji, bo raz ze do poziomu Ronaldo mu daleko, dwa ze nawet Ronaldo nie wygrywa sam meczy jak reszta kolesi jest cienka.

 

Potrzebujemy 11 gosci, ktorzy umieja choc pilke przyjac. 11 kolesi, ktorzy nie wychodza na boisko w oczekiwaniu na najnizszy wymiar kary. 11 kolesi, z ktorych kazdy chce byc mistrzem swiata a nie mistrzem kumpli z knajpy i to mu starczy. 11 kolesi, ktorzy zapiep.rzaja az poca sie krwia, by osiagnac wszystko i w swym zawodzie sa nie do zaje.bania.

Niestety najpierw wszystko musi porzadnie pi.eprznac, zeby cos sie zmienilo.

 

Ciekawe ze wczoraj w studiu TVP szef szkolenia jakos nie poczul sie specjalnie odpowiedzialny za nic. Pewnie sobie kolejna premie wyplaci.

Swoja droga to zenujace, ze w TVP sport, studio po meczu trwalo 3 minuty. N-sport ciagnal transmisje z rozmowami z pilkarzami i komentatorami z konferencjami prasowymi trenerow do pozna w nocy. Mam nadzieje ze TVP zostanie wreszcie zaorane (o obcieciu polskiego hymnu nie wspomne - kurna nawet w telewizji sportowej TVP Sport - cos co sie nie zdarza w zadnej z telewizji sportowej konkurencji - a to telewizje, ktore zyja tylko z reklam).

Mam dosc polakowatosci w kazdej postaci. Nasza reprezentacja jest swietnym odbiciem rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Piszesz bzdury grzes_l. Zeby nie bylo, w ogole nie liczylem na zwyciestwo, ale nalezy wziac na poprawke, ze wczoraj nie gralismy najsilniejszym skladem. I wcale nie dlatego, ze nie zabraklo Obraniaka, Jielenia czy Boruca. A dlatego, ze budujemy sklad na euro 2012. Wczoraj wybiegli wiec pilkarze ktory - przynajmniej w teorii - maja stanowic o sile naszej reprezentacji nie dzis, a za dwa lata.

 

Gdybysmy sie zakwalifikowali na mundial a mecz z Hiszpania bylby czescia przygotowan do tegoz to jestem wiecej niz pewien, ze po murawie biegaliby Lewandowski, Krzynowek, Kosowski, Glowacki czy inni pilkarze majacy okolo 30 lat. Nie twierdze, ze z tymi pilkarzami bysmy wygrali, ale wymiar kary z pewnoscia bylby nizszy. Glik nie ma doswiadczenia Glowackiego, Rybus ogrania Krzynowka. Cierpliwosci.

 

Inna sprawa, ze ja mam powazne watpliwosci czy o sile reprezentacji na Euro 2012 stanowic beda Wojtkowiak czy Nowak. Dziwi mnie brak w tej reprezentacji Rzezniczaka, Piotra Brozka, Borysiuka czy Janczyka.

Ale to juz problem Smudy, nie moj.

Odnośnik do komentarza

Nowy trener, mentalność ta sama od wielu lat. Po stracie 1szej bramki odechciało sie im grać. A jak widziałem akcje 5 polaków na 1 espaniol i jeszcze mu piłki nie odebrano to poczułem zażenowanie. Przeczytałem wywiad Smudy na wp i wkurzyła mnie jego wypowiedź "My byliśmy na wakacjach, Oni jadą na mundial". No kurde jakie wakacje do cholery ?! Jedziecie grać a skoro są piłkarzami to jest to ich praca. No i standardowy tekst o wyciągnięciu wniosków. Kogo oni chcą oszukać ? Wmawiają od lat, że będzie lepiej a progresu 0% jak każdy widzi. Hiszpanie pokazali znakomite wyszkolenie techniczne a nasi ? Nasi to nawet piłki nie potrafili przyjąć, dryblować, grać z 1szej piłki a stałe fragmenty to śmiech na sali. Moge sie założyć, że gdyby "nasi" grali z jakimiś dzieciakami ( Hiszpania, Grecja - tam dzieciaki rodzą sie z piłką) to trzeba by było im zapłacić by ew. wygrać coby siary nie było. Mecz pokazał, że to iż piłkarz siedzi na ławie w zagranicznym klubie to nic nie znaczy jak również ile brakuje polskiej piłce do światowego poziomu. Dobrze, że mamy zapewniony start w Euro2012 bo z taką grą to pewnie ostatnie miejsce w grupie byśmy zajęli.

 

@UP:

 

Krzynówek to juz dziadek i jedyne co potrafi to posłać piłke w trybuny. Do tego samolub, który rzadko podaje do innych. Widzi, że gość z reprezentacji nie kryty nawet na spalonym nie jest ale po co podawać skoro można piłke posłać nad poprzeczką mając nadzieje, iż jednak piłka sie zlituje i jakimś cudem zaliczy się bramke. Przy okazji ... nasz najsilniejszy skład ?? What ? :woot: U nas najsilniejszy skład oznacza, że grać będą "gwiazdorzyny" a umiejętności praktycznie te same co u chłopaków co wczoraj po murawie chodzili.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...