Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno melanż był grubszy i to nie tylko po meczu z kangurami, ale i po Ukrainie. Peszko i Iwański wylecieli, bo ich złapali na korytarzu, a melanz w pokoju wg roznych zrodel skladal sie z 8-12 pilkarzy :D W sumie nie dziwne, Smuda wyrzucil dwoch cieniasow, bo jakby musial wyrzucic 12 to juz moglibysmy oficjalnie oddac Euro komus innemu.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

remis 2:2 z hamburgerami

 

- obie stracone bramki frajerskie, zwłaszcza druga, gdzie Boruc mógł ruszyć dupę i wypiąstkować,

- nie mamy zawodników, którzy potrafią dośrodkować celnie piłkę, to co wyprawiali w tej materii Błaszczykowski i Piszczek pozostawię bez komentarza,

- Pietrasiaka też nie chciałbym więcej oglądać, bo mało co sprezentowałby jankesom gola,

- Lewandowski swoim występem pokazał, że jeszcze długo będzie tylko rezerwowym w Borussi, a jego talent do miotania się i tracenia piłki nie jest nam potrzebny, chyba, że Smuda preferuje grę 10ciu na 12stu,

 

gdyby nie łut szczęścia (poprzeczka i wybicie z linii), znowu byłoby w plecy, ale biorąc pod uwagę wyraźnie stronniczego sędziego, wynik można uznać za dobry

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Lewy gra standard, czyli w sytuacji 1 na 1 walimy na sile w bramkarza, czasami wpadnie, bo bramkarzowi obok nogi przeleci. Dośrodkowania nasze piękne, ci co sie tak jarali Piszczkiem, bo gral pieknie na boku obrony niech popatrza jak wrzucal Boenisch. Powołania Pietrasiaka nie rozumiem, ja wiem, ze nie mamy stoperów, ale juz lepiej wstawic tam kartonową atrapę Puyola, bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

jedna rada dla pyszałków-alkoholików - niech przerzucą się na droższe alkohole, to będą mieć lżejszego kaca, coby ich nie upośledzał kondycyjnie, motorycznie i umysłowo w takim stopniu jak to było dzisiaj widoczne

 

kurwa, na tle takiego kelnera, który daje nam na tacy dwa gole, grać takie coś, to ja pierdolę

Niedzielan znowu wchodzi na 5 minut, a turborasiak/mokujin uprawia sabotaż przez cały mecz, niepojęte

Odnośnik do komentarza

Zaje.biste to było. Glik w fancy różowych laczkach zbierał się z murawy przy pierwszym golu jakby miał dwutonowe obciążniki przy każdej nodze. No i standard, polskiemu obrońcy nie chce się biegać = stosuje "pułapkę ofsajdową". Dobrze im wyszło. Jakości zmienników nie chce mi się komentować, nie wiem skąd Smuda większość tych pokemonów wyczarował.

 

Po 2 meczach w miarę na poziomie powrót do standardowej szamotaniny bez pomysłu na cokolwiek. Zero sensownych akcji, bo oba gole dla nas po błędach bananowców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...