Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

światowej klasy drewniak znowu marnuje dwie okazje, a reszta kopie bez ładu i składu, momentami nie potrafiąc wyjść z własnej połowy, obie bramki z rażących błędów eksperymentalnej obrony, a do tego prawie dwa sprokurowane samobóje

 

typowy mecz naszych niestrudzonych kopaczy, przy okazji obnażający poziom kadry na tle rywala grającego futbol z wyższej półki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze 15min anglia ze spieta du.pa a polacy z luzem psychicznym bo mecz o pietruche i juz tylko 1,5h i bedzie mozna wrocic do swojego ferrari i pojechac do wyebanej willi kupionej oczywiscie bez kredytu  Dalo to efekt nawet zadowalajacy. Pozniej jednak angole pokapowali sie co i jak. Szczesny tez sie pokapowal wiec skonczylo sie jedynie na 2:0

Odnośnik do komentarza

Jestem usatysfakcjonowany z wyniku.<ok>

Lubię Wojtka, więc trochę bałem się, żeby Angole mu nie nawtykali, ale chłop się spisał.

Dobra, to teraz Fornalik pod nóż. Tylko mam nadzieję, że te jakieś Nawałki to tylko żart. W sumie tekst Bońka "szanujmy się" (xD), trochę mnie uspokoił, hehe.

 

Ja coś czuję, że będzie jakaś niespodzianka, czyli polski trener którego się nikt nie spodziewa.

Odnośnik do komentarza

Na tle tego co jest to tak dokładnie wyglądają, wielu brakowało techniki, umiejętności, ale zawsze była walka, zaangażowanie, wyciąganie z przeciętnych graczy 150%. A teraz ? Lewandowski walący 4 bramki Realowi stwierdza, że w meczach z Mołdawią czy Czarnogórą brakowało szczęścia :teehee: Zresztą ta drużyna nie mogła "się udać", skoro obrona przez rok zagrała strzelam w 10 róznych ustawieniach personalnych ? Pierwszy z brzegu przykład Jędrzejczyk na przestrzeni kilku meczów sobie wędrował z ławki, przez prawą obrone na środek, pewnie niedługo zagrałby na lewej, bo czemu nie, ma dwie nogi.

 

O nawet już jest takie zestawienie:

Glik - 675 minut
Wawrzyniak - 477 minut
Piszczek - 450 minut
Jędrzejczyk - 450 minut
Wasilewski - 363 minuty
Salamon - 266 minut
Boenisch - 243 minuty
Wojtkowiak - 180 minut
Celeban - 180 minut
Szukała - 180 minut
Komorowski - 90 minut

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Na konferencji Boniek pocisnął z 90% kandydatów na selekcjonerów, o których pisze prasa, śmiejąc się i mówiać dyplomatycznie, że "nie tego szukamy". Ostatecznie uspokoiło mnie w kwestii tych Nawałków i innych Wdowczyków.

Ponadto na pytanie o ograniczenia finansowe przy zatrudnianiu nowego trenera odpowiedział, że to nie stanowi problemu jeżeli chodzi o możliwości finansowe PZPNu i granice wyznacza raczej opinia publiczna. Następnie wspomniał o kwocie 2 mln ojro rocznie dla selekcjonera i reakcji prasy, gdyby kadra grała słabo, ale jednocześnie zakończył to słowami w stylu, że mogą zapłacić dużo, ale oczekują wyników.

 

Aha, z jego wypowiedzi wynikało też, że ma już kogoś tam upatrzonego.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Spośród wielu genialnych argumentów, dlaczego Polska jest taka niesamowicie wyjątkowo zła, ten z rotacją jest jednym z najinteligentniejszych. I doskonale pokazuje, że kadra narodowa nie jest od piłki nożnej, tylko od tego, żeby móc sobie ponarzekać na innych ludzi i poprawić humor. Bez względu na to, ile w tym sensu. Co by było, gdyby Fornalik nie zmieniał składu? Oczywiście - teksty o tym, że po co on w ogóle jest, skoro nawet składu nie zmienia, po co płacić pieniądze jak pachołek zrobiłby to samo itp., no i wyliczanka, że "w normalnych krajach" selekcjoner często wynajduje nowego piłkarza z niespodziewanego klubu, na tym polega wszak praca kompetentnego trenera. Fornalik zmienił skład i wynalazł niepospodziewanych piłkarzy? No tak, to oczywisty dowód na jego idiotyzm, udowodnił tym, że wcześniej nie wiedział co robi, że nie potrafił przez poprzedni rok wymyślić, że piłkarz X może się przydać kadrze, w normalnych krajach to oczywiste, że zawsze przez lata gra ta sama jedenastka i nawet po porażkach trener nic nie zmienia, w końcu na tym polega bycie kompetentnym trenerem. Wszędzie tak jest, tylko nie u nas, bo Polska jak tak niesamowicie wyjątkowa.

 

 

W każdym razie, mamy "nową epokę". Już za niecały miesiąc Polska gra ze Słowacją we Wrocławiu. Będzie to pierwszy mecz nowego trenera, który na pewno powoła tych samych albo innych piłkarzy, w zależności od humoru Krzysia, w każdym razie - na pewno będą oni lepsi od tych skompromitowanych nieudaczników do tej pory i w ogóle mecz na pewno będzie się czymś różnił od tego, co grała polska kadra przez ostatnie pięć lat.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To prawda, chyba nigdy w historii świata nie widziałem, żeby z meczu na mecz ktoś zmienił dwóch piłkarzy w jedenastce. Faktycznie ten argument ma wiele sensu, trzeba było grać wyróżniającymi się Zielińskim i Boenischem, jak ten debil Fornalik może nie wiedzieć takich podstawowych rzeczy. Na pewno nowy trener z międzynarodowym doświadczeniem w normalnych krajach nigdy takiej kompromitacji nie walnie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Daj ludziom powylewać żale, bo w sumie mają prawo. Trener w polskiej kadrze nie dostaje wszak kasy za zrobienie dobrego wyniku, a za to, żeby Krzysio mógł sobie poużywać po kolejnych "sukcesach naszej kadry". Zdecydowanie mniej przyjemnie jest wylewanie pomyj na jakiś "system" niż na chłopka, którego widać i czasami słychać. Dzisaj wszyscy są lepsi niż Fornalik, a przecież za Smudy Fornalik był facetem z pomysłem na kadrę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...