Skocz do zawartości

PSX Extreme #168


Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz racji. Input lag to zmora nowych odbiornikow. Oczywiscie wiekszosc wyposazona jest w tryb Game Mode gdzie lag spada do w miare przystepnego poziomu, ale co z tego skoro w takim trybie jakosc obrazu jest dosc slaba w porownaniu do tego co moze wyswietlic telewizor. Trzeba sie niezle naszukac, zeby znalesc odpowiedni telewizor , wiem z doswiadczenia (no chyba, ze chce sie kupic plazme Panasonica, tutaj wiekszosc daje rade). IMO spis czy jakis felietonik by sie przydal.

 

PS. Ofkoz sa ludzie, ktorzy nie zwracaja uwagi na ten problem. Zwykle sa to te same osobniki, ktore maja problemy z rozroznieniem czy gra jest w 30 czy 60 klatkach.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym nie miał nic przeciwko jakiemuś PC-towemu kącikowi. Taka strona, dwie z informacjami co tam słychać w blaszanym wiecie. Jakby nie patrzeć ciągle znajdują się ciekawe gry, które omijają konsole (choćby Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad, która zapowiada się genialnie). Można by ten dział nazwać "Blachary" czy coś. Bym się nie obraził ;)

Edytowane przez Zime_k
Odnośnik do komentarza

Ja najmocniej przepraszam, ale zamiast zenujacego komiksu na cala strone chetnie poczytam w telegraficznym skrocie co slychac w swiecie "piecykow", jakby sie jeszcze dalo wiecej stron wladowac za 9,99 zl (120 stronic na ten przyklad) to nawet recenzje debesciakow. Serio. Wiele dobrych i mocarnych gier wciaz nie jest multiplatformowych pod katem konsol wlasnie, szkoda.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym nie miał nic przeciwko jakiemuś PC-towemu kącikowi. Taka strona, dwie z informacjami co tam słychać w blaszanym wiecie. Jakby nie patrzeć ciągle znajdują się ciekawe gry, które omijają konsole (choćby Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad, która zapowiada się genialnie). Można by ten dział nazwać "Blachary" czy coś. Bym się nie obraził ;)

mam red orchestra 1. Kupilem bo lezala w koszu po 9zl pogralem 30 minut i sie zalamalem taki crap :/ naprawde 2 czesc zapowiada sie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze nie ma sensu wciskac do PE dzialu z grami na pieca bo takie ekskluziwy pojawiaja sie naprawde rzadko. Do glowy obecnie przychodza mi tylko Heroesi 6 i hmm.. Starcraft 2. A Wiedzmin 2 tak czy siak pojawi sie na konsoli.

 

Nie rozumiem za to lamentu betonu konsolowego w momencie kiedy Zax w kaciku RPG (czyli miejscu na subiektywne teksty) opisuje Wiedzmina 2 ver.PC do tego co raz punktujac wady i podkreslajac, ze wersja konsolowa bedzie ich zapewne pozbawiona. Wiec to miod na betonowe serduszka ale nie, bo w tekscie pojawily sie dwie zakazane literki to trzeba smarowac na forum, ze PE zaczelo opisywac gry na PC. Bo ja szczerze mowiac wiecej nawiazan do blaszakow w #168 oprocz wyzej wymienionego nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza

Ja napisze krótko, za(pipi)isty numer. Świetne drobne zmiany typu dodanie w spisie treści obok nazw gier małych ''ikonek'' platform - teraz jest bardzo czytelnie. Podoba mi sie również paten z poprzedniego numeru czyli ''grube złączenie'' na którym napisany jest numer, miesiąc i co w numerze - fajnie będą kolejne numeru wyglądać obok siebie.

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze nie ma sensu wciskac do PE dzialu z grami na pieca bo takie ekskluziwy pojawiaja sie naprawde rzadko. Do glowy obecnie przychodza mi tylko Heroesi 6 i hmm.. Starcraft 2. A Wiedzmin 2 tak czy siak pojawi sie na konsoli.

 

Nie rozumiem za to lamentu betonu konsolowego w momencie kiedy Zax w kaciku RPG (czyli miejscu na subiektywne teksty) opisuje Wiedzmina 2 ver.PC do tego co raz punktujac wady i podkreslajac, ze wersja konsolowa bedzie ich zapewne pozbawiona. Wiec to miod na betonowe serduszka ale nie, bo w tekscie pojawily sie dwie zakazane literki to trzeba smarowac na forum, ze PE zaczelo opisywac gry na PC. Bo ja szczerze mowiac wiecej nawiazan do blaszakow w #168 oprocz wyzej wymienionego nie znalazlem.

 

Teraz jest taki okres wielkich zmian, dużo osób narzeka, więc moment jest idealny. Sam psioczyłem na tego Wiedźmina PeCetowego, czy Bad Company, czy co tam było. Bo jak to? W PE grają na PC? Kiedyś wydawałoby się to niedorzeczne. A teraz przecież wszyscy mają kompy. Ba, nawet chyba więcej osób dalej zbiera pisemko, mimo że posiada tylko PieCa.

Odnośnik do komentarza

Nie, żadnych zmian nie ma. Numer w kioskach pojawi się 20 sierpnia (poniedziałek). Prenumeraty najpewniej wyjdą już jutro. Gdybyśmy chcieli przełożyć, zrobiłaby się za duża przerwa.

 

Zapowiedź numeru powinna pojawić się w piątek w godzinach południowych. Już teraz jednak mogę zdradzić, że... tadam! odwróciliśmy grzbiet :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...