Skocz do zawartości

PSX Extreme #168


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

pedalska ta okladka

facet przyciskający kolesia spluwą do gleby jest pedalskim motywem to...co wg ciebie jest "menskie"?

 

kij mejker my cie znamy fanboju iksowy, napisz coś złego o ps3 i widelec w oku masz pewny : -)

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@PRQc: Lepiej by było, gdyby zostało napisane o Battliefieldzie, od którego namiaru rzygać się chce (podobnie jak z CoD), czy o Gran Turismo, które od części 3. w ogóle się nie zmieniło? Trochę wyrozumiałości :> Wszystko się zmieści - z pewnością żadna ważna seria znajdzie się w tym kąciku w końcu. Z GH jest taka sprawa, że jednak warto ludzi poinformować, co dobre a co nie.

 

Poza tym, to mój debiut w PSX Extreme, więc wolałbym tutaj ujrzeć kilka dobrych opinii o PPS :potter:

 

To żeś przy****ł Keymaker, dwie strony - naprawdę nieźle. Przyznaj się kogo tam w WaWie ograłeś w tego Rock Banda? ;D

 

alexx-1: pedalska ta okladka

 

Wolałbyś stalowe jaja Duke'a renderowane w czasie rzeczywistym? Zastanów się...

Edytowane przez Sojer
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

@PRQc: Lepiej by było, gdyby zostało napisane o Battliefieldzie, od którego namiaru rzygać się chce (podobnie jak z CoD), czy o Gran Turismo, które od części 3. w ogóle się nie zmieniło? Trochę wyrozumiałości :> Wszystko się zmieści - z pewnością żadna ważna seria znajdzie się w tym kąciku w końcu. Z GH jest taka sprawa, że jednak warto ludzi poinformować, co dobre a co nie.

 

Poza tym, to mój debiut w PSX Extreme, więc wolałbym tutaj ujrzeć kilka dobrych opinii o PPS :potter:

to GH wogole sie zmienia przez te kilkadziesiat roznych wydan? sadzilem ze tylko wsadzaja nowe piosenki :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Nie no, super - numer już oceniłeś, chociaż nawet na oczy go nie widziałeś. Brawo, wszystkim potrzeba takich wizjonerów!:).

 

i po co takie glupie gadanie - w momencie gdy on pisal tego posta juz od kilku godz mialem nowy nr, jako prenumerator

 

bardzo slaby nr, zreszta tak jak poprzedni. #168 to nr, ktory pekl u mnie najszybciej w historii, w ciagu niecalej godz odlozony jako zaliczony. gdyby nie prenumerata jeszcze na kilka m-cy z kolejnymi numerami mialbym do czynienia jedynie w saloniku przegladajac na szybko. od kilku m-cy stawiam jednak na neoplus, ich termin wydawniczy jakos lepiej zgrywa sie z premierami gier, poza tym jakos przyjemniej sie go czyta niz ostatnie numery psxextreme

Odnośnik do komentarza

Po wstępnym i szybkim przekartkowaniu niewątpliwym SZOKIEM jest to, że nie ma "chyba" nic o Battlefield 3. Matko jedyna a co się stało? ;p

Pewnie w następnym numerze wróci ze zdwojoną siłą ;]

 

Fajnie, że wrócił Zgrentgen oby w końcu na stałe, no i cieszy "Przez pryzmat serii" podoba mi się ten "dział" (?). Tylko faktycznie opisywanie GH biorąc pod uwagę, że miesiąc temu też była gierka o brzdąkaniu to trochę nie ten teges. No i na miłość boską, Zgredów brakuje czy co, że zatrudniliście "człowieka bez jelita" (Keymaker) :thumbsup:

 

Po szybkim spojrzeniu w Listy, po raz kolejny uświadamiam się, że Hiv to najwłaściwsza osoba w temacie (tak, tak piję do fotek Grających Dam) hehe.

 

Recenzji nie brakuje ale to zasługa zaległych/braków choć Call of Juarez to "świeżynka". Aha i fajnie, że reckę Shadows of Damned napisał SoQ, nie zapominajcie o tym panu bo w poprzednim numerze praktycznie go nie było ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

-Ponawiam prosbe o obrocenie tekstu znajdujacego sie na grzbiecie magazynu.

-Szkoda, ze autor recki wladcy pierscieni (BD) nie pokusil sie o dodanie wzmianki o tym, ze jakosc miedzy wersja ktora pojawila sie predzej a ta obecna dziela lata swietlne (na korzysc tej nowej). I ze starej w zadnym wypadku nie nalezy kupowac (podobnie bylo z gladiatorem);] :

 

przyklad 1

przyklad 2

Odnośnik do komentarza

 

bardzo slaby nr, zreszta tak jak poprzedni. #168 to nr, ktory pekl u mnie najszybciej w historii, w ciagu niecalej godz odlozony jako zaliczony.

 

Jak ty to robisz? Choc ostatni numer srednio mnie ciekawil ogarniecie wszystkiego co chcialem zajelo mi ~3 godziny.

