Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak szybko wbić lvl w Dota 2 ? 

Ilość punktów Xp w meczu jest uzależniona od osiągnieć ?

 

jaką postać polecacie   do gry :)

Sorry za pytania ,ale stawiam  pierwsze kroczki w grze :P..... która wciąga .

 

przestań kłamać

 

po prostu wbiłeś bo dowiedziałeś się, że ostatnio są drogie skrzynki i możliwość sprzedawania prawie wszystkich itemów

 

jesteś żenujący, doprawdy

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Panowie jak szybko wbić lvl w Dota 2 ? 

Ilość punktów Xp w meczu jest uzależniona od osiągnieć ?

 

jaką postać polecacie   do gry :)

Sorry za pytania ,ale stawiam  pierwsze kroczki w grze :P..... która wciąga .

 

przestań kłamać

 

po prostu wbiłeś bo dowiedziałeś się, że ostatnio są drogie skrzynki i możliwość sprzedawania prawie wszystkich itemów

 

jesteś żenujący, doprawdy

 

:D  LOOOOL ale Ty  ograniczony jesteś naprawdę . 

Człowiek się pyta  jak stawiać pierwsze kroki w grze  a tu najazd z jakimiś skrzynkami  ..... nie mierz wszystkich swoją miarką :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z cyklu przygody z matchmakingiem.

 

Jakaś bluzgająca amerykańska matka z kredytem hipotecznym. Poszło w sumie o to, że powiedziałem jej żeby cofnęła się rubickiem bo niebezpiecznie.

 

Jakieś rosyjskie rosyjskie dziecko które non-stop nadaje jak radiostacja (i kończy 0-14-3).

 

No i ogólnie mnóstwo rosjan którzy znają parę typowych frazów po angielsku na krzyż i nie idzie się w czymkolwiek dogadać.

Odnośnik do komentarza

No więc...

 

Palnąłem sobie właśnie rundkę na random draft i wyszło całkiem fajnie (Lina 13-2-18 chrum chrum chrum). Ogólnie mogę już oficjalnie stwierdzić, że jest to najlepszy tryb gdy grasz solo i chcesz żeby było jak najmniej downów. Oczywiście miernoty i downy dalej się zdarzają (+ nikt nawet nie śmie używać mica), ale jest ich wyraźnie mniej. Zasada jest taka, że random draft WYMAGA poświęcenia na starcie paru sekund na zastanowienie się nad wyborem, co faktycznie robi różnicę.

 

W captain's mode i captain's draft można przy odrobinie szczęścia grać na poziomie, ale na dłuższą metę wychodzi, że jakiś rusek w teamie zażąda na starcie "giff me [typowy ruski hiroł]" i gg. Czyli zawiodłem się.

 

80% ludzi (i cały czas rośnie) na all pick to pier.dolone zwierzęta, mówię dla czystej formalności.

 

Pewną opcją jest wybranie się na......... rosyjski serwer i granie carry pokroju drowa albo snipera. Można absolutnie ZNISZCZYĆ serwer, no i wszyscy się ze sobą komunikują (przez mica!!!!!!!!!!!!!). Wystarczy ignorować i robić swoje.

 

Oczywiście najrozsądniej jest szukać teamu na własną rękę. Obecnie zamierzam szukać dobrych graczy na random draft.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

sprawdź kanał https://www.youtube.com/user/PurgeGamers

 

można się dużo nauczyć o lejnowaniu, last hitowaniu, supportowaniu, carry, snowballowaniu, combosach, team fightach, kupowaniu odpowiednich itemów itd.

 

prawilnie przyznaję, że po obejrzeniu paru gejmplejów tego kolesia stałem się dwa razy lepszym dudu graczem

 

edit:

 

aha!

 

zaglądaj na http://dota2.gamepedia.com/Dota_2_Wiki i do sekcji library w grze

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem Random Draft i no naprawdę inny poziom :) Fajnie można było sobie przez mikro pogadac, team pomagał i współpracował + trafiłem akurat na Centaura :P Fajna gierka, ale dopiero raczkuje o ile nawet nie czołgam się w jej zasadach i mechanikach :D Kogo poleciacie podobnego do Centaura ? Dobry stun + porządny dmg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...