Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tyle wspanialych wnioskow ... Po obejrzeniu 10 minut spotkania.

Wstydziłem się powiedzieć, ile tak naprawdę czasu spędziłem na oglądanie tej abominacji.

 

 

fakt , mecz byl nudny, ale to w wiekszosci wina jasiny , z ktorego komentator taki jak ze mnie kulturysta

Oglądałem mecz z norweskim komentatorem. Koleś wydawał się bezskutecznie walczyć z napadami senności, podobnie jak piłkarze. Norwegowie nawet jak przegrywali to w sumie mieli to w nosie. Zwycięstwo średnio cieszy, kiedy nikogo nie obchodzi zwycięzca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I porażka ze słabiutką Litwą stała się faktem. Gdzie te osoby, które zachwycały się dwoma zwycięstwami reprezentacji nad WKS i Norwegią ?

 

Tutaj.

 

Nie wypowiadam się bo meczu nie widziałem.

(wynik widzę i powiem tylko jedno...tragedia).

Ale jak ktoś kiedyś pięknie zaśpiewał "jeszcze będzie przepięknie , jeszcze będzie normalnie..." , tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że PZPN powinien zatrudnić jako następnego selekcjonera Jurgena Kloppa, bo chyba tylko on na całym świecie potrafi sprawić, żeby Polak dobrze grał w piłkę.

 

Arkadiusz Głowacki i Kamil Glik na stoperze oraz Maciej Sadlok z lewej strony, coś trzeba dodawać? Może to, że czas przydatności polskiego paszportu Ludovica Obraniaka wydaje się dobiegł końca. Może to nie jest najbardziej kreatywna i świeża uwaga, "Głowacki jest słaby", no ale i gra polskiej kadry nie powala inspiracją.

Odnośnik do komentarza

Na boisku żenada- niby najlepsi w tym momencie stoperzy grają jak dzieci, Sadlok się na lewą obronę nie nadaje- to widzi nawet ślepy, Mierzejewski w reprezentacji nie gra 30% tego co w klubie, Obraniak od kiedy dostał polski paszport coraz bardziej się stacza, Lewandowski drewniany jak zwykle... a najlepszy gracz ligi polskiej- Małecki siedzi w domu i je kanapkę zamiast grać. Smuda, idź Pan fh.uj

 

Na trybunach też żenada- mógł Klich wysłać Litwinom trochę broni z ostrą amunicją, postrzelaliby do tego polskiego bydła, i z pożytkiem dla nas odreagowali sobie bunt Żeligowskiego itp

Odnośnik do komentarza

Wywalą Smudę i co dalej? Kto następcą ? Nie wiedzę nikogo godnego do objęcia kadry. Ogólnie na reprę mam wy(pipi)ane. Oglądam te mecze, pewnie Ojro tez będę oglądał. Niech smuda jeszcze zrobi polakiem Arbolede i paru innych wynalazków to na pewno coraz więcej ludzi się będzię z nią identyfikowało. Ale ogólnie nie zdziwię się jak Smuda poleci. W zastępstwie jest doktor Majewski :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Ktoś mi powie co Litwa zrobiła Polsce, żeby nasi kibole ich od kurew wyzywali?

uzupełnij swą wiedzę historyczną z okresu koncówki potegi II RP, bediesz wiedział, nie wzywaj jednak siły tajemnej ( "ktoś mi powie? ") , tylko zapytaj googla, no

Odnośnik do komentarza

Hahha przez artykuł w fakcie nasze gwiazdki obrazily sie na media

"W dzisiejszym wydaniu Faktu ukazał się artykuł naruszający nasze dobre imię i wizerunek całej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Stanowczo oświadczamy, że artykuł jest kłamstwem i opisane w nim zdarzenia nigdy nie miały miejsca" - napisali w oświadczeniu opublikowanym na stronie PZPN piłkarze reprezentacji Polski ». Chodzi o artykuł Faktu, w którym opisano rzekomą imprezę reprezentantów z prostytutkami dwa dni przed meczem z Litwą. W oświadczeniu piłkarze stanowczo zaprzeczyli i opisali dzień, w którym miała odbyć się impreza. Jak twierdzą o 20. wszyscy wrócili do hotelu w Grodzisku Wielkopolskim.

- Nie udzielamy wywiadów, żadnej gazecie - powiedział nam Michał Kucharczyk i odesłał do oświadczenia opublikowanego na stronie PZPN. Piłkarze reprezentacji postanowili, do odwołania, nie rozmawiać z dziennikarzami.

:potter: jebuem

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...