Skocz do zawartości

DotA 2


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Terrorblade #nikogo. I tak przez większość gier jestem zmuszany do grania supportem. Gdzie Techies?

 

random ability draft chyba jest po to aby spróbować odciągnąć dzieci karmiące co najmniej 5 razy przez pierwsze 10 minut od normalnych trybów

 

Nie przeglądałem dokładnie, ale odnoszę wrażenie, że w 6.80 więcej herosów zbuffowano niż znerfowano. Co mi się podoba.

 

 


Meepo

  • Divided We Stand level requirement reduced from 4/11/18 to 3/10/17
  • Divided We Stand now passively reduces your revive timer by 10%/20%/30%

Windranger

  • Focus Fire manacost reduced from 200/300/400 to 150
  • Focus Fire no longer has a cast animation

Lina

  • Dragon Slave Initial/Final AoE increased from 275/150 to 275/200
  • Fiery Soul duration increased from 7 to 9
  • Fiery Soul movement speed increased from 4/5/6/7% to 5/6/7/8%

Uniemożliwiono też pająkowi wybieganie poza granicę mapy - Valve definitywnie posłuchało się stękania 12-latków na forach.

 

Aha! No i od teraz tracisz gold za każdą sekundę po przekroczeniu czasu na wybór postaci. AFK na starcie to definitywnie jeden z elementów które sprawiają, że mam ochotę przep.ierdolić się przez laptop pięścią.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

W fantasy league tworzysz team zlozony z ludzi ze znanych teamów razem z innymi ludźmi w danej lidze. Jedna osoba musi założyć fantasy league, pozniej do niej ludzie dołączają wykorzystując ticket, który dostaje się gratis do kompendium, ew. kupuje z marketu czy skądinądź. Im lepiej sobie te osoby radzą w meczach na internationalu, tym więcej się punktów zdobywa. Chyba na internationalu, tego nie jestem pewien.

To ja się też pochwalę. Z dwóch skrzynek dostałem buciki dla tinkera (zaje'biste), pelerynke dla WRki (zaje'bista) iiii....

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/3278931605935594327/FDCE4DBF58EC55262D87D3F049A9345AC11117E3/

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

raz oglądnąłem sobie to całe interantional na żywo

 

nawet miałem szczęście usłyszeć komentarz pyrion flaxa

 

na'vi gra na takim samym poziomie jak zawsze

 

co mnie jednak rozbawiło to to, że alliance dostaje po (pipi)e od każdego nołnejmowego teamu jak leci (0 - 3 dla alliance potem poszedłem spać)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...