Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Do levelu 21 polecał bym taki rozwój. Dorzucić do tego jakiś class mod z cooldownem i styknie. Następnie można inwestować w Yippie Ki Yay albo drzewko Gunlust. Ja po pierwszym przejściu gry miałem takie skille i nie narzekałem :)

Co do coopa to mam Gaige na 12 lvl więc jakby co to mogę dołączyć w tych okolicach. Grę już kiedyś ograłeś więc teraz coop byłby wskazany :P

Odnośnik do komentarza

Poddałem się po 10h grania i wystawiłem na allegro. Przytłoczyła mnie ta masa biegania i strzelania, chociaż jedynkę jakoś wymęczyłem. Teraz szkoda mi na to czasu. Jedyne czego żałuję to teksty Claptrap'a, w jedynce mnie irytował z czasem, a tutaj pozostaje tylko boki zrywać. Kolega wyżej ma w sygnaturce tekst z początku gry, który rozwalił mnie doszczętnie jak go usłyszałem od tej metalowej puszki :)

Odnośnik do komentarza

W sensie, że za dużo się biega i strzela? Bieganie można jakoś ograniczyć posługując się stacjami szybkiej podróży. Nie wiem jak strzelanie może przytłoczyć w Borderlands, ale niech będzie ;) Szkoda, że nie postanowiłeś chociaż skończyć głównego wątku.

 

Claptrap ma fajne teksty, a ten z początku gry też mnie rozwalił.

Odnośnik do komentarza

Ze stacji korzystałem. Zwątpiłem jak wykonywałem jakiegoś questa pobocznego (kult ognia, jakiś midget, którego na końcu składa się w ofierze). Trzeba biec na jakąś górę (na którą wcześniej też musiałem wbiegać w wątku głównym), po drodze wyrzynając wszystkich (tak jak wcześniej), później trzeba z niej zejść, znowu strzelając, a na dodatek po drodze chciałem się wdrapać na jakieś wzniesienie, gdzie był kolejny quest i 10 minut krążyłem wokół tego wzniesienia, bo nie mogłem znaleźć drogi na górę :D Na starość potrzebuję krótszych gier i nie ukrywam, że liniowość do mnie przemawia. Wyjątek to rpg, ale jednak bardziej w stylu dungeons&dragons i nie tak duże jak Skyrim, który przytłoczył mnie też swoją wielkością.

Odnośnik do komentarza

@maztika

Po zakończeniu tego questa z Matchstickiem najprościej zeskoczyć ze statku na lodowiec :) Twój problem polegał na tym, że zabrałeś się za misje poboczne, a te jak w każdej grze, mogą znudzić. W Borderlands 2 jest ich ponad setka.

 

@c0r

Drugie Bordersy to po prostu mega za(pipi)ista gierka :D Powoli je odkładam zmierzając w stronę zaległości, ale jest to bardzo ciężkie.

Odnośnik do komentarza

Dwa pierwsze Batman'y,  DmC z dodatkami, Sleeping Dogs, Resident Evil 6, Limbo, NG2 RE w drodze, Bioshock Infinite....tych gier nawet nie tknąłem.. Włączam konsolę, przebieram w grach, lookam do pinów gdzie widzę sporą listę i wybieram B2. Po kilku sekundach zwątpienia wszystko jest już na swoim miejscu, czyli biegam i koszę wszystko co żyje. Niedawno przebiegłem się Gunzerkerem po wszystkich raid bossach zabijając każdego po 10 razy. Wariactwo? Mmmoże...ale takie fajne, pozytywne i dające to co w grach najważniejsze - przyjemność, satysfakcję i banan na ryju. Przez chwilę przeszła mi przez myśl zakupić gierkę na PS3 i młócić ze Square'm do utraty przytomności (mam save'a), ale w ostatniej chwili poszedłem po rozum do głowy i zaoszczędziłem sobie kolejnych setek godzin jazdy bez trzymanki na Pandorze.

 

Gierka ma absolutnie wszystko co do powyższego jest potrzebne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powrót do BL2 okazał się niezwykle miodny, przejechałem się przez fabułę jak przecinak, 26lvl gunzerk. Misji pobocznej nie zrobiłem chyba żadnej i może dzięki temu się nie nudziłem. Maztika gdybyś ominął poboczne pewnie grałbyś do końca. Sam pamiętam jak grałem po premierze i zrobiłem masę misji pobocznych (nie chcę powiedzieć, że wszystkie, bo nie pamiętam, ale tak mogło być) i rzygałem już tą grą, dlatego sprzedałem.

 

Mam pare pytań:

1. Kto daje misję z przerośniętą dżdżownicą 50levelową?

2. Raczej z tak niskim lvlem i wyposażeniem nie mam się co tam pchać, czy jednak minimalne szanse są?

3. Jest sens robić tą misję alkoholową by dostać ruby, czy teraz już mi się nie przyda (i co właściwie daje?)

4. Zostać na normalu czy przejść na TVHM bo nim dorobię się stafu pozwalającego dojechać wyżej wymienionego robaka minie za dużo czasu?

