Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha, i nadal mi nie odpowiedzieliście SENSOWNIE, dlaczego gwizdali na Cristiano Ronaldo.

 

Może dlatego, że jest brzydki.

Nie spodziewałem się odpowiedzi na wyższym poziomie. Wystarczyło przyznać, że mam rację. 80% tamtych ludzi to nic innego jak małpy, papugi. Poszli za falą "nielubienia Ronaldo, bo tak, no i jest na kwejku" - to cała marna prawda. I przykro mi, ale kilku się tu wypowiadających widzę właśnie tak, a nie inaczej. I tak, bywałem na meczach ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

nie dziwię się, że wygwizdali Krystynę

zapłacili za bilety i chcieli zobaczyć topowego piłkarza w akcji na żywo, a zobaczyli typa, który 90% czasu na boisku spędził na stojąco, ewentualnie chcieli, żeby z kolegami nastrzelał bramek, żeby znowu można było jechać po pzpn i Smudzie

Odnośnik do komentarza

Tymczasem, odnosnie rzekomego pisania w zagranicznych mediach jakoby Blaszczykowski rozegral swietny mecz, to albo nikt nie pisze o tym spotkaniu (bylo wiele ciekawszych) albo za najlepszego gracza Polski uwaza (uwaga, uwaga) Szczesnego (tadam). No i Obraniaka.

 

http://www.goal.com/...portugal/report

http://euro2012.onet...63,artykul.html

 

To ciekawy sposób napisania "za najlepszego gracza Polski uważa Obraniaka".

 

O Błaszczykowskim jest napisane "Picked out some good passes during the game and was one of the team's most important attacking pieces", czyli faktycznie, na polski to będzie "Błaszczykowski beznadziejnie się kiwa i to najbardziej było widać w jego występie". Czterech piłkarzy na boisku dostało wyższe noty od niego, a dziewiętnastu niższe. No ale wiadomo, przy odpowiedniej determinacji z każdego tekstu da się zrobić info o tym, że Milan okradziony przez sędziego.

 

W tym meczu zaiste to Obraniak akurat się wyróżnił, schemat taki sam.

Odnośnik do komentarza

Mecz obejrzany na lajcie, bo od dawna ta reprezentacja szczególnie do mnie nie przemawia. Gra raczej marna- tradycyjnie brakuje pomysłu w ataku pozycyjnym, brak klasycznych napastników w 40milionowym kraju naprawdę przeraża.

Na trybunach też słabo- wiadomo, przychodzi w znacznej części inna publika niż na ligę, więc brakuje jakiegoś ogarniętego, zorganizowanego dopingu, jest za to debilne wygwizdywanie, co dowodzi, że polski kretyn pozostanie kretynem, nawet jeśli zapłaci 3stówy za bilet <_<

Odnośnik do komentarza

Mecz zagrany przez Portugalczyków na mega lajcie (może z 40% wysiłku w niego włożyli jak nie mniej hehe) gdzie niektórzy nasi superbohaterowie osiągali maksimum dyspozycyjności w zakresie swojego talentu (bądź jego braku), formy (dobra odpuszczę łaskawie Jeleniowi), zaangażowania i kreowania gry. Widać u naszych różnicę "kto gdzie gra i co dzięki temu umie". Czekam łaskawie aż nasi nauczą się grać w ataku pozycyjnym a nie "klepnę to może i ktoś dobiegnie", psim fartem euro nie zawojujemy. Kończąc polecam Naszym nie obs.rywać się w pierwszych minutach spotkania po tym jak zobaczą profesjonalny fubol tylko myśleć, czytać oraz kreować grę - to jest Panowie turniej a nie sparing meczyk tam trzeba zapier.dalać na 110%.

Odnośnik do komentarza

Ale co was tak dziwi? To że wygwizdali zawodnika drużyny przeciwnej? Na Niemców to można gwizdać, a na Portugalczyków nie? Mieli mu zgotować owację na stojąco, a premier powinien przy każdej zmianie rywala zbiegać na dół bukietem kwiatów i dobrym winem i padać im do stóp. Wtedy było by to takie cool i na poziomie.

 

Podczas hymnu Portugalii i minuty ciszy były brawa. Później Ci wszyscy zamieniają się w typowych polaczków i chamów bo jak mogli wygwizdać schodzącego rywala. Litości...

 

Raczej dlatego że wielu polaków to zwykłe chamy. Gwizdali nie tylko na Ronaldo ale na każdego Portugalczyka jeśli dłużej byli przy piłce. Jak graliśmy z Niemcami to wygwizdano Lahma gdy czytał deklarację fair play, to trudno wytłumaczyć nawet niechęcią do tego kraju.

 

W chuj dziwne, że chciało się przeciwników zdekoncentrować i im przeszkodzić. Jakie to polaczkowe :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

myślę , że awans z grupy jest realny

 

:o

 

Znaczy jakiej grupy? Podczas ME2012? XD

Nie żartuj.

 

 

 

przypomnij sobie:

 

mecz Polska -Niemcy. stona typuje pogrom, Orson remis.

 

mecz- Polska -Portugala. Stona typuje pogrom, Orson remis.

 

 

Wyjscie z grupy: Stona mówi, że nie ma szans, Orson twierdzi, że szanse są realne.

 

 

No zaufaj mi wiec :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że są szanse. Patrząc z boku to Polska jest wręcz najeżona gwiazdami. Mamy obecnie (ostatni miesiąc-dwa - wiadomo, mała próbka) czterech graczy, którzy naprawdę dobrze się spisują w jednej z czołowych lig Europy. A także bramkarza, który w kadrze jest niemal niezawodny i również regularnie gra w mocnej lidze. Rywale natomiast nie mają takich piłkarzy. W przypadku Rosji można to zrozumieć, bo tamtejsze kluby są bogate i całkiem niezłe, natomiast greckie i czeskie raczej nie tak bardzo.

 

Naturalnie, nazwiska z czołowych lig nie dają wyników, o czym przypomina każdy kolejny duży turniej. Rosja to przecież medalista ostatniego Euro, i to nieprzypadkowy. Z drugiej strony, na ostatnie Mundiale się nie zakwalifikowali. Ale w 2004 r. pokonali Grecję. Mimo to zajęli ostatnie miejsce w grupie, a Grecja wygrała wszystkie pozostałe mecze i zdobyła złoto. Na kolejnym Euro zaś, Grecja jako jedyna ekipa przegrała wszystkie mecze. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić pewną zmienność losu. W piłce reprezentacyjnej trudno coś przewidzieć.

 

Polska ma szanse jak każda ekipa na tych zawodach. Czy awansuje? Nie da się tego ocenić. Na ten moment odważnie można stwierdzić, że awansują Hiszpania i Niemcy, ale to też chyba zbytnia pewność siebie. Hiszpania była najlepszą ekipą ostatniego Mundialu, ale gdyby w dzień meczu z Chile Iniesta się przeziębił, to mogliby nie wyjść z niby łatwej grupy. Niemcy też nie wygrywali wszystkiego po 4-0. Jedna-dwie pechowe akcje i by odpadli. Tak samo w ostatnim meczu Polska mogła zremisować, przegrać albo wygrać. Skończyło się na remisie, ale jeśli ktoś stawiał wbrew wszystkiemu 5-0 dla Portugalii jako niski wymiar kary, to uznałbym to za mało ogarnięte.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...