Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem po co wybierali nową piosenkę Reprezentacji,przeciez od paru lat jest juz jedna dobrze znana i idealnie dobrana:

"Nic sie nie stalo,Polacy nic sie nie stalo itd." :D

A ta nowa to cóż, wies tanczy i spiewa.

 

No widzisz, a dla mnie od wielu lat jest niezmiennie "PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN" :D

Więc jednak jakiś wybór był :D

 

Co do powołań - śmiech na sali. To już jest naprawdę kabaret w czystej postaci. Jedyne co teraz może tę kadrę uratować, to staropolskie "głupi ma szczęście". To pierwszy turniej na od wielu lat po którym każdy spodziewa się solidnego wpierdolu we wszystkich 3 meczach. Jako że życie bywa przewrotne, to mogą się dziać rzeczy dziwne i niespotykane.

Tak czy siak, ja podtrzymuję swoje stanowisko że to co będzie grało, to nie jest Reprezentacja Polski i kibicować im nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza

Akurat Kamiński z Lecha to dobry wybór, nie chodzi o to, że jest z Kolejorza, no ogólnie jest teraz w formie. Podobnie jak kilka meczy temu Wolski z Legii, który teraz gra beznadziejnie. Ale ok niech se będzie. Ale (pipi)a. Kucharczyk? KUCHARCZYK? KU-CHAR-CZYK? Co to ma być? Albo Matuszczyk? Sorry, Matuschyk (?). Żenua. Boenisch i Perquis też jest dla mnie zagadką pt. 'Na (pipi)'. Jeden wraca do 'grania' po kontuzji, drugi ma złamaną łapę. Oboje oczywiście Polacy z krwi i koś... z dupy. W sumie nie wiem kto inny mógłby tam iść. No ale już niech będzie nawet zamulony Głowacki czy Żewłak.

 

Wyboru piosenki komentować nie będę. W sumie to jaka kadra taka piosenka :(

 

Czekam na to Euro i na soczysty w(pipi) od Greków 8-ego czerwca :D

Odnośnik do komentarza

Gdzie sa Piech i Jankowski? Przeciez to oni powinni byc zamiast Matuszczyka i Kucharczyka, ktorzy raczej malo grali w pilke w tym sezonie. Tak samo Wolski - mial przeblysk, gdzie gral calkiem dobrze, jednak ostatnio przygasl, zamiast niego spokojnie moglby byc Murawski, ktory regularnie gra w Lechu i ma doswiadczenie. To samo z Zewlakowem - powinien byc w kadrze zamiast Boenischa, ktory oczywiscie jest polakiem z krwi i kosci, ale w pilke zbyt czesto nie gra. Michal natomiast dobrze radzi sobie w Legii i sam gdzies powiedzial, ze jest gotowy grac na Euro, jesli tylko smuda da mu szanse. Niestety franz wybral swoich ulubiencow, ktorzy glownie ogladaja mecze z lawki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co wybierali nową piosenkę Reprezentacji,przeciez od paru lat jest juz jedna dobrze znana i idealnie dobrana:

"Nic sie nie stalo,Polacy nic sie nie stalo itd." :D

A ta nowa to cóż, wies tanczy i spiewa.

 

No widzisz, a dla mnie od wielu lat jest niezmiennie "PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN" :D

Więc jednak jakiś wybór był :D

 

Co do powołań - śmiech na sali. To już jest naprawdę kabaret w czystej postaci. Jedyne co teraz może tę kadrę uratować, to staropolskie "głupi ma szczęście". To pierwszy turniej na od wielu lat po którym każdy spodziewa się solidnego wpierdolu we wszystkich 3 meczach. Jako że życie bywa przewrotne, to mogą się dziać rzeczy dziwne i niespotykane.

Tak czy siak, ja podtrzymuję swoje stanowisko że to co będzie grało, to nie jest Reprezentacja Polski i kibicować im nie mam zamiaru.

 

Polska na Euro Coolface.gif

 

1 mecz - walka o mistrzostwo Europy

2 mecz - walka o przetrwanie w grupie

3 mecz - walka o honorowe zwycięstwo, albo gola

Odnośnik do komentarza

Gdzie sa Piech i Jankowski? Przeciez to oni powinni byc zamiast Matuszczyka i Kucharczyka, ktorzy raczej malo grali w pilke w tym sezonie. Tak samo Wolski - mial przeblysk, gdzie gral calkiem dobrze, jednak ostatnio przygasl, zamiast niego spokojnie moglby byc Murawski, ktory regularnie gra w Lechu i ma doswiadczenie. To samo z Zewlakowem - powinien byc w kadrze zamiast Boenischa, ktory oczywiscie jest polakiem z krwi i kosci, ale w pilke zbyt czesto nie gra. Michal natomiast dobrze radzi sobie w Legii i sam gdzies powiedzial, ze jest gotowy grac na Euro, jesli tylko smuda da mu szanse. Niestety franz wybral swoich ulubiencow, ktorzy glownie ogladaja mecze z lawki.

