Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny wielki triumf polskiej kadry. Nie wiem, kiedy ostatni raz Polska pokonała 3-0 tak mocną ekipę. Naprawdę trzeba by się zastanawiać, jak tę moc mierzyć. Zapewne by się wszyscy zgodzili, że na tym poziomie była Słowacja, z którą Polska wygrała 5-0 w roku 1995 (może najlepsze wspomnienie Andrzeja Juskowiaka z kadry, zdobył dwa gole). Ale potem - nie wiem.

 

W porównaniu do poprzednich eliminacji, gdy Polska grała wyrównane mecze z każdym (poza Niemcami, z którymi była słabsza) - niebo a ziemia. Teraz kolejne zwycięstwa po meczach, w których kadra jest lepsza od rywala. 3-0 to może udany wynik, ale 3 punkty jak najbardziej nie są przypadkowe.

 

 

Nowe ustawienie od razu pokazało, czemu kluby tak jednak zazwyczaj grają. Tutaj można wręcz skopiować posty sprzed meczu. Występ Piszczka mówi za siebie. W 4-4-2 był niemożliwy. Oczywiście flanka była bardziej odkryta, ale czy nie warto było jej poświęcić? O Pazdanie co by nie mówić, z nim obrona gra najlepiej. Pomocnicy na swoim miejscu, z jednym błyskiem Grosickiego, który wygrał mecz. Lewandowski idzie po kolejny tytuł "króla strzelców" eliminacji, a przy okazji może zdąży dodać pobicie rekordu liczby goli dla kadry Włodzimierza Lubańskiego. Brakuje mu 6.

 

 

 

Rzucanie tego fajerwerka na boisko - kryminalne. A jakby spadł akurat pod nogę? Mógł skończyć karierę. Ludzie serio tracą kawałki nogi od takich rzeczy.

 

Można być pewnym, że Rumunia zagra następny mecz bez publiczności. Od jakiegoś Rumuna przeczytałem, że często kibole bukaresztańscy mają łatwy wjazd na te mecze, bo ochroniarze są w tych samych gangach, co oni. No cóż, jak widać taki kraj. W Bukareszcie jest dużo kiboli i chodzą na mecze kadry.

 

 

Przypomniało mi się, jak koleś w Iranie bez jaj wziął granat do ręki. Może wspominać: sekundę później... i bym teraz (pipi) nie miał ręki.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No i zdominowani, ktoś myślał, że może być inaczej?

I to nikomu innemu nigdy sie nie udalo, francji, hiszpanii czy nawet argentynie !

ależ wpyerdol się szykuje dla Rumuńskich kibiców jak przyjadą do Warszawy w następnym roku :obama:

Mam nadzieje ze jednak ten wpier.dol bedzie na zasadzie dwoch bramek Lewego nie tak jakk w przypadku malp legii.

 

Serio te dwie bramki Lewego to bylo cos wspanialego,jeszcze powinien podbiec tam gdzie rzucili to petarde i wysmiac rumunskie bydlo

Odnośnik do komentarza

Teodorczyk dziś świeży niczym morska bryza 

 

Oj, będą się oba Manchestery biły o niego w styczniu

On jest lepiej zbudowany i lepiej się porusza niż Lewandowski. Rzecz dla mnie niezrozumiała jest to, że jeszcze nie wygryzl milika że składu. Wczoraj asysta i udział przy karnym, jeden. Z 3 najlepszych na boisku a zagrał raptem kilkanaście minut!!!
Odnośnik do komentarza

O, to samo chciałem napisać. Również uważam, że to był jeden z najlepszych meczów tej kadry. Zarówno pod względem wyniku, gry taktycznej jak i indywidualnej gry zawodników. Rumunia oczywiście nienajlepiej zagrała, ale jak to się mówi 'gra się tak jak przeciwnik pozwala'. Po raz kolejny żal mi jest Krychowiaka, niech on spie,rdala z tego PSG, bo marnuje się talent. Co raz lepiej gra Zieliński, za parę lat będzie podstawowym zawodnikiem, już obecnie jest najlepiej wyszkolonym technicznie zawodnikiem w kadrze, niech tylko rozluźni głowę, mam nadzieję, że Nawałka go odblokuje, widać, że w niego wierzy, skoro wychodzi w podstawowym składzie cały czas.

 

Bardzo fajnie wyglądał też początek meczu, gdy nasza reprezentacja od razu 'siadła' na Rumunów. Do tej pory każdy mecz wygląda tak, że nasi zawodnicy nie istnieją przez pierwszych 15-20 minut meczu. Rzadko się zdarza, żebyśmy tak szybko strzelili bramkę też. Ostatnio się to udało z Kazachstanem i Danią i oba mecze później ciężko wyglądały i traciliśmy bramki, teraz na szczęście kontrolowaliśmy grę do końca. 

 

Nie mogę się doczekać aż znowu zobaczę mecz naszej kadry, chwała za to zawodnikom, selekcjonerowi i Zbyszkowi.

Odnośnik do komentarza

Tym razem zmiany trafione, zarówno personalnie jak i czasowo.

W drugiej połowie trochę Rumiuni cisnęli i mogło się skończyć jak ze Szwacjarią (albo gorzej). Teodorczyk przez te kilkanaście minut ładnie współpracował z Lewandowskim. Ciekawe czy Nawałka przed kolejnym meczem (wyjazd do Czarnogóry) zacznie z Teodorczykiem czy podobnie jak w Bukareszcie (o ile wszyscy będą zdrowi, bo nawet jak Grzesiu będzie w Paryżu głównie zakupy robił to i tak zagra).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...