Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

grałem captain's mode i captain's draft (mam problemy z solo, c'nie)

 

w captain's mode często jakiś kosmita brał kapitana i wymyślał kretyński plan gry który rzecz jasna kończył się katastrofą (night stalker team carry; slardar support; dwa gankery w teamie; same squishy hiroły w drużynie etc.)

 

w ogóle to co wyrabiają (nie wiedzą co który skill robi, chociaż można przeczytać o tym w minutę), wypisują i wygadują ludzie w ranked można porównać do czytania komentarzy na youtube

 

spróbuję za jakiś czas tylko captain's draft w ranked; jak nie wypali to DZIĘKI VOLVO

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

co ma granie ranked do wybijania się na TI? :O

 

po prostu wydaje mi się, że w ranked jakoś 'poważniej' podchodzą ludzie do gry, ma być agro trilane, to jest agrotrilane, supporty supportuja, jeżeli jest przykazanie, że ma być roam, to jest roam i sypią się ganki. I to nawet podczas grania solo queue.

 

oczywiście mowa o captains draft

Odnośnik do komentarza

Znowu post pod postem (moderatorko nie zabijaj!).

 

Forum Doty 2 jest wpienione Ranked Matchmakingiem.

 

Wychodzi na to, że system tak naprawdę polega na utrzymywaniu 50% w/l ratio dla każdego za wszelką cenę (włącznie z mieszaniem graczy o różnych poziomach).

 

Dobry dowód na tą teorię tutaj:

 

http://dotabuff.com/players/played

 

Bonus content:

 

Sprawdźcie kanał tego czarnucha http://www.youtube.com/user/ChiLongQua

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, ranked mm ma trochę inny algorytm dobierania graczy niż unranked. To co wkleiłeś to są wszystkie gry tych gości - rankedy i unrankedy, więc w sumie nie świadczy to o niczym. Co więcej nawet na dotabuffie masz takich gości: http://dotabuff.com/players i http://dotabuff.com/players/verified.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

'highest win rate' i niedawno zweryfikowane konta ludzi którzy widocznie są w klanach i najprawdopodobniej grają w zamkniętych teamach?

 

serio?

 

edit: właśnie poskakałem po profilach dotabuff moich friendsów ze steama. Wszyscy oscylują w okolicach +/- 50%. Magia?

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Co Ty gadasz?

 

Widać jak na dłoni, że to są członkowie klanów. Nawet mają przybliżone w/l ratio na klan.

 

Może grają solo, bo mamy teraz sezon na solo MMR c'nie?

 

Przytaczania rekordowych ratio nawet nie komentuję

 

edit: ta lista zweryfikowanych to przecież pro playerzy(włącznie z Dendim)! To jeszcze bardziej oddala ich od średniej.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Co złego?

 

Czy grałeś ostatnio w solo MMR?

 

Jest jak sinusoida.

 

Najpierw seria wygranych w których ewidentnie mam dobrych graczy w teamie.

 

Potem (akurat gdy zaczynam dobijać do 50%) dostaję początkujących graczy (nie chce mi się nawet pisać co wyprawiają, sprawdź moje replaje jeżeli naprawdę chcesz wiedzieć).

 

Aha! Ten 'balans 50/50' pokrywa się zarówno z public jak i ranked. To oznacza, że jak wyczerpiesz 'przewidziany' dla Ciebie limit wygranych w pub to gdy pójdziesz do ranked to system będzie starał się ściągnąć Ciebie w dół za poprzednie wygrane.

 

Dla mnie to żadna zabawa, dlatego obecnie zbieram w miarę kompetentnych ludzi do pełnej drużynki i gram solo tylko przeciwko botom (które są autentycznie lepsze niż ludzie których matchmaking mi ostatnio przydziela) dla treningu (coming soon: Meepo).

 

Jak chcesz to możemy zostać Steam friendsami.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oho, remontują eu west i trzeba z hołotą na eu east grać, pierwsza gierka - drafcik:

alch(supp)

lion (supp)

slardi (carry)

nekro (mid)

WR (offlane)

 

 

siergiej (real name) sobie wziął alcha, na sugestie że ma saportować zaczął się pruć i wyzywać - I GO CARRY, YOU IDIOTS.

 

disconnect

 

>Game is hard

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...