 

Co do nowego numeru - moze dzisiaj uda mi sie dorwac w kiosku. :)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Wyrzucili już japonię :) ?

Japonia ma się bardzo dobrze. A fani twórczości Mazziego powinni mieć powody do zadowolenia - Ohayo, Od gracza dla graczy i Graczpospolita.

 

Są tacy ? :)

 

 

------

najbardziej nużąca część magazynu - grające damy. PO CO TE ZDJĘCIA ?

Nie ma jak prześwietlona fotka laski z dupy strony w krótkich spodenkach i kolejnej z dopiskiem "że jest za gruba to gra w mówa" ( tak odebrałem ) :D

ciekawe dla kogo jest ten dział... NAJLEPSZA była ta lala w majtkach kilka numerów temu.

 

Oceny moim zdaniem mocno zawyżone, Kartel i DNF o dwa oczka za dużo !!!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Papier i okladka dalej do dupy, jak z jakiejs gazetki Tesco... Chyba nie ma co liczyc na zmiane, bo szanowni tworcy nawet sie na ten temat nie wypowiadaja. Poczekam jeszcze pare numerow czy cos sie zmieni (jako ze PSX traktowalem nie tylko jako doskonale czasopismo, ale tez lubilem wracac do starych numerow, ogladajac dobrze dobrane screeny, uklad stron, co dzis wyglada fatalnie) i zakoncze swoja przygode z PSX.

Edytowane przez mescalero
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem numer, czytanie zostawiłem sobie na 26 lipca, kiedy będę jeździł pociągiem.

 

Fajnie, że wróciło Ohayo Nippon i Graczpospolita.

Szkoda, że w "Przez pryzmat serii" znów jest o gracz muzycznych.

Listy zadowalają, a Grające Damy jeszcze bardziej :thumbsup:

Ciekawe publicystyki! Brawo :turned:

Graficznie to dla mnie spora różnica jest w porównaniu do poprzedniego numeru i zaczynam się bać o PSX Extreme...

 

Narazie tyle z mojej strony. Jak przeczytam, to ocenie.

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie to słaby numer. I to nawet bardzo. Ciekawe czy daliście Duke'owi więcej niż pięć.

 

Nie no, super - numer już oceniłeś, chociaż nawet na oczy go nie widziałeś. Brawo, wszystkim potrzeba takich wizjonerów!:).

 

Patrzę na listę recek i jest blado. Zapowiedzi też jakoś bez szału <ma ps3> Nie ma w tym numerze nic co zainteresowałoby mnie bardziej niż średnio. Może coś z publicystyki ciekawego będzie, ale o tym dowiem się dopiero wieczorem, a może jutro.

Odnośnik do komentarza

Papier i okladka dalej do dupy, jak z jakiejs gazetki Tesco... Chyba nie ma co liczyc na zmiane, bo szanowni tworcy nawet sie na ten temat nie wypowiadaja. Poczekam jeszcze pare numerow czy cos sie zmieni (jako ze PSX traktowalem nie tylko jako doskonale czasopismo, ale tez lubilem wracac do starych numerow, ogladajac dobrze dobrane screeny, uklad stron, co dzis wyglada fatalnie) i zakoncze swoja przygode z PSX.

 

Papier na okladce jest zmieniony!Ten w srodku juz niestety nie...

Odnośnik do komentarza

Papier i okladka dalej do dupy, jak z jakiejs gazetki Tesco... Chyba nie ma co liczyc na zmiane, bo szanowni tworcy nawet sie na ten temat nie wypowiadaja. Poczekam jeszcze pare numerow czy cos sie zmieni (jako ze PSX traktowalem nie tylko jako doskonale czasopismo, ale tez lubilem wracac do starych numerow, ogladajac dobrze dobrane screeny, uklad stron, co dzis wyglada fatalnie) i zakoncze swoja przygode z PSX.

Hmm... wydawało mi się, że o drukarni już pisałem, a jeśli nie, to faktycznie spieszę z wyjaśnieniami.

 

Okładka i papier w najbliższym czasie nie będą zmieniane. Póki co konsultujemy jeszcze z drukarnią kwestię tuszu, bo niektórzy czytelnicy narzekają, że rozmazuje się przy dłuższym przytrzymywaniu strony - to sprawdzamy.

 

Żywotność - o tę naprawdę nie ma się co martwić. Zaręczam, że za 2-3 czy więcej lat numer będzie miał się bardzo dobrze - klejenie wytrzyma, a tusz nie rozpuści się nagle.

 

Kwestia składu - o tym było już wielokrotnie - jednym się podoba, innym nie. Jedni mówią, że jest wreszcie przejrzyście i czytelnie, inni tęsknią za starym układem. Taką wizję ma grafik. Kwestia dobranych screenów - nad wszystkim czuwa Kujot, więc to on w wielu przypadkach sugeruje ewentualne zmiany i on dba o materiał graficzny (oczywiście to grafik wybiera screeny i arty, ale zazwyczaj Kujot ma swoje zdanie na ten temat :)). W każdym razie nie jest tak, że nagle zaczęliśmy brać materiał graficzny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...