Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ale musisz najpierw się nauczyć grać co najmniej co 5 postacią oraz poznać wszystkie postacie. Inaczej szybko trafisz na draft w którym nie znasz postaci i w(pipi)isz wszystkich dookoła. Tru stori.

 

 

 

Nawet dobre zmiany, oby nie zaczęło się za bardzo upodabniać się do lola.

 

Szkoda, że się tak pierd.oliłeś Gabe i już wczoraj udało mi się dołączyć do 3 kolesi w teamie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za bardzo się nie da mainować w docie. Chyba że chcesz grać tylko all pick, insta pickować herosów i przeklinać przeciwny team, że cię kontruje pickami. Zresztą, dwa najfajniejsze tryby - random draft i captains draft opierają się na tym, że gracze ogarniają pulę herosów. Dobry sposób na naukę to imo po ogarnięciu podstaw w all picku (co gdzie na mapie, jak się posługiwać kurierem, jak działają towery, jak wyglądają oba woodsy, no ogólnie elementy wspólne dla każdego herosa) przeskoczenie do single drafta. Jeszcze lepszy, ale zajmujący więcej czasu to taki, że oglądasz filmik instruktażowy purge'a dla jakiegoś herosa, próbujesz tego herosa z botami żeby ogarnąć co i jak i później grasz nim puba.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Uczenie się hirosów tak naprawdę nie jest takie trudne, ziom. Po prostu zajrzyj do sekcji library i poczytaj. Każdy z czterech (przeważnie) ulti jest opisany w 2-3 zdaniach. To nie jest dużo. Nie bądź durnym pubiarzem, który biega bounty hunterem i nie używa track BO PO CH.UJ CZYTAĆ OPIS.

 

Tak jak już mówiłem oglądaj też dobre streamy i gry na żywo.

 

W sumie możesz grać na all picku dla nauki, czemu nie. Sam się bawiłem całkiem dobrze na all picku jako noob... Nie, czekaj wtedy gra nie była jeszcze free-to-play i trzeba było dostać gifta albo zapłacić. No to w końcu rozgryzłem skąd tyle patologii...

 

Na koniec co sensei ma do powiedzenia o random draft:

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem typem gracza który czyta wszystkie podane mu informacje i zaraz sprawdza je w akcji - wiec z tym problemu nie mam będe sie trzymal narazie Random Drafta bo wydaje mi sie że rozsadni gracze tam siedza i mozna sobie spokojnie porozmawiac :) Wlasnie jestem po grze Silenecerem naprawde silna postać, nie powiem miło mi się grało - wybrałem ją przez przypadek i udało się zwyciężyć :D

Odnośnik do komentarza

W ubiegłym roku nie było frostivusa bo złe greevile przejęły kontrole i zrobiły greeviling   :scratch_one-s_head:  (tak się zmieniała wtedy strona z zapowiedzią)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xqq-RFgtIyA

 

Może być tak, że to znowu tylko przykrywka do czegoś innego. Jako że są już skrzynki to pewnie środa/czwartek dostaniemy update z kluczami i całym eventem.

 

There is nothing more to worry about, nothing you need to do. Nothing can possibly go wrong.

Prawie na bank frostivus się zmieni w coś innego. Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Woooow, jestem po 50 minutowej grze Medusą o boże co za postać! Staty 10/0/15 mówią same za siebie - przecież to to w lejcie jest nieśmiertelne :D  Odpalasz Mante + wciskasz e i dajesz ulti i ludzie sami sie rozpływają na Twoich oczach przy zerowym dmg zwrotnym :D

Odnośnik do komentarza

Dropy są całkowicie losowo. Są dwa rodzaje dropów: po rozegranej grze, albo jak się kupi ticket na turniej, a później ogląda mecze w tym turnieju in game albo przez twitcha (to są dropy turniejowe "heroic", po każdym wydarzeniu w grze typu first blood, multikill, aegis snatch, zabicie kuriera losuje 3 osoby ze wszystkich oglądających z ticketem i przyznaje im losowy przedmiot z adnotacją za co i kiedy został dropnięty).

 

Jak się osiągnie poziom bodaj 8 (strzelam) to można już dropnąć wszystko. Jak się wejdzie na swój profil in game to jest tam taki świecący się punkt obok progresu do następnego levelu, jak się na niego najedzie to pokazuje jakie maksymalnie można dostać dropy. Jak jest napisane, że dropi Ci arcane, to znaczy że kwalifikujesz się do wszystkich dropów.

Edytowane przez noxious33
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...