 

Proponuję najpierw dokładnie przeczytać powołania, zamiast siać niepotrzebny ferment na forum i szukać na siłę powodów do hejtingu, to tak na przyszłość.

 

Obojętnie kogo by Smuda nie wybrał i tak pojawiłyby się głosy krytyki - taka już natura naszego narodu i wielkich krzykaczy.

 

Żewłakow na tego typu imprezach już był, jak zagrał wszyscy pamiętamy - no wyróżniającą się postacią nie był na pewno, moim zdaniem wybór Kamińskiego np. zamiast Żewłakowa jest strzałem w 10. Dajmy szansę nawet takiemu Boenischowi, który faktycznie nie gra po kontuzji, ale zagrać potrafi, i to dobrze. Wolski to olbrzymi talent, chłopak jest młody i niedoświadczony, nie radzi sobie jeszcze z presją i utrzymaniem stałej formy - przykład Gotze czy Mullera (wiem, nie te progi, ale aktualnie borykają się z podobnymi problemami), warto dać mu szansę.

 

Podsumowując, poczekajmy może do zakończenia fazy grupowej, coś czuję że 2 na 3 mecze zakończymy z kciukiem w górę.

Edytowane przez Biały
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie sa Piech i Jankowski? Przeciez to oni powinni byc zamiast Matuszczyka i Kucharczyka, ktorzy raczej malo grali w pilke w tym sezonie. Tak samo Wolski - mial przeblysk, gdzie gral calkiem dobrze, jednak ostatnio przygasl, zamiast niego spokojnie moglby byc Murawski, ktory regularnie gra w Lechu i ma doswiadczenie. To samo z Zewlakowem - powinien byc w kadrze zamiast Boenischa, ktory oczywiscie jest polakiem z krwi i kosci, ale w pilke zbyt czesto nie gra. Michal natomiast dobrze radzi sobie w Legii i sam gdzies powiedzial, ze jest gotowy grac na Euro, jesli tylko smuda da mu szanse. Niestety franz wybral swoich ulubiencow, ktorzy glownie ogladaja mecze z lawki.

 

Przecież Murawski jest powołany :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

No linia ataku silna w chu/j. Nawet jakby Lewandowskiemu nic się nie stało, to i tak nasza taktyka będzie ciężka do rozczytania -> ustawienie 4-4-1-1 i ciągle długa na Lewego i się zobaczy. Jeleń to obecnie chociaż siedzi na ławce czy leczy kolejną kontuzję ? Bo wydaje mi się, że niegrający Jeleń to chyba mimo wszystko większa wartość niż niegrający Brożek. Irek potrafi przynajmniej szybko biegać.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Rudniew ma już występy w kadrze Łotwy więc nic z tego.

 

hmm... no to jest jeszcze Franek xD i tak na ojro będzie w sztabie szkoleniowym jako trener napastników, więc może jakoś uda się go przemycić na boisko :D

 

edit: i co z Arboledą?

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle banda malkontentów się zebrała i wybiera skład :). Przeczytałem dwa nazwiska, które szczególnie zasługują na kadrę. Głowacki i Żewłakow. Głowacki to chyba będzie ten człowiek, co w każdym meczu o coś strzela sobie samobójczą bramkę, względnie dostaje czerwień, albo jest kontuzjowany. Trzy stany skupienia- przed kontuzją (wtedy to prawdziwa bomba zegarowa) w trakcie kontuzji (najmniej niebezpieczny, niczego nie spiedroli), i po kontuzji (czytaj bez formy). Drugi z Waszych wyborów to Żewłakow, jeden z "szybszych" polskich obrońców, chłopak do tego bez psychiki i ślamazarny podstarzały klaun przebierający się za Eminema. Pamiętam eliminacje do mundialu jak Żewłakowa mijali wszyscy, pamiętam ligę, jak ostatnio Nakoulma go objechał jak pachołek. Ale jego koledzy dziennikarze twierdza, że to profesor :). Bardzo dobrze, że nie ma dla niego miejsca. Sobiechem się dziwicie? Coś dla Hanoweru ostatnio strzelił. Wchodzi z ławki, czasem w pierwszym, gra. Wolski Wam nie pasuje? Jedna z jaśniejszych postaci Legii ostatnich miesięcy? Młody, zdolny, niech się uczy. Może coś wniesie do drużyny. Pewnie Frankowski bardziej by wam pasował :)? Brożek ok nie gra, ale kogo w zamian? Piecha? Być może tylko, że Smuda miał ich na kilkunastu zgrupowaniach wdział w akcji, ma jakąś swoją wizję, do której Brożek pasuje lepiej. Grał Brożkiem jako drugim napastnikiem przy Lewandowskim i wariant z tego co pamiętam nie wypadł najgorzej.

Podsumowując proponuję poczekać do końca czerwca, a później pluć jadem. I przy okazji myślicie, że Piech za Brożka coś by zmienił? Przecież obydwaj są równie słabi. Czy uważacie, że zabranie zamiast Matuszczyka Borysiuka coś by zmieniło. Ja bym dał jeszcze szansę Golowi, ale nie ma go, ok decyzja trenera.

