Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i mamy ranked matchmaking. Nareszcie!

 

Tryb z bronieniem Króla Szkieleta całkiem fajny. Szczególnie w porównaniu z poprzednimi. Bardzo podobne do Mann vs Machine z tf2.

 

Dostałem 34 zaje.biste gifty od Gejba za jednym razem. Kolejno wyskakiwały gdy dostałem welcoming present (czy jakoś tak) który za każdym razem gdy go otwierałem upgrajdował się na wyższe levele, aż stanęło na lvl 52 który przekracza mój aktualny lvl. DOSTAŁEM NAWET BILET NA INTERNATIONAL 2013. Też macie coś takiego? Bo to kurde niesamowite. Nie jestem godzien żeby dostać tyle SWAGU.

 

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/685968994270836246/27E02E591020D6FBBF96CEB9287694DF47BB5A81/

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ranked matchmaking wcale nie gwarantuje, że nie będzie downów

 

1 rozgrywka zwycięstwo, ale na początku wyszedł veno w teamie a potem...... wszyscy po kolei dopóki nie zostałem tylko ja i juggernaut w moim teamie

 

Druga rozgrywka przegrana w captain's mode. Koleś który przydzielił sobie captaina i phantom assassina nawet nie wiedział co to minimapa. Podobnie veno w teamie. Wrogi team pod wieżą, a oni w lesie, w sklepie, ch.uj wie gdzie.

 

morał: nawet do tego trybu trzeba zapraszać ludzi (przynajmniej na etapie gdy wyrabia się na nim pozycję)

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

ahahahhaha valve usunęło możliwość wymuszenia grania solo (ta opcja, która sprawiała że się grało z 9 solo graczami). Nie ruszam rankeda solo, póki tego na nowo nie umożliwią. No (pipi).

 

W sumie w ciekawy sposób się łączy z tą zmianą, że jak ktoś z naszego party opuści grę, to cały stack dostaje abandona. Czyli co, grać samemu rankeda to loteria, bo nie wiadomo czy trafi się na stacki, a robienie party z randomami ryzykowne, bo jak któryś wyjdzie z gry, to abandon i (pipi). Póki co będę grał chyba tylko wraith night, może to jeszcze pozmieniają.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Taki trochę tower defence. Gra się w pięć osób, na początku wybierasz jedną z kilkunastu dostępnych postaci (większość z nich ma też pozmieniane trochę skille) i trzeba bronić ołtarza skeleton kinga. Jest 13 rund - pierwszych 12 to walka z coraz silniejszymi creepami a 13 to trzyczęściowy pojedynek z odrodzonym wraith kingiem. Po każdej rundzie dostaje się kryształki, które później można zamienić na ubranka dla postaci. Bardzo fajna zabawa, rundy są ciekawe, w każdej trzeba przyjąć inną taktykę, póki co się nie nudzi. Chciałbym w sumie, żeby taki casualowy tryb był cały czas dostępny dla odstresowania od standardowego poziomu eu pubów.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Po 4 meczach, w ostatnim grałem z kupionym za pieniądze z kart boosterem (0.50 ojro), mam 2500 fioletowych kryształków (potrzeba 2250 na losowego commona/uncommona i 8000 na rare'a/mythicala) i 6000 zielonych (5000 na receptę na przedmiot i 25000 na przedmiot). Z tych czterech gier dwie skończyłem jakoś na siódmej rundzie, raz na ostatniej, raz przeszedłem. Po przejściu całości na normalu z boosterem dostałem jakoś 3000 zielonych i 1000 fioletowych. Każda runda generuje więcej kryształków. Są trzy poziomy trudności, na każdym dropi się więcej, ale też na wyższych trzeba już grać z jakąś komunikacją i dobrze dobrać skład. Tu jest dokładniej opisane co, jak i za ile.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Wyrabianie rankingu na solo to jakiś dow(nene). Jest jeszcze gorzej niż w normalnych pubach. Dyskonekty, auto ataki, pchanie we wczesnej fazie, języki z kosmosu...

 

Jakiś sniper w wieku 7-9 lat, sądząc po jego głosie, który ginie i wychodzi po 5 minutach.

 

Wychodzi na to, że ranked tylko z drużyną. Cóż.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

My name Dimitri Baryshnikov. I grow up in small farm to have make potatos. Father say "Dimitri, potato harvest is bad.

Need you to have play professional Doto in Amerikanski for make money for head-scarf for babushka."

I bring honor to komrade and babushka.

Sorry for is not have English. Plz no cykapasta.

 

 

:teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...