Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wciąż więcej zwycięstw niż porażek, ale prawilnie przyznaję, że ostatnio dość dużo porażek.

 

Europe East to BAGNO. Europe West wkrótce zostanie kompletnie wciągnięte przez BAGNO. US East w sumie też.

 

Matchmaking to kupa pier.dolenia. Często okazuje się, że mam team złożony z ludzi po 10 grach. Oczywiście lejnuję z takim typem i tak oto mam supporta który tylko autoatakuje kripery. Co to ulti i harass? Nie wiem.

 

Komunikacja nie istnieje. Mało kto szprecha po angielu, ale przecież wszyscy mają english servers ustawione w wyszukiwarce.

 

Gimbery wpadają na durne pomysły, które odbijają się czkawką już po 10 minutach. Junglowanie Dark Seerem. Albo w ogóle junglowanie non-stop za pomocą hard carry (bez pullowania creepów, oczywiście). Albo dwa hard carry na jeden lejn i dwa delikatne supporty na drugi.

 

Co to tanki i mid-game hiroły? Co to initiatory, stunnery i disablery?

 

Każdy ma każdego w du.pie. Zrobisz jeden błąd - jakieś dziecko Cię informuje, żeś gay noob. Potrzebujesz pomocy - jesteś gay noob. Tyle random ma randomowi do zaoferowania - 'gay noob'.

 

Wracam do Team Fortress 2: jest miło, śmiesznie, przyjaźnie, można przybijać piątkę, a jak masz kłopoty to przynajmniej Medyk wsadzi Ci mediguna w dupę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pub jungling =/= pro jungling z ludźmi z którymi doskonale się znasz

 

i jak napisałem żadnego pullowania, wychodzenia z lasu i interweniowania...

 

ogólnie jeżeli w sekcji library nie pisze, że dana postać to carry, support albo jungler to nie ma nawet sensu próbować w pub game

 

grę może zainstaluję kiedyś ponownie, ale minie trooooooochę czasu i tylko ze znaną ekipą

Odnośnik do komentarza

Nareszcie (mini) winning streak.

 

Moje aktualne ustawienia na sukces: US East, EU West, EU East; solo queue.

 

Już nawet nie wnerwiam się gdy gram z ruskimi ponieważ... ich poziom zaczyna zbliżać się do, a nawet przebijać poziom innych randomów (tak, powiedziałem to!). Dalej jednak sprawdza się, że rusek zacznie bluzgać coś po chińsku i drzeć japę gdy tylko ktoś zrobi coś nie tak jak on sobie życzy (ale skąd można wiedzieć?).

 

No i wciąż trzeba grać stunnerami/initiatorami/supportami żeby móc przytrzymać dzieciom ofiarę.

Odnośnik do komentarza

ważny post

 

po kompromitującym paśmie porażek (jestem już oficjalnie 2 przegrane poniżej 50% win/lose ratio) w końcu mnie oświeciło co jest nie tak z grami które wyszukuję:

 

ALL PICK

 

lubię ten tryb (swoboda kustiomizacji teamu, c'nie), ale po prostu za dużo w nim plebsu, który tralalalalala wybiera byle co, a potem tralalala autoatakuje, nie wspiera, nie stunuje itd. chyba nigdy więcej :(

 

przeżyłem prawdziwy szok kulturowy sprawdzając CAPTAIN'S DRAFT, CAPTAIN'S MODE i RANDOM DRAFT

 

w tej grze istnieją komunikatywni, ustępliwi, kulturalni ludzie, którzy patrzą się na mapę

 

WOW!

 

edit: cofam wszystko, zwierzęta są wszędzie

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

sygnalizowanie gdzie chcesz lejnować dobra rzecz

 

matchmaking chyba został usprawniony, nagle mniej kretynów (rosjanie dalej niespokojni), ludzie robią kombosy, nie autoatakują i PO RAZ PIERWSZY KIEDYKOLWIEK GRAJĄC W PUB GAME USŁYSZAŁEM JAK KTOŚ WOŁA 'DELTA SPLIT'!!!!!11

 

moja spontaniczna reakcja po pierwszej grze w dajertajd:

 

 

 

 

edit: no i dobrze, że przemodelowali storm spirita. poprzednia wersja przyprawiała mnie o wymioty

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Dopóki nie wszedłem do tego topicu myślałem, że to tylko jakaś debilna kustiomizacja dla Veno. Wygląda jak skrzyżowanie kobry z tulipanem.

 

wolę oczywiście łyndraner, ale z drugiej strony ruda to bodaj siostra droł rejndżera więc chyba makes sense

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...