Ja wiem, że nie powoływanie Borysiuka, który gra, a powoływanie Matuszczyka który nie gra (a w kadrze jest) to nie najlepsze rozwiązanie.

Wiem, że branie do składu Sobiecha, który nie był w ogóle w taj kadrze (podobnie jak Glik) też jest na wyrost.

Zdaję sobie sprawę, że Piech strzelił 11 goli dla Ruchu, a Kucharczyk bodaj dwie, albo 3 dla Legii i gra tam ogony

ale wydaje mi się, że Smuda i tak wyrzuci jeszcze trzech piłkarzy i pewnie łatwiej będzie mu się pozbyć trójki, która z tą reprezentacją miała totalnie nie po drodze.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

Kucharczyk to jest w ogóle s-f. Jak już koniecznie chciał kogoś młodego z ektraklasy i to jeszcze z Legii, to ma o wiele bardziej błyskotliwego Żyro. Tyle, że każdy dzieciak z naszej ligi po wskoczeniu na poziom międzynarodowy pos/ra się z wrażenia i tyle z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1336050913' post='2610762']

Jak zwykle banda malkontentów się zebrała i wybiera skład :). Przeczytałem dwa nazwiska, które szczególnie zasługują na kadrę. Głowacki i Żewłakow. Głowacki to chyba będzie ten człowiek, co w każdym meczu o coś strzela sobie samobójczą bramkę, względnie dostaje czerwień, albo jest kontuzjowany. Trzy stany skupienia- przed kontuzją (wtedy to prawdziwa bomba zegarowa) w trakcie kontuzji (najmniej niebezpieczny, niczego nie spiedroli), i po kontuzji (czytaj bez formy). Drugi z Waszych wyborów to Żewłakow, jeden z "szybszych" polskich obrońców, chłopak do tego bez psychiki i ślamazarny podstarzały klaun przebierający się za Eminema. Pamiętam eliminacje do mundialu jak Żewłakowa mijali wszyscy, pamiętam ligę, jak ostatnio Nakoulma go objechał jak pachołek. Ale jego koledzy dziennikarze twierdza, że to profesor :). Bardzo dobrze, że nie ma dla niego miejsca. Sobiechem się dziwicie? Coś dla Hanoweru ostatnio strzelił. Wchodzi z ławki, czasem w pierwszym, gra. Wolski Wam nie pasuje? Jedna z jaśniejszych postaci Legii ostatnich miesięcy? Młody, zdolny, niech się uczy. Może coś wniesie do drużyny. Pewnie Frankowski bardziej by wam pasował :)? Brożek ok nie gra, ale kogo w zamian? Piecha? Być może tylko, że Smuda miał ich na kilkunastu zgrupowaniach wdział w akcji, ma jakąś swoją wizję, do której Brożek pasuje lepiej. Grał Brożkiem jako drugim napastnikiem przy Lewandowskim i wariant z tego co pamiętam nie wypadł najgorzej.

Podsumowując proponuję poczekać do końca czerwca, a później pluć jadem. I przy okazji myślicie, że Piech za Brożka coś by zmienił? Przecież obydwaj są równie słabi. Czy uważacie, że zabranie zamiast Matuszczyka Borysiuka coś by zmieniło. Ja bym dał jeszcze szansę Golowi, ale nie ma go, ok decyzja trenera.

Ja wiem, że nie powoływanie Borysiuka, który gra, a powoływanie Matuszczyka który nie gra (a w kadrze jest) to nie najlepsze rozwiązanie.

Wiem, że branie do składu Sobiecha, który nie był w ogóle w taj kadrze (podobnie jak Glik) też jest na wyrost.

Zdaję sobie sprawę, że Piech strzelił 11 goli dla Ruchu, a Kucharczyk bodaj dwie, albo 3 dla Legii i gra tam ogony

ale wydaje mi się, że Smuda i tak wyrzuci jeszcze trzech piłkarzy i pewnie łatwiej będzie mu się pozbyć trójki, która z tą reprezentacją miała totalnie nie po drodze.

 

Za długie, nie czytam. Niech ktoś streści.

 

Co do oddychania atmosferą, to może niech sobie pooddychają na trybunach? Pewnie przed meczem debile znowu będą latać z kamerami w łapach i słuchawkami w uszach "chłonąć atmosferę".

Odnośnik do komentarza

Jesli mam byc szczery to oprocz staruchow, kiperow, lewego i Blaszcza to ja tych ludzi nie kojarze. Ale mniejsza z tym bo to moze moja ignorancja ale czy ci ludzie kiedys ze soba grali? Serio pytam bo dla mnie to jakies randomy. Jakby trzon stanowil Blaszczykowski, Lewandowski, Szczesny a w sparingach do tych zawodnikow doklejano pozostalych na zasadzie - tu dwoch, tam trzech itd. Nie ogarniam tej kadry i wydaje mi sie, ze nie sa ze soba w ogole zgrani. Ale to moze mi sie tak wydaje tylko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...