Skocz do zawartości

Resident Evil 6


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

A zbiera się cokolwiek? W piątce poza skarbami były też emblematy. Jak te zjeby mogły usunąć przynajmniej tą namiastkę eksploracji. :confused:

W demku już były. Leonem w którymś z pomieszczeń, po otwarciu szuflady był w środku.

Odnośnik do komentarza

A zbiera się cokolwiek? W piątce poza skarbami były też emblematy. Jak te zjeby mogły usunąć przynajmniej tą namiastkę eksploracji. :confused:

W demku już były. Leonem w którymś z pomieszczeń, po otwarciu szuflady był w środku.

 

W kazdej kampanii byly. Leon to szafka w biurku, Chris to srodek budki na ktorej stoja J'avo podczas oslaniania typka podkladajacego ladunek wybuchowy pod wagon, a w kampanii Jake'a byl podczas wchodzenia drabina na drewniane rusztowanie.

 

@mozi

 

Dali opcje regulacji ODLEGLOSCI kamery, lub moze poprawili cos wzgledem dema ? Czy moze dalej plecy bohatera zajmuja 1/2 ekranu ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Nie ma ocji regulacji kamery więc jest jak było. Niestety. Skończyłem pierwszy rodział leonem i na razie lipa. Pare uwag:

- są emblematy podobne jak w 5 które odblokowują materiały z gry

- nie ma skarbów, zbiera się tylko punkty doświaczenia które służą do upgrajdu umiejętności (szybszy strzał z pistoletu, więcej naboi ze strzelby)

- pod koniec 1 chaptera dopiero znajdujemy shotguna długo lata sie tylko z pistotletem

- nie ma upgradeu broni jak w 4 i 5 (jeden z najlepszych elementów)

- te same patenty co w 4 i 5 (nie chcę spojlować ale koniec 1 ch to kopia akcji z obroną w chacie przed wieśniakami z RE4)

- ataki wręcz (combo 2 ciosów i jak oba wejdą to finisher)

 

Generalnie gra się w to inaczej niz w 4 i 5 więc nie wiem co chcieli Twórcy zrobić z tą grą. Mam wrażenie że znowu jest to podejście - zróbmy grę przystępniejszą wyrzucając wszystkie elementy które odrzuciły casuali od 4 i 5. Gram ale jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

Nie ma ocji regulacji kamery więc jest jak było. Niestety. Skończyłem pierwszy rodział leonem i na razie lipa. Pare uwag:

- są emblematy podobne jak w 5 które odblokowują materiały z gry

- nie ma skarbów, zbiera się tylko punkty doświaczenia które służą do upgrajdu umiejętności (szybszy strzał z pistoletu, więcej naboi ze strzelby)

- pod koniec 1 chaptera dopiero znajdujemy shotguna długo lata sie tylko z pistotletem

- nie ma upgradeu broni jak w 4 i 5 (jeden z najlepszych elementów)

- te same patenty co w 4 i 5 (nie chcę spojlować ale koniec 1 ch to kopia akcji z obroną w chacie przed wieśniakami z RE4)

- ataki wręcz (combo 2 ciosów i jak oba wejdą to finisher)

 

Generalnie gra się w to inaczej niz w 4 i 5 więc nie wiem co chcieli Twórcy zrobić z tą grą. Mam wrażenie że znowu jest to podejście - zróbmy grę przystępniejszą wyrzucając wszystkie elementy które odrzuciły casuali od 4 i 5. Gram ale jestem zawiedziony.

to już po demie było wiadomo że lipa dla fanów serii :/ ile czasu ci zajęło przejścia rozdziału Leona ?

Odnośnik do komentarza

Lol to RE 4 i RE 5 to jeszcze nie były gry dla casuali ? :rolleyes:

Prosze Cię, powiesz mi że osobą grająca od czasu do czasu nie dostanie w(pipi) w wiosce w re4 lub 5 od gościa z piłą lub gościa z toporem? Mnie za pierwszym razem to odrzuciło od grania :>

Co do czasu przejścia chapteru to tak 2 posiedzenia czyli 2,5 do 3 h ale sporo czasu straciłem na grzeabnie w opcjach, macanie scian itp. Po tym co patrzyłem w chapter select to nie jest to krótka gra. Ale średnio pasuje mi taki rozbicie kampani na 3. Im bardziej patrze na ta gre zastanawia mnie co ten pierdyliard ludzi którzy pisali tą gre robili tyle czasu?? Graifka jest srednia wersja na pc w przyszłym roku więc nie wiem 0_o

Odnośnik do komentarza

Po ograniu kampanii Leona stwierdzam ze to pierwszy "duży" RE którego chyba nie ukończę. Większość tej gry jest słaba. Od gameplayu przez design i klimat aż po grafikę.

 

Przy "szóstce" RE5 jest majstersztykiem a RE4 z oczywistych względów to już w ogóle arcydzieło wszelakie. Capcom niczym Konami niezłą załapało czkawkę, ich gry się cofają w sposób smutny i zarazem żenujący. Albo to kuźwa ja sie starzeje i tetryczeje. Ale bez jaj, ta gra jest tylko średniawa, ot tak póki co 7=/10.

 

Zawodu nie ma, bo po demie wiedziałem czego się spodziewać. Boli natomiast że to kolejna WIELKA seria jeszcze z PSX która obecnie robiona jest dla NIEWIADOMOKOGO, przez NIEWIADOMOKOGO.

Edytowane przez .:marioo:.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...