5. Farmić coś, jeśli tak to co, (gunzerk) czy nie ma sensu i wbijać na TVHM?

 

 

A jeśli chodzi o granie w BL2 po kilkaset godzin ja to rozumiem, trzeba mieć tą diablową zajawkę na oranie mapy z wszystkiego co się rusza i farmienie stafu który pozwala nam orać jeszcze szybciej i efektowniej, a jak już mamy ten staf to... trzeba wyfarmić jeszcze lepszy itd ;]

 

E: A zapomniało mi się, jedyną misją poboczną jaką zrobiłem było 5 rund w Fink's Slaughterhouse, tego nie mogłem sobie odmówić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

1. Tanis po ubiciu

Warrior'a

 

2. Daj sobie spokój do mniej więcej 45ego levelu, a przy tym musisz mieć konkretny stuff.

3. Grasz Salvadorem więc zdobycie Ruby jest jak najbardziej na miejscu. Jeśli trzymasz ten pistolet w jednej łapie, a innym zadajesz damage to zawsze 12% obrażeń wraca do Ciebie jako health. Nie musisz strzelać z Ruby. Jeśli natomiast nie jesteś w fazie gunzerk to ciskasz granaty, a eksplozja uleczy Cię raz dwa. Lvl Ruby nie ma znaczenia. I tak nie będziesz go stosował do strzelania.

4. Wskoczyłem raz do TVHM na levelu 27ym i nie było tak ciężko. Przy umiejętnym wykorzystaniu Twoich skilli pownieneś kosić aż miło. Grasz przeca Gunzerkerem.

5. Masz dodatki? Fajnie byłoby mieć Unkept Harold albo jakiś mocniejszy shotgun.

Odnośnik do komentarza

To ja dorzucę jeszcze coś :)

 

2. Na 26lvl nie ma sensu na niego uderzać. Chyba, że masz kompanów z wyższymi trochę levelami i dobrym sprzętem (Bee + mocarne legendy), ale i wtedy ta walka trwała by w uj czasu, a i tak byście pewnie wszyscy padli :D

4. Na normalu nie dorobisz się raczej odpowiedniego sprzętu do ściągnięcia Terra (Conference Call + The Bee było by chyba najlepszym sprzętem, ewentualnie dwa DPUH z Money Shot ulepszym na 10/11 punktów), więc uderzaj na TVHM.

 

TVHM nie jest tak ciężki Gunzerkerem i jak wspomniał Yap powinieneś dawać radę. Od siebie polecam smg od Moxxi (Good/Bad Touch) za napiwki, oferują spory dmg i też leczą postać. Co nowy level można zdobyć wyższą wersję.

 

No i jakby co to pisz w sprawie coopa ;)

 

Edytka:

No i korzystaj ze złotej skrzyni, tam może dobry sprzęt wylecieć.

 

Klucze ważne do jutra (2x 3szt.)

 

PC: C35JT-5JR6B-SCBX5-T3BBB-F5TRF

PS3: 5BWT3-6CTRS-K3CSC-9BK33-KTTR5

XBOX: 5BWT3-6CTJK-J9FRH-5FJ33-KTTKZ

 

PC: 5BCTB-3JFX3-S5JXW-BTT33-JZBXB

PS3: CJCTJ-K53R9-KJ59K-93WJB-KRXSX

XBOX: CJCTJ-K53J5-JS66S-56TJB-KRXFF

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Grałem wcześniej tylko Zero więc mogę powiedzieć, że to jest nudna postać. Gunzerker za to sam miód. W ogóle, wczoraj około 23 zasiadłem pomieszać w sejfie i plecaku by złożyć konkretny sprzęt na 30 lvlu (który to dzięki wsparciu Square'a wpadł szybciej, senks) no i po wszystkim trzeba było sprawdzić jak nowe zabawki działają więc wbiłem do warriora. Skończyłem na 33lvl o 2,30 w nocy, a idź pan w chuy x] Wydropiłem pare ciekawych tarcz, reliców, jeden żółty granat, a dzięki nowym bronią warrior pada po minucie, a nie po 10-15 jak to na 26lvlu bywało. I tak najwięcej szczęścia miałem przy tym pierwszym fabularnym warriorze bo wydropił mi conference call (chyba, że każdemu wypada wtedy, a ja zacieszam jak gupi z bateryjki) i zamiata jak ta lala. Wiem., że zaraz wpadnie mi od groma lepszych broni i sprzętów ale stali bywalcy pogranicza pewnie rozumieją ;p

Odnośnik do komentarza

Skończyłem na TVHM, niestety wydropiło Flakkera zamiast Conference Call ;p Mam Kilka pytań:

1. Możecie podać co i gdzie warto farmić na podstawce?

2. Po przejściu na UVHM lvl rośnie powyżej 50 czy dopiero po kupieniu dodatków?

3. Były podawane jakieś kody na klucze bez terminu ważności? Co ile wypuszczają kody?

4. Do Terra podchodzić na normalu czy na TVHM też na tym etapie da radę?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

