Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież w każdym sezonie fantasy czy to ekstraklasy czy PL jest 2-3 kozaków, co robią 2x tyle punktów co reszta. W Ekstraklasie np w zeszłym sezonie Sersas i Traore kosili mnóstwo punktów, bo grajać tak naprawdę w ataku byli klasyfikowani jako pomocnicy, w PL podobnie gdzie Lampard, Nani czy Baines kręcili chore wyniki jak na swoje pozycję.

Odnośnik do komentarza

No ja nie mogę, co ten Łotysz wyprawia. FPL wygląda póki co jak zabawa "kto wziął Rooneya", a FE jak "kto wziął Rudniewa". Trochę zbyt monotonne na moje gusta.

 

11 goli, jak to w ogóle wygląda. W zeszłym sezonie tylko trzech piłkarzy tyle osiągnęło przez cały sezon.

 

 

Spoko, jeszcze trochę i go ktoś podkupi :(

 

Ale fakt Ariom robi różnicę :D

Odnośnik do komentarza

Wziąłem go 2 kolejki temu, ba nawet dałem mu kapitana. W tym czasie zarobił dla mnie oszałamiającą ilość 8 punktów więc postanowiłem go wymienić na Bitona. Znowu straciłem pierwsze miejsce na rzecz Stony. Iśpanfchu...

 

 

Teraz już wiem czemu miał dwa słabsze mecze. Prośba do Ciebie, nie bierz go więcej ;P

Odnośnik do komentarza

Patrząc na tabelkę FPE ligi w fantasy e-klasie, można zauważyć że Rudniev może i faktycznie robi różnice, ale lider nie miał go w składzie w żadnym meczu :)

 

btw. przyznać się, kto to tak ucieka reszcie? :D

Ba, tak sobie przeglądam składy liderów i wychodzi na to, że z prawie tysiąca punktów posiadanych przez pierwszą trójkę naszej tabeli, boski Artiom zdobył całe... 8 :D

Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości, z moimi 'Homoseksualistami' (żeby nie było- ta nazwa nie ma jakiegoś głębszego podtekstu, a już na pewno związanego z ich selekcjonerem :D ) dołączyłem do gry w 4 kolejce, czyli zakładając, że we wcześniejszych zdobywałbym średnio po 60 punktów (a pewnie bym zdobywał ;) ), mogę śmiało powiedzieć, że mimo ostatniego miejsca czuję się liderem.

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych sponsorów, SMS-ów. Musisz żyć z tego, co jest. Na transferach niby faktycznie da się zarobić, ale przy takiej ilości kolejek, raczej wątpliwe, żeby to wiele ci mogło pomóc.

 

 

Tymczasem w PL, jak podejrzawałem, pierwszy słabszy mecz Manchesteru spowodował spadek średniej ilości punktów w grze o 20 i wygraniem przeze mnie kolejki. Rooney prawdopodobnie będzie pauzował najwyżej jeszcze jeden mecz, więc powrót na dno tabeli czeka.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jak zabrałem kapitana dla Suareza, a dałem Aguero, to ten pierwszy musiał od razu strzelić. Dobrze, że chociaż Aguero asystę zgarnął. Riise posadziłem na ławce i co ? 9 punktów, miejsce w drużynie kolejki, a zamiennik tylko 1... Ale jakby nie było i tak dobry weekend, tylko punkt mniej od lidera tej kolejki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...