1. Warto pofarmić niektóre legendy. Od siebie polecam

 

Karabiny: Veruc i Hammer Buster

Granaty: Quasar, Fastball, Pandemic i Fire Bee (wypada losowo)

Pistolety: Hornet, Maggie i Unkempt Harold

Wyrzutnie: Norfleet

Tarcze: The Transformer, The Sham (będzie problem :D), Neogenator, Flame of the Firehawk (dostępny z misji), Hide of Terramorphous

Shotguny: Conference Call, The Butcher (perłowy shotgun, dostępny u Legendary Loot Midgets)

SMG: Bitch i HellFire

Relic: Bone of the Ancients i Skin of the Ancients (oba u legendarnych karłów), Sheriff's Badge

 

Całą liste legend wraz z lokalizacjami znajdziesz tutaj. Jakby co to ze wszystkim mogę pomóc :)

 

2. Wyższe levele dopiero po kupieniu któregoś z dodatków UVH Upgrade Pack (pierwszy jest w Season Pass, drugi trzeba kupić osobno, chyba, że zgarniesz dodatki z wersji GOTY).

 

3. Średnio 1-3 razy na tydzień.

 

Trzy klucze, Release Date: Apr 4, Expire Date: Unknown

PC: CT5TT-RBFRT-SKTRW-BBTT3-FZCZR

PS3: CBCTJ-9KT6H-C3WHK-9TK3J-TTXZC

XBOX: CBCTJ-9KT3C-B9XFS-5XJ3J-TTX9S

 

Trzy klucze, Release Date: Apr 3, Expire Date: Apr 7

PC: WJ5BB-HB6RB-SCJRW-J3JJT-HJKR6

PS3: 5JKBB-JRTR9-K3W9W-93WTJ-W9SWX

XBOX: 5JKBB-JRTJ5-J9X6Z-56TTJ-W9SF9

 

4. Tu i tu. Terra zawsze wyrzuca sprzęt na 50 lvl, ale na TVHM powinien mieć lepsze statystyki. Podstawa z niego to klasa Slayer of Terramorphous dla twojego Gunzerkera.

Odnośnik do komentarza

szkoda, że nie pofarmiłeś Warrior'a. Można wyjść z gry przed uruchomieniem moonshot'a, żeby zapisało grę. Wchodzisz ponownie, wciskasz przycisk i sprawdzasz co zrzucił. Jeśli nie jest to CC to wychodzisz do dash'a, wchodzisz do gry i tak dalej. Mi za pierwszym razem dał najlepszą wersję z prefiksem Practicable. Szczęście.

 

Ciężko cokolwiek dodać do tego co napisał Square. Może poza tym, że relikty Bone/Skin są właśnie z któregoś UVHM pack'a. A, warto jeszcze zabić kilka razy braci w Bloodshot Stronghold. Można od nich dorwać Storm Front. Legendarny granade mod. Rzucasz takie trzy i wszystko się smaży z wrzaskiem. Polecam wersję Homng.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie pamiętam czy Bone/Blood/Skin/Heart jest dostępne bez Upgrade Packa. Pierwszy level 50 miałem kilkaset godzin temu :D Sprawdzi się w grze przy wymianie i będziemy wiedzieć.

Większość legend i wartego zgarnięcia sprzętu mam, tak więc jak już Ci się znudzi farmienie czegoś to... :)

 

E:

Najlepszy CC to wersja Critical :P

Odnośnik do komentarza

Zależy. Większość graczy woli wersję z dwoma dodatkowymi projectile'ami bo i tak jest większe prawdopodobieństwo crit'a. Spodziewam się jednak, że na takiego Voracidous'a lepszy byłby Critical CC bo criticale są w walce z nim chyba najważniejsze.

 

Na Normalu/TVHM nie można zdobyć tych wszystkich reliktów, które wspomniałeś prócz Elemental Relics.

Odnośnik do komentarza

Nom, zależy od własnych preferencji. dlatego fajnie, że daną spluwę można poskładać na kilka sposobów. Czy to większy magazynek, czy lepsza celność, czy szybsze przeładowanie, sporo możliwości.

Dla przypomnienia, rozpiska części dla każdego typu uzbrojenia.

Jako ciekawostka zestawienie części do kompletowania idealnego sprzętu.

 

 

BTKIoiL.jpg  rmM9Iiq.jpg  JhfDn2y.jpg  jJQ8DL1.jpg  dtdfgNY.jpg  N77wn1F.jpg

 

 

Te relikty na UVHM da się zdobyć, a na nim można grać nie wykupując DLC, także droga wolna do farmienia :)

 

 

Edytka:

Klucze 5 szt.

 

Release Date: Apt 6

Expire Date: unknown

PC: KJC3B-B6CRF-K3XWT-TJ333-X3T9H

PS3: WJ5B3-W3CTS-RZRW3-93CJT-9XKH9

XBOX: WT5TB-H3KFR-35W5X-CXBJJ-JT